Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, beeman napsal:

zkusim se zeptat tady, ono to s tematem souvisi, zitra potrebuji zajet docela daleko pres x okresu, bumazku samozrejme mit budu, ale stejne nestojim o to, abych byl cestou zdrzovan

kde prosim ve WAZE zjistit, na kterem miste stoji hlidka? vidim jenom u trasy, ze tam nejaka je, ale nevidim kde konkretne
ty internety jsem prosmejdil a stejne odpoved nenasel

diky moc

Podle me to nejde, uvidis ji az kdyz se k ni priblizis. Leda projit celou trasu prstem po telefonu, coz je oprus. Funkci "vyhnout se hlidkam" to nema. S bumazkou bych to neresil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, odjinud napsal:

Podle me to nejde, uvidis ji az kdyz se k ni priblizis. Leda projit celou trasu prstem po telefonu, coz je oprus. Funkci "vyhnout se hlidkam" to nema. S bumazkou bych to neresil.

Tak ať to zkusí se slivkou, štamprličku u hlídky a jede dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte v práci někdo odpírače testování?
O nás jeden na neschopence, jestli přijde ve čtvrtek, tak bude veselo.
U nas mame jednoho co bude cekat na Sputnik, a testy spejli odmitnul a za svy si kupuje ty plivaci...

Odesláno z mého SM-A515F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jich teda potkal tam 5ks, jedna me stavela, bumazka stacila, zpatky 4ks, bez zastaveni, vzdy uz tam nekoho nebo par nestastniku meli, takze nakonec pohoda
kdyz ja se dycky bojim, ze se neudrzim a reknu jim neco od plic 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, beeman napsal:

kdyz ja se dycky bojim, ze se neudrzim a reknu jim neco od plic 😄

 

Jen by to mělo asi takový efekt, jakoby jsi řval na prodavačku v Lidlu, proč má drahé housky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Americkej napsal:

Zejtra se musím prostřílet přes 4 okresy. Ňáký bumážky si vyrobím, ale už teď jsem ve stresu, takovej přednasranej. Do hajzlu už s tou šaškarádou!

Pust si film Konvoj. Ted jsem na nej koukal asi po 30 letech. Po nem je clovek zdrave nasranej 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera krásný výlet ceske středohoří, samozřejmě mimo TP okres, neb všechno hezké je okres Litoměřice. Na kopcích nikde nikdo. Zpátky v LESE hned za cedulí hlídka, silnice tak 3.tridy... cumeli ale nezastavili, klika, byla by pokuta mel jsem plný auto lidi bez rousek a pes...

Koho tyhle výlety můžou ohrozit? Nic než buzerace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Kapo napsal:

Tak známá už má termín na očkování - lehce přes 60 let, silně asimetrická (asi metr vysoká a široká) a lehce pod 130 kg. Na dotaz jaktože už má termín, tak odpověděla, že patří mezi rizikové pacienty.

 

Taková ženská je samozřejmě že riziková, když takhle vypadá, tam bude většina hodnot mimo. Já jsem rád, že moji rodiče 70+ dostali dnes druhou včelku, hlavně když vidím co se u nás děje. Lidi jsou už vyčichlý a začínají dělat čím se dál tím větší hovadiny, navíc se plánuje rozvolnění, no dle mého se rýsuje ještě větší průser než tu je, ale doufám že se mýlím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já jsem včera přejížděl z cizího okresu do svého. Nějaké čestné prohlášení jsem měl, no.  Zastavili mě na hranicích okresu dva mladý kluci. "Pane řidiči, občanský průkaz, váš účel cesty a čestné prohlášení." Jsem se na ně podíval a pravil: "Chcete pánové vědět opravdu účel cesty. Vytočil mě můj syn tak, že jsem se jel projet, abych ho nezabil. (čistý výmysl, bez mučení přiznávám.)" Oni se zarazili a jen: "Aha..... (pauza).... ale, ale jedete z jiného okresu." Roman: " Jo, vzal jsem to támhle přes vedlejší vesnici a cesta vede pár km přes druhý okres."  Odpověděli, že dobře a ať ho nezabiju. Tak jsem jim to slíbil.

Poznámka poctivého blba. Respirátory nosím, desinfikuji si ruce xkrát denně,  vyhýbám se sociálním kontaktům, v obchodech držím 2 metry,  z covidu mám strach a vůbec ho nezlehčuji a ta cesta měla nulový epidemiologický potenciál. V druhém okrese jsem si s FFP2 respirátorem koupil u okýnka v pivovaru pivo a pomohl tak českému podnikateli. Platil jsem kartou na terminálu položeném na parapetu a bezkontaktně vyzvedl v druhých dveřích na stolečku. 

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
před 33 minutami, Roman I. napsal:

Já jsem včera přejížděl z cizího okresu do svého. Nějaké čestné prohlášení jsem měl, no.  Zastavili mě na hranicích okresu dva mladý kluci. "Pane řidiči, občanský průkaz, váš účel cesty a čestné prohlášení." Jsem se na ně podíval a pravil: "Chcete pánové vědět opravdu účel cesty. Vytočil mě můj syn tak, že jsem se jel projet, abych ho nezabil. (čistý výmysl, bez mučení přiznávám.)" Oni se zarazili a jen: "Aha..... (pauza).... ale, ale jedete z jiného okresu." Roman: " Jo, vzal jsem to támhle přes vedlejší vesnici a cesta vede pár km přes druhý okres."  Odpověděli, že dobře a ať ho nezabiju. Tak jsem jim to slíbil.

Poznámka poctivého blba. Respirátory nosím, desinfikuji si ruce xkrát denně,  vyhýbám se sociálním kontaktům, v obchodech držím 2 metry,  z covidu mám strach a vůbec ho nezlehčuji a ta cesta měla nulový epidemiologický potenciál. V druhém okrese jsem si s FFP2 respirátorem koupil u okýnka v pivovaru pivo a pomohl tak českému podnikateli. Platil jsem kartou na terminálu položeném na parapetu a bezkontaktně vyzvedl v druhých dveřích na stolečku. 

co jsi mel na tom cestnem prohlaseni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...