Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Ach jo. Přečti si KURVA pořádně to nařízení vlády. Zde:

https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2020-83

Novelizovany byly jen počty. Podívej se pořádně na taxativní výčet činností, ke kterým jsou oprávněni. Zastavovat vozidla , paragraf 79, tam NENÍ. Takže MUSÍ fungovat při zastavování vozidel tak, jak popisuji výše. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja spis premyslim, kam investovat nejaky ty uspory s ohledem na bobtnajici st. dluh a souviseji moznou inflaci. Na parcelu v Praze to neni, za Prahu nechci, stavet barak na chate taky ne, autak jsem kupoval na podzim, tak nevim... (hodinky neradte 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Radek124 napsal:

Moc hezká sociální sonda pánové, děkuji. 

 

Tvé příspěvky jsou jako sonda do duše chlapa, kterej doma načapal ženu s policajtem nebo celým antonem. Nezlob se na mě, ale to je teda slušná averze. Já policajty potkal akorát v posledních týdnech, kdy dohlížejí na hranice okresu (z rozkazu) a nemám špatnou zkušennost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, odjinud napsal:

Ja spis premyslim, kam investovat nejaky ty uspory s ohledem na bobtnajici st. dluh a souviseji moznou inflaci. Na parcelu v Praze to neni, za Prahu nechci, stavet barak na chate taky ne, autak jsem kupoval na podzim, tak nevim... (hodinky neradte 🙂

"Už jste někdy viděl důl? To je díra v zemi, tu vám vzít nemužou." 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, geometr napsal:

"Už jste někdy viděl důl? To je díra v zemi, tu vám vzít nemužou." 🙂

 

před 18 minutami, Prochy68 napsal:

Ted ještě zatopit v kamnech a podívat se do budoucna emoji3.png

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

Když si vzpomenu kolikrát jsme během posledních sto let měnily měnu.

Historie měnové politiky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Prochy68 napsal:

Tak PSVB byli největší debilové, dej blbci funkci.....

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

já některý znám dodnes, některý neměli rádi ani ti policajti, protože jim svou snaživostí přidělávali práci. Minimálně v jednom případě to byl člověk co měl průser, nějakou nehodu a protože byl správně zapsán, dostal šanci.

 

Ale k tématu rubriky. Přihlašoval jsem matku na očkování a hledal kde se to povyražení dá absolvovat. V úvahu připadala Třebíč, jenže tam je to místo problematické s parkováním a přístupem pro lidi s pohybovými obtížemi. Fakt prima nápad dát místo pro očkování důchodců do bolševickýho kulturáku kde se stavitel vyřádil na schodištích. Takže buď Nové Město nebo Žďár n.S. Kdeže to tam je? Nové Město n. Mor., Žďárská ulice 510, to je nemocnice, to je jasný. Koukám na Žďár, velkokapacitní očkovací centrum, adresa Nové Město n. Mor., Žďárská ulice 510.  Na některý věci asi nestačím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste zpátky k těm policajtum a ustrojeni - to není nějak samoúčelný, ze policajt ma mít nějakou kázeň atd atd, mne to přijde hlavně prakticky užitečný, ze když jedu v autě a vidim saska s placackou, tak muzu na základě uboru hned a stoprocentně rozeznat, ze je to policajt co ma právo mne zastavit. Kor v autě v rychlosti a s krátkou reakční dobou je to důležitý. Když je ve věcech pořádek a jasno, hůř se to zneužívá a na druhou stranu se hůř pak dá kličkovat.

U nás je ve všem jen bordel a zmar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Liqid napsal:

By mě zajímalo, kolik místních kolegů by vojákovi z fotky, který stojí u policejní ovce jen zamávalo a jelo dál. Je tu někdo takový?

To neviem, ale napríklad Radek by zastavil už len preto, aby mohol napísať pol strany nezrozumiteľného textu o dutohlavcoch :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte šlo, jen by mě zajímaly další události. Hlídka by skočila do auta a pronásledovala chronomagora, ten by zavolal 158 a ohlásil, že se tam a tam někdy vydává za PČR, ale prozradil ho špatný vzor oblečení. Patrně by následovala jako honička z Kobry 11, protože nikomu kdo nemá předpisový oděv se přece nezastavuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...