Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

@nickolas Nejtrapnější je že tahle partička cajzlovských nákupčích z Číny už v Pondělí odpoledne (!) jistojistě věděla, že do Neděle (!!) se těch 70 plat s lahvičkama nestihne rozvízt, takže maňána... 🍹

Kurva fix, ve státě kde funguje X soukromých společností doručujících cokoliv do druhého dne - a kde už se i sami obvoďáci v zoufalství nabízeli, že si pro ten Lejnovej špric klidně dojedou sami po skončení šichty. Každopádně Květen 2035 to jistí - a s trochou černého humoru: Kdo neumře vyhraje, protože do té doby už dost možná bude mít i po kom dědit...  😷

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radek124 napsal:

@nickolas Nejtrapnější je že tahle partička cajzlovských nákupčích z Číny už v Pondělí odpoledne (!) jistojistě věděla, že do Neděle (!!) se těch 70 plat s lahvičkama nestihne rozvízt, takže maňána... 🍹

Kurva fix, ve státě kde funguje X soukromých společností doručujících cokoliv do druhého dne - a kde už se i sami obvoďáci v zoufalství nabízeli, že si pro ten Lejnovej špric klidně dojedou sami po skončení šichty. Každopádně

Já nevím, ale tohle už je snad na soud. Veřejné ohrorožení? Zanedbání povinností dobrého správce? Není něco takového? Všechno by se snad nějak dalo zkousnot. Ale když se půl roku minimálně mluví o očkování. Čtvrt roku se slibuje, že je kompletní očkovací strategie (není, ale někteří to stále tvrdí), tak že ti .... nejsou schopní rozvést vakcíny, na které stačí normální chlaďák, tak to už se ani nedá komentovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, nickolas napsal:

No a druhou tragedii je, ze jediny kdo k tem dementum ma primy pristup, tedy novinari, se jich na tiskovkach nezeptaji, jestli uz se opravdu definitivne neposrali... 

Tomu taky nerozumim, to musi byt ti novinari pěkný prisirky. Nikdo konečně neřekne, že císař je nahý? Nedokážu si představit, že bychom byli v nejakem doopravdy  válečném ohrožení. Ten Blatný, mě byl hned zpočátku podezřelý, že nevěděl co je to číslo R. Přičítál jsem to nějaké nervozite na jeho prvni tiskové konferenci.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyt my v zumpe jsme...a to v bezedne  

Co dela vlada? Vypada to, ze akorat hledi kde to jeste podojit, jinak je bezradna. 
Co dela opozice? Vypada to, ze zavidi a dela co umi, aby se dostala k dojeni. Nijak zvlast radna mi neprijde. 
Co delaji novinari? Plasi = vydelavaji. Na svou roli naprosta vetsina rezignovala. 
Soudy do toho vnasi jeste vetsi zmatek...at uz chca, nebo nechca, ale jako pomoc to zrovna nevypada. Ale tady je to hodnoceni dost slozite. 
Hrad, ten jediny nedela vlastne nic a dobre tomu tak. 
Lidi? Jedni jsou zoufali a nevi co maji delat. Jini se nejak snazi, ale je jim to hovno platne, protoze dalsi na vsechno serou. 
Podnikatele/zivnostnici? Jedni krachuji, jini vydelavaji jak nikdy, dalsi obchazeji pravidla aby nechcipli, nebo zbohatli. Par blaznu se snazi pomoct, ale dochazi jim prachy a vule, pripadne je nekdo zaklekne. 
 

Kudy ven???


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Duke650 Je mi to líto, táta mi asi taky brzo odejde, byť ne na Covid... drž se.

 

Jinak se obávám, že takovou sestavu lobotomiků ve vládě jako máme my, hned tak někdo nemá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nickolas: Myslim, ze si to pekne vyzerem az do konce jako radni “premianti”. Vlada je neschopna jak strategicky/koncepcne tak operativne. Lidi jsou unaveni a zdeptani. V lete by to mohlo byt lepsi, ale bojimse, ze do podzimu s ockovanim extra nepohnem...

Se vsadim, ze vyrobci vakcin vedeli v zari na +-ryden, kdy zacnou distribuovat, vakciny se vyvijeji od jara, ale ti nasi idioti zadavaji rezervacni system v prosinci, kdy prvni dodavky klepou na dvere. Ted jim lezi desetitisice davek na skladech, ale udajne si je setri pro ucitele. Ja jsem zapomnel, ze ucitele se vlastne nedaji ockovat driv nez za prvniho jarniho uplnku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Americkej napsal:

Já už přestávám rozeznávat jestli žiju v reálu, nebo v nějaký pokřivený počítačový simulaci. 

Mám to stejně, jako nevím na co se čeká, za včerejšek zase skoro 16K nových, takhle se z toho nemůžeme dostat a celý rok 21 se zdá být horší než ten předchozí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Sphinxx napsal:

Mám to stejně, jako nevím na co se čeká, za včerejšek zase skoro 16K nových, takhle se z toho nemůžeme dostat a celý rok 21 se zdá být horší než ten předchozí.

Samozřejmě že to číslo je vysoké, v pondělí bylo provedeno rekordních 65 tisíc ant. testů. To znamená že na testy pcr chodí větší počet indikovaných osob. Rozhodně jsi určitě zaznamenal ve svém okolí reklamy na to, že instituce XY nabízí ant. test "zdarma", tedy na pojišťovnu, a to co 3 dny. Hamáček včera tvrdil novinářům že je potřeba vydržet než dokončí to na čem intenzivně maká 14 dní, tedy na tom ,aby si každý mohl v lékárně koupit "samotest". A běda, jinak tady budou jezdit armádní auta plná rakví. No nic, nechalj sem se unést, pardon, zpět k tématu.

Pokud se těm číslům dá věřit, nenarážím teď na to, že by snad mohly testy vyjít pozitivní na covid i když má člověk chřipku, ale na to, že chápu upřesnění údajů z nemocnic, den zpětně o pár osob. Jasně. Ovšem, níže připojím dva screenshoty webu ministerstva zdravotnictví. Jeden je dnešní, druhý včerejší, data údajů jsou tam uvedeny. Porovnej si prosím údaje počet hospitalizovaných, upravují je i týden zpětně. Vlastně ani jedno číslo nesedí. Liší se o desítky osob v případě údajů 5 a více dní starých, ale taky o stovky lidí v posledních pár dnech. 

Screenshot_2021-02-24-09-32-16.thumb.png.8cd2fcba5b2bb0c58d3d5d5cd158e99a.png

Screenshot_2021-02-23-08-11-54.thumb.png.55d46335fc3ed58fda2375bda87a20da.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...