Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Právě teď, guzmic napsal:

Taky dobrý... proč jsi byl na testech?

Já už jen 134 hod vězení... 😉

Popsáno vše v příspěvcích výše.... včera zvýšená teplota a pokašlávání. V pátek sem měl očkování. Minulý týden pozitivní kolegyně v práci. Tak mě zajímalo, jestli mám covid nebo to jsou příznaky po očkováním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, už to vidím...no tak to máš dobrý, čeká Tě karanténa, nebo ne?

Já jsem už nasranej fest, lidi mají v okolí nařízenou karanténu a vesele chodí venku (prej příznaky nemají) a já jako k..t sedím doma už druhý turnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, guzmic napsal:

Aha, už to vidím...no tak to máš dobrý, čeká Tě karanténa, nebo ne?

Já jsem už nasranej fest, lidi mají v okolí nařízenou karanténu a vesele chodí venku (prej příznaky nemají) a já jako k..t sedím doma už druhý turnus.

No určitě zůstanu 10dni doma...pak se objednám na testy a pak teprve jak to dopadne, tak se zařídím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Gustaf napsal:

Popsáno vše v příspěvcích výše.... včera zvýšená teplota a pokašlávání. V pátek sem měl očkování. Minulý týden pozitivní kolegyně v práci. Tak mě zajímalo, jestli mám covid nebo to jsou příznaky po očkováním.

Ty máš pech kámo 🤦‍♂️ Tak ať je to brzy dobrý 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný chápu...

Na Slovensku je to raky jiný bordel.

před 14 dny pro virus zavřeli mladé školku (pouze třídu) no děti a učitelky domů a karanténa, ale pozor.... rodiče dětí aj rodiny učitelek normálně do školy a práce chodí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Gustaf napsal:

No určitě zůstanu 10dni doma...pak se objednám na testy a pak teprve jak to dopadne, tak se zařídím....

Aj ty vogo, drž se 👍 Už to začíná být po psychické stránce všechno docela náročné....aspoň že už máš baráček a můžeš na zahrádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, African napsal:

Aj ty vogo, drž se 👍 Už to začíná být po psychické stránce všechno docela náročné....aspoň že už máš baráček a můžeš na zahrádku.

Díky kámo ;) Jo, přesně... vylezu a pohoda. Sice okolo domku ještě hlína a žádný terénní úpravy... ale je kam vylézt.

@Harwey díky moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, African napsal:

Tak nám kolem dětských hřišť právě policajti natahují pásky jsem koukal 😒 Ale dalo se to čekat, když jsou zakázány školy a mateřské školky. 

Hele, když vidím u nás dětský hřiště, tak je to covid párty jak vyšitá. Maminky bez rousek, nalepeny na sobě čumí do mobilu, děti vesele skotačí v družném celku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fiktivní rozhovor s kapitánem fotbalového mužstva Burešem po prohraném zápase 3:10.
Novinář: Pane kapitáne dovolte mi prosím pár otázek
Bureš: Ano, ptejte se.
N: Prohráli jste zápas 3:10, co je příčinou takto špatného výsledku.
B: Já si nemyslím, že je to špatný výsledek, vždyť jsme dali první gól. Hned z první akce!!!
N: No jo, ale 3:10 je vysoká prohra, co se stalo?
B: Pane redaktore, my jsme všichni běhali nahoru a dolů celý zápas, my jsme udělali maximum.
N: No jo, ale ta vaše hra neměla žádný systém.
B: To není pravda, já sám jsem hrál v útoku i v obraně, hrál jsem uprostřed, na levém i pravém křídle.
N: Ale tím jste se tam ostatním motal a překážel.
B: To není pravda, vždyť jsem vybojoval plno míčů a na ten první gól co jsem dal, jsem si vlastně i přihrál. Já jsem udělal maximum, podívejte se, jak mám mokrý dres, a ještě teď jsem zadýchaný. 
N: Nicméně, bylo vidět, že ta vaše hra nemá žádný nápad, proč jste něco o přestávce nezměnili?
B: Pane redaktore, to není vůbec pravda, že jsme nic nezměnili. Já sám jsem na všechny spoluhráče křičel, aby běhali ještě více. Ale všimněte si, co dělal soupeř, oni hráli nefér. Brali nám balony, když už jsme nemohli. Chodili nám do těla. Přihrávali si, a přitom naběhali mnohem méně než my!
N: Ale dali 10 gólů, vy jenom 3.
B: Pane redaktore, všiml jste si naších diváků, oni po 5 góle přestali fandit a po 8 góle dokonce začali pískat a nadávat. Diváci přece musí fandit svému týmu, to se potom nedá hrát. To je i jejich vina, že to skončilo takovým výsledkem.
N: Co hodláte změnit v dalších zápasech.?
B. Budeme více běhat a já začnu i chytat. Na tribunu dáme roztleskávačky, na informační tabuli budeme psát, jak nás mají fanoušci povzbuzovat a aplaus a potlesk budeme pouště z reproduktoru. Uděláme maximum.
N: Sportu zdar!

📸📝 FB, Miroslav Marek, Pražská kavárna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...