Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, geometr napsal:

Já taky doktorum primárně nevěřim. Takže na ně aplikuji geodetickou zásadu "jedno měření = žádný měření". A už se mi (nám doma) to v životě několikrát vyplatilo. Namátkou: Ženy borilióza, ultrazvuk dítěte (pamatuju si, jak ženu jeden doktor na ultrazvuku tak asi deset dní před slehnutím parádně vystrašil, to bylo na zabití), čerstvě třeba měření očí staršího syna.

Tak jasne, pokud by nekomu diagnostikovali napr. rakovinu, tak proc si to nenechat overit, ale o co jde ohledne covidu? Jo, aha, ty lazne prece...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=29826]geometr[/mention] jenže pak zase hrozí že bys mohl mít v nose 2 různé čipy od různých výrobců, to taky nevím jesi je dobrý ...
Čím víc čipu, tím líp. To je redundance, co kdyby jeden selhal?

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, geometr napsal:

... no tak třeba o ty lázně, to máš jedno. Ale já osobně bych to třeba udělal i v opačným případě. Necejtim se, je mi nic moc (mám jet třeba do lázní 🙂 ), vyjde negativní test. Tak šup ještě jeden jinej / jinde 🙂

Udělal by jsi totéž třeba v případě kolonoskopie?😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem potkal známého, takového borečka co má Covid také od začátku za chřipečku, slovo dalo slovo a že prý že je registrován na vakcínu. Kluk čtyřicet roků, běhá, jezdí kola, dělám blbečka a říkám, není to od dubna? Ne, ne, už teď pro chronicky nemocné, tak říkám copak ti  je? Asthma, cukrovka a tak dál..... říkám aha, tak to máš super, čau. Zmrdi 😂 Ale upřímně překvapený nejsem ani maličko......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Decka jsou nezmari, neboj, to daji s prstem v nose!

Jinak mam brachu kokota. Kazdy vikend s deckama pres tri okresy na chalupu. Nekdy se se svagrovou stridaji a jedou tam a zpet i dvakrat tydne. A kdyby na chalupu, na “chalupu” do vikendoveho bytu. Jo, pod horama, priroda, ale i tak... Doma maji les 10 minut od bytu. Vytistenych x ruznych potvrzeni - prace, hlidani, bydleni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, African napsal:

Jsem potkal známého, takového borečka co má Covid také od začátku za chřipečku, slovo dalo slovo a že prý že je registrován na vakcínu. Kluk čtyřicet roků, běhá, jezdí kola, dělám blbečka a říkám, není to od dubna? Ne, ne, už teď pro chronicky nemocné, tak říkám copak ti  je? Asthma, cukrovka a tak dál..... říkám aha, tak to máš super, čau. Zmrdi 😂 Ale upřímně překvapený nejsem ani maličko......

To je zvláštne. Cyklisti sa o seba starajú a nezvyknú naťahovať ruku  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, nickolas napsal:

Decka jsou nezmari, neboj, to daji s prstem v nose!

Jinak mam brachu kokota. Kazdy vikend s deckama pres tri okresy na chalupu. Nekdy se se svagrovou stridaji a jedou tam a zpet i dvakrat tydne. A kdyby na chalupu, na “chalupu” do vikendoveho bytu. Jo, pod horama, priroda, ale i tak... Doma maji les 10 minut od bytu. Vytistenych x ruznych potvrzeni - prace, hlidani, bydleni...

A v čem je problém, když se zavře se svejma děckama na své chalupě? Jen to, že to má dál? A potvrzení holt potřebuje, protože mu to nějakej zmrd nařídil.

Já když vidím, jakej je provoz na silnicích, tak si říkám, k čemu jsou ty opičárny na hranicích okresu. Těch aut jezdí takřka stejně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...