Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Jako jestli se řídíme podle Feriho, tak potes... vždyť si přečtěte text usnesení č. 217, třeba tomu nerozumím, ale to co pan poslanec jsem tam nenašel. V bodu I 1. j), je možnost otevření provozoven odstraňování závad vozidel v provozu na pozemních komunikacích, muže to být i servis, ale je to v jedné větě s provozovali odtahu, tak aby se to nevztahovalo jen na žluté anděly. Bohužel, duvodovka nám moc nepomáhá, protože tam to vysvětlení není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a mimochodem k očkováni v Praze, moje teta, 82 let, registrovaná před měsícem ještě termín nemá.... ale tak jsme z největší městské části a nevládnou u nás na radnici piráti, tak to je asi ten problém....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to psali kluci doktori, zkus ji zadat znovu, dost mozna jim ze systemu vypadla. Stava se to. 
Autoservisy podle ofiko narizeni nefunguji, ale podle neofiko prohlaseni ofiko vlady, nejak fungovat budou. Je toho plny net... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vono to funguje trochu jako ticha posta. Zena prisla z prace s tim, ze se nesmi dal nez 500m od baraku...ani ve dne...holky na to prisahaly. Lidi ctou Blesky, vidi a slysi jen co chcou a pak jsou hystericky. Ne ze by v tom vladni narizeni a statni i nestatni media delaly extra poradek, ale pri trose snahy se v tom zorientovat da. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí voe já vám sem dám info z první ruky tři hodiny před tím, než s tím přijdou media, chlapci ze sněmovny s 1M followers, kterej je insider, se taky nevěří..no tak holt musíme počkat, až to napíše ten Blesk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Petr R napsal:

Jo a mimochodem k očkováni v Praze, moje teta, 82 let, registrovaná před měsícem ještě termín nemá.... ale tak jsme z největší městské části a nevládnou u nás na radnici piráti, tak to je asi ten problém....

Zkus zadat registraci do systemu znovu. Ja jsem cekal mesic a nic, tak jsem cvicne zadal RC do systemu s tim, ze to vyhodi duplicitu a ono to proslo, zkratka RC zmizelo.  Pak jsem byl do dvou dnu naockovan.... bordel neskutecny.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, nickolas napsal:

Uz to psali kluci doktori, zkus ji zadat znovu, dost mozna jim ze systemu vypadla. Stava se to. 
Autoservisy podle ofiko narizeni nefunguji, ale podle neofiko prohlaseni ofiko vlady, nejak fungovat budou. Je toho plny net... 

sorry, reagoval jsem pred prectenim tveho prispevku 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jestli se řídíme podle Feriho, tak potes... vždyť si přečtěte text usnesení č. 217, třeba tomu nerozumím, ale to co pan poslanec jsem tam nenašel. V bodu I 1. j), je možnost otevření provozoven odstraňování závad vozidel v provozu na pozemních komunikacích, muže to být i servis, ale je to v jedné větě s provozovali odtahu, tak aby se to nevztahovalo jen na žluté anděly. Bohužel, duvodovka nám moc nepomáhá, protože tam to vysvětlení není. 

Vono to funguje trochu jako ticha posta. Zena prisla z prace s tim, ze se nesmi dal nez 500m od baraku...ani ve dne...holky na to prisahaly. Lidi ctou Blesky, vidi a slysi jen co chcou a pak jsou hystericky. Ne ze by v tom vladni narizeni a statni i nestatni media delaly extra poradek, ale pri trose snahy se v tom zorientovat da. 

Kucí voe já vám sem dám info z první ruky tři hodiny před tím, než s tím přijdou media, chlapci ze sněmovny s 1M followers, kterej je insider, se taky nevěří..no tak holt musíme počkat, až to napíše ten Blesk

Tak ono to Havlíček vysvětloval tak, že servisy samozřejmě otevřené budou, bez přímého kontaktu lidí. Že jsme akorát blbý, že to nechápeme. Tak to ještě budou muset nějak upravit...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, hedonista napsal:

 

 


Tak ono to Havlíček vysvětloval tak, že servisy samozřejmě otevřené budou, bez přímého kontaktu lidí. Že jsme akorát blbý, že to nechápeme. Tak to ještě budou muset nějak upravit...

 

 

Jsem zazil v listpadu v Jeep servisu... prejinka  normalni, cekaci prostor s pohodlnymi kresly zapaskovany, nabidli mi pobyt v nevytopene dilne s sesti zidlemi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vždyť mohou volně fungovat všechny služby bez omezení, jen nemohou mít otevřené provozovny pro veřejnost.
Příklad: dojdeš v Praze na Příkopy, před Dušákem položíš na lavičku řádně zabalené Omegy a vzdálíš se, následně do servisu zavoláš, kde to leží, co s tím chceš dělat a dohodnete se, kdy to tam zase dají zpátky, potom tam dojdeš, vezmeš si balíček a na lavičce necháš prachy, co je na tom složitýho?

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

Tak jsem ještě naposledy legálně pláchnul z toho našeho prdelákova, i když musím uznat že katastrální vězení tam půjde prožít vcelku nádherně :guitar: Fascinující pohled na liduprázdnou Prahu musím říct, nádhera :thumbsup_anim:

Tos tam byl moc brzo, davy prý vznikají až po 2300, když se začíná končit v ilegálních hospodách. Prohibice po pražsku .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vždyť mohou volně fungovat všechny služby bez omezení, jen nemohou mít otevřené provozovny pro veřejnost.
Příklad: dojdeš v Praze na Příkopy, před Dušákem položíš na lavičku řádně zabalené Omegy a vzdálíš se, následně do servisu zavoláš, kde to leží, co s tím chceš dělat a dohodnete se, kdy to tam zase dají zpátky, potom tam dojdeš, vezmeš si balíček a na lavičce necháš prachy, co je na tom složitýho?

To nevím, to znění právě bylo chápáno tak, že provozovny, které původně měly výjimku, musí být zavřeny. Ale nechci se přít, zajímal mě pouze konkrétní případ.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...