Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 3 minutami, 14titi napsal:

Ano, tohle je opravdu divné a oporu v zákoně to asi mít nebude. Nevím, proč to vojáci dělají, když s nimi jsou na stanovištích i policajti...

Voják by měl usměrňovat provoz a policajt kontrolovat doklady?

V zákoně o provozu je někde, pokud dobře vzpomínám, že pokud budeš při problém chránit bezpečnost provozu tak jsi oprávněn zastavovat vozidla... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne to vnimam tak (a z Bertova popisu mi to prijde, ze i on), ze (nejen) prislusnici SNB maji "pravomoc" vymahat nejake "zakony" a sami se zakony neridi. Samozrejme ryba smrdi od hlavy. Kazdy, kdo nema na cele vytetovanou jitrnici chape, co se tady deje. Takze uz i spust ovci kasle, aby dodrzovali cokoliv, kdyz vidi, ze nikdo, kdo by mel predevsim ty zakony dodrzovat, takto necini...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Xenomorfus napsal:

Osobne to vnimam tak (a z Bertova popisu mi to prijde, ze i on), ze (nejen) prislusnici SNB maji "pravomoc" vymahat nejake "zakony" a sami se zakony neridi. Samozrejme ryba smrdi od hlavy. Kazdy, kdo nema na cele vytetovanou jitrnici chape, co se tady deje. Takze uz i spust ovci kasle, aby dodrzovali cokoliv, kdyz vidi, ze nikdo, kdo by mel predevsim ty zakony dodrzovat, takto necini...

Já to teda viděl spíš jako povzdych nebo v případě Radka ublížený výkřik nad policajty. Osobně by mě nenapadlo dávat na stejnou roveň porušování ústrojové kázně respektive zákona o silničním provozu a vymáhání nařízení vlády v krizové situaci. K používání zdravého rozumu a dodržování hygienických opatření k omezení šíření covid nepotřebuju nařízení vlády. Nevidím důvod proč bych měl, byť jen nepatrně, zvyšovat šanci, že se někomu např. na ARO nedostane péče, kvůli tomu, že nám "šéfuje" ulhaná sebranka neschopů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, 14titi napsal:

Já to teda viděl spíš jako povzdych nebo v případě Radka ublížený výkřik nad policajty. Osobně by mě nenapadlo dávat na stejnou roveň porušování ústrojové kázně respektive zákona o silničním provozu a vymáhání nařízení vlády v krizové situaci. K používání zdravého rozumu a dodržování hygienických opatření k omezení šíření covid nepotřebuju nařízení vlády. Nevidím důvod proč bych měl, byť jen nepatrně, zvyšovat šanci, že se někomu např. na ARO nedostane péče, kvůli tomu, že nám "šéfuje" ulhaná sebranka neschopů...

Díky. Jako bych to napsal sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si pamatuju (když jsem byl malej) "PSVB"
Ale jinak už mě výmluvy na covid obhajující porušování čehokoliv, ústavou počínaje, přes nějaký policejní hadry, až po omlouvání vlastní neschopnosti některých jedinců pěkně serou.
Kurvy mi sebraly ventilky, když jsem jezdil na kole v parku

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Prochy68 napsal:

Kurvy mi sebraly ventilky, když jsem jezdil na kole v parku emoji57.png

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

To jsme dopadli stejně a dodnes mám před policií (tenkrát snad SNB) respekt. On je celý život o lidech a záleží na koho natrefíš😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, taky jsem měl s PSVB pár problémů jako teenager (nešlo o politiku). Ti "moji" měli obzvlášť odpudivý charakter, takový závan let padesátých. Rozhovor s VB byl pak proti tomu téměř kamarádský...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi sebrali ventilky i ryby co jsem upytlačil na rybníce.
Tvl to mě chtěli sebrat i prut, tak to jsem se vzepřel. Já sice tenkrát pytlacil, ale zase jsem to vsechno pouštěl.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, geometr napsal:

Já si pamatuju (když jsem byl malej) "PSVB" 🙂

Ale jinak už mě výmluvy na covid obhajující porušování čehokoliv, ústavou počínaje, přes nějaký policejní hadry, až po omlouvání vlastní neschopnosti některých jedinců pěkně serou.

Kdysi na učňáku nás jednou takovej důchodce s páskou PSVB chtěl pokutovat za přejití silnice mimo přechod ... byli jsme mladí a tudíž rychlejší ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc hezká sociální sonda pánové, děkuji. 

Možná to mezi každodenní masáží číslama a strašením mrazákama na mrtvoly uniká, ale kvůli pár neschopným dědkům ve Strakovce (snažícím se odvrátit pozornost od kolosálních rozkrádaček a zbabraného managementu očkování) tady byl vypuštěn džin z lahve, který nás bude ještě spoustu let mrzet:

  • do nekonečna se prodlužuje dávno nelegální nouzový stav, se vším co s tím souvisí.
  • pod dozorem policie se plošně likviduje pohostinství a drobné prodejny,
  • déle než rok stát ignoruje svou vzdělávací povinnost, plynoucí z povinné školní docházky,
  • na nevinné a zdravé lidi bylo v rámci kolektivní viny uvaleno stanné právo, jehož
  • vymáhání je opět svěřeno bobtnající PČR (posílené dokonce o ozbrojenou armádu - pozor, nezaměňovat se ženisty, transportem, felčary a jednotkami CO při zvládání živelných katastrof)

A když je kritizováno jak si Humáčkovi dutohlavové užívají svůj domnělý pocit nadřazenosti (plynoucí z mediální propagandy omlouvající šikanu normálních lidí na ulici a silnici), i tady se najde dost troubů kteří je budou obhajovat a v případě buzerační kontroly rádi vyklopí i obsah kapes, aby věrchušce prokázali svou uvědomnělost ...aby pak po večerech mohli na internetu "statečně a anonymně" špekulovat jak všechno ojebat a dostat se na slevněný víkendový výlet do Chorvatska/Tyrolska/...

image.png.5c418a2a1bb6404501f6defdb01eee43.png

Uvědomme si že jestli nás stát (prostřednictvím poskoků v žoldu Ministerstva Lásky Vnitra, kteří ze své podstaty jiné techniky než šikanu nezvládají) touží "zachránit" pomocí často nesmyslných vládních nařízení, dá se mu tato péče v nejkřiklavějších případech oplatit stejnou mincí. Řešením přitom není udržování "nízkého profilu" (kdy ochotným ještě rádi přiloží na hřbet, viz Hitler), ale důsledný záznam a rozporování všech pochybných úředních ústrků při vymáhání formalismů (viz slintáky na liduprázdné ulici, "aby se to jako líp kontrolovalo") - i kdyby to mělo být na bázi stejně formalistického zpochybnění kompetence příslušného dutohlava na základě jeho vlastní "ustrojovací nekázně" - protože pak jsou panáčci se svou argumentací a autoritou v hajzlu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S buzeracnimi kontrolami nesouhlasim ale zaroven upozornuji, ze pokud budete chtit poukazovat na vojaky a jejich ustrojenost, tak ustrojeni jsou spravne a ZAROVEN maji pravomoce policie

viz : https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2008-273?text=22#f3878120 s odkazem na https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2000-361?text=361%2F2000#f2084973

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...