Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Před hodinou, petr_cha napsal:

Ja uz to tady psal par dni zpatky.. polsky isoprinosin mi uz v lednu z polska odmitli poslat, ze uz to maj zakazany, to odesilat za hranice... vzpomnel jsem si pozde... reknu to asi dost neprofesionalne, ale ted bych si zobnul..

Drž se, Petře..!

Já jsem sice negativní, ale z těch výblitků co teď vidim na ct24 je mi taky zle, a dost....!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, jrov napsal:

A dodrzet se psem perimetr 500m

 

před 10 minutami, skalis napsal:

Zakaz vychazeni po 21:00 plati, nebo uz ne? Ke sportu mi staci obec, ale zacinam nejdriv v osum vecer, jak jsou decka v posteli. Aktualni limit me zasadne omezuje.

A v zastavěné oblasti  musíš sportovat s rouškou.A jak potkáš sportovců více, musíš přehodit na respirátor..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádius 500 metrů (tj. obvod přes 3km - doporučuju promítnout si příslušný kruh třeba do Google Earth) dovede být u vhodných tras překvapivě hodně, teda pokud nevyrážíte jen přímou trasou od baráku tam a zpátky. A po 21 hodině teď vzimě nebývá venku ani noha, i ti fízlové jsou radši zašití (resp. prováději “místní kontroly” uzavřených recepcí a hospod) :shit:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nám odpoledne tajemník děkana rozesílal informaci, že pytlákům v modrém bude muset při dojíždění stačit platná přístupová karta zaměstnance se jménem + fotkou (tu tam mám kvůli notoricky neopravované chybě v databázi ještě z dob kdy mi bylo 17 :lol2:) - a že na nějaké ověřování čestných prohlášení zaměstnavatelem může červenáček zapomenout...

Ostatně u těch “zjednodušených prohlášení” si dokážu představit řadu kreativních forem, třeba bílým fixem psaný vzkaz “Tímto vozem jedu do práce vydělávat na daně pro cikány a policajty! DNES, +++” - ať si to ze zatmaveného skla zadních dveří klidně ofotí a “mozkovým myšlením” mi dokážou opak...

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, petr_cha napsal:

Ja uz to tady psal par dni zpatky.. polsky isoprinosin mi uz v lednu z polska odmitli poslat, ze uz to maj zakazany, to odesilat za hranice... vzpomnel jsem si pozde... reknu to asi dost neprofesionalne, ale ted bych si zobnul..

Ptal jsem se na Isoprinosin doktorky (známá, léčila mne na hematologii) a jako prevenci nedoporučuje (někdo to tak zobe) jedině pod dozorem, co týden krev, ale v případě covidu prý 3 x 2 tablety a hned ze startu. Jen názor. Každopádně se drž 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu správně výklad nařízení, že omezení pohybu v obci rovná se tam, kde se zdržuji, tedy buď Průhonice (St.kr.), případně Praha 9 a mezi jednotlivými částmi (Prahy) se nelze pohybovat, tedy například přesun P5->P9 už je problém? Nebo je možný pohyb v rámci celé Prahy? Vykládám si to tak, že - území obce = konkrétní území Prahy, kde má člověk trvalé bydliště, případně místo pobytu, které si člověk vybere v případě dvou. Z té tiskovky to bylo takové zmatečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...