Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Jsem 500m od cedule Prahy, vsechno, co potrebujeme mame v Praze. Paradoxne to ted dost odserou lidi z malych vesnic v okoli velkych mest 😞

A dalsi vec: dcera ma uz 4 roky pritele, ale nebydli spolu. Jsou od sebe 3 km. V jine obci, i jinem okresu. A vlada rika:

  • Pokud lidé pravidelně pobývají na dvou či více místech, musí si vybrat jedno z nich, kde chtějí po dobu tří týdnů pobývat. To platí například i pro partnery, kteří žijí na dvou místech a jen občas spolu. 

Neni tohle uz trochu za hranou? Vzdyt tohle muze mit nedozirne socialni dopady..... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak Praha jako celek? Není to moc Antone? Je. 

Takže od pondělí jakmile opustí metro Prahu 4 tak zastaví na hranici, uprostřed Nuseláku, naběhne pořádková jednotka, zkontrolujte dokumenty, provinilce ztotožní a zpokutuje, vrátí na Vyšehrad pěšmo, poté souprava pokračuje na Ípák. :D

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebrečte tak, ono se to srovná, když jsem jezdil za komárů v noci z práce z jedný strany Prahy na druhou, tak mě někdy i 2x kontrolovali benga a to fakt denně, včetně toho, že jsem dejchal (občas se mi snažili i podstrčit zelenou trubičku) a ještě jsem musel ukázat, co vezu v kufru. A když jsem jel mimo Prahu, tak stavěli i v kadibudce na dálnicích a musel jsem ukazovat složenku, že jsem zaplatil za rádio v autě, pak jsem si koupil od kamioňáka poukázky na naftu, abych mohl vůbec natankovat a ještě jsem to musel stihnout do desíti, jinak jsem si schrupnul u krajnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, Murphy97 napsal:

Jsem 500m od cedule Prahy, vsechno, co potrebujeme mame v Praze. Paradoxne to ted dost odserou lidi z malych vesnic v okoli velkych mest 😞

A dalsi vec: dcera ma uz 4 roky pritele, ale nebydli spolu. Jsou od sebe 3 km. V jine obci, i jinem okresu. A vlada rika:

  • Pokud lidé pravidelně pobývají na dvou či více místech, musí si vybrat jedno z nich, kde chtějí po dobu tří týdnů pobývat. To platí například i pro partnery, kteří žijí na dvou místech a jen občas spolu. 

Neni tohle uz trochu za hranou? Vzdyt tohle muze mit nedozirne socialni dopady..... 

Syn má kamarády v Kanadě, měli to tam taky tak, ještě s podmínkou být sezdaní/registrovaní. Jinak alou k rodičům/jinam...antikoncepční opatření , tomu říkali🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čestným prohlášením je osvědčena skutečnost ve správním řízení a správní řád jej spojuje s písemnou formou. Jen bych chtěl vidět, jak s ním naloží třeba ta hlídka na silnici.

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty, kdo plaší z toho jak je to všechno katastrofa ai dovolím přidat data ukazující počet testů na tisíc obyvatel a počet pozitivních testů. Závěr si z toho vyvoďte sami.

 

2021-02-27 09.15.21.png

2021-02-27 09.15.52.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žena koupila FFP 2 (české) a chirurgické roušky (vypadaj celkem slušně, jsou trojité) v lékárně Dr.Max, celkem v pohodě, chvilku jsou, chvilku ne. Ten respirátor je na menší dítě trošku na prdlačku, je mu to velký (jestli dělaj na dítě menší nevím, to vyřizuje žena, já mám nálepku popírače a ignoranta doma 🙂 ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, zkusím objet lékárny. Respiratory obecně na děti nejsou, neb je u nás zakázána dětská práce a respirator je původně zamýšlen pro práci v zamořeném prostředí. Jako nějaký se najít dá, většinou ze zemí, kde děti makaj běžně, ale je jich málo.

Já jsem právě dostal od ženy úkol a úkoly od manželek se musí plnit, jinak problém, znáš to.

Díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...