Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Před hodinou, JoyStick napsal:

Tak já bych navrhoval, aby tady místní ozbrojená buňka vydala do Průhonic pozdravit kobliháře. :) 

Trochu mi to pripomelo, kdyz jsme pred lety s klukama resili u piva podobnou myslenku. Slo o nase alternativne pigmentovane spoluobcany. Shodli sme se na tom, ze by bylo fajn, kdyby jeden den v roce nebyli hajeni. A ja navrhoval od 0600. Nacez se kamarad na mne podival takovyma tema alkoholem podlityma ocima a povida: "Si chuj? Od sesti? Vis, ze ja vstavam tak kolem desate! Ja Te znam! Ty bys uz od peti hodin krouzil ve SKOTu po Vitkovicach, nedockavy prst na spousti a v osm hodin by uz nebylo do ceho strilet! Nic! Od az od 10h!" ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, safi napsal:

Takze 21 denni karantena vydrzela 2 dny, tvrzeni policie, ze nebude akceptovat elektronicka potvrzeni vydrzelo pul dne.

V IT se tomu rika agilni vyvoj a prototypovani 🙂

Tak pro mě super. Neříkám že to nebudu mít i na papíru, ale opravdu mě zarazil ten nesoulad v tvrzeních. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Xenomorfus napsal:

Trochu mi to pripomelo, kdyz jsme pred lety s klukama resili u piva podobnou myslenku. Slo o nase alternativne pigmentovane spoluobcany. Shodli sme se na tom, ze by bylo fajn, kdyby jeden den v roce nebyli hajeni. A ja navrhoval od 0600. Nacez se kamarad na mne podival takovyma tema alkoholem podlityma ocima a povida: "Si chuj? Od sesti? Vis, ze ja vstavam tak kolem desate! Ja Te znam! Ty bys uz od peti hodin krouzil ve SKOTu po Vitkovicach, nedockavy prst na spousti a v osm hodin by uz nebylo do ceho strilet! Nic! Od az od 10h!" ;-).

Byť chápu nářky podnapilého kamaráda a soucítím s jeho biorytmem, tady se obávám, že se chca nechca budeme muset řídit harmonogramem lovené zvěře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Xenomorfus napsal:

Trochu mi to pripomelo, kdyz jsme pred lety s klukama resili u piva podobnou myslenku. Slo o nase alternativne pigmentovane spoluobcany. Shodli sme se na tom, ze by bylo fajn, kdyby jeden den v roce nebyli hajeni. A ja navrhoval od 0600. Nacez se kamarad na mne podival takovyma tema alkoholem podlityma ocima a povida: "Si chuj? Od sesti? Vis, ze ja vstavam tak kolem desate! Ja Te znam! Ty bys uz od peti hodin krouzil ve SKOTu po Vitkovicach, nedockavy prst na spousti a v osm hodin by uz nebylo do ceho strilet! Nic! Od az od 10h!" ;-).

Si musel být totálně namol, už jsi viděl naše alternativně pigmentované spoluobčany v 06:00 venku?? Do 10:00 by jsi stejně nic nestřelil ani kdyby bylo hezké počasí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já ležím třetí den s COVIDem, kterej dotáhla dcera z mateřské školy a takhle militantní náladu teda nemám. Tady to opravdu trochu ustřelilo a myslím si, že i v dnešní době a při aktuálním složení politické scény (možná i právě pro to) by  to chtělo zachovat trochu klidu, zdravého rozumu a obrnit se trpělivostí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak lidem z toho už fakt jebe a dělaj různý podivný věci... já bych se Joyi nedivil.

Třeba já před chvílí v týhle mlze viděl pŕipravu na start závodu supersportů v městských ulicích (Kbely). Vcetně pickupu s kamerama. Z lidí co bylo v mlze (tj. v aerosolu - nosiči) vidět neměl na hubě nikdo nic. Ovšem jestli to v tomhle mlíku fakt rozjeli, bude covid asi poslední problém, co je i jejich okolí dnes večer ohrozí na životě.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 3. 2020 v 14:43, Bert napsal:

Naprosto s Tebou souhlasím. Jako rozený demokrat si myslím, že tohohle kokota nás mohou zbavit jen dvě věci. Demokratické volby, nebo osamělý střelec.

Za to můžu asi tak trochu já. Vidíš, rok se s rokem sešel. No, kluci jsou asi netrpěliví, a do října je pořád ještě daleko. Jenom by to neměli tak vyřvávat, teď jednoho neopatrného troubu chytili až v Barceloně. I když Bůh ví, jak to bylo. Jako maskirovka pro odlet Moniky do Dubaje ale určitě fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra Mafra news... premiér bude řídit nejlíp na světě jakoukoli situaci kdekoli s celou rodinou bezpečně z Kanárských ostrovů. Policie dnes v noci rozbila teroristickou organizaci, zabývající se časovými zařízeními. Robert Šlachta vyšetřuje sionistické spiknutí. Premiér k tomu říká: "Čau lidi!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Kapo napsal:

Pořad Kupředu do minulosti na YT - 2 díl s Milanem Calábkem, velmi zajímavé.

Zatím jsem zkouknul první díl a mám nutkání najít v domácí lékarně Lexaurin, asi z roku 2005 a celý plato sežrat. Ale raději si dám tři kapky CBD oleje a jdu spát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...