Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 21 hodinami, petr_cha napsal:

Nekdo dalsi, kdo jeste nebyl letos u holice?
 

Vlasy to je vpoho. Jednak jich už moc není a strojek pořeší ten zbytek, ale nechal jsem si narůst plnovous a už by potřeboval zkulturnit. A na to si netroufám ani s dvacetiletou praxí holení hlavy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Kotlick napsal:

Vlasy to je vpoho. Jednak jich už moc není a strojek pořeší ten zbytek, ale nechal jsem si narůst plnovous a už by potřeboval zkulturnit. A na to si netroufám ani s dvacetiletou praxí holení hlavy. 

Gentlemen Brothers jezděj i domů 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 4. 2021 v 13:11, Kotlick napsal:

To není ono. Já nebyl víc jak 20 let u holiče, tak si to chci užít 😊

Nech si to růst :-)). Já už nebyl 3 roky u holiče a mám vlasy momentálně pod lopatky :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Letošní březen jsem teda absolvoval Covid a sumarizoval bych to asi takhle: jsem rád, že žiju. Zápal plic byl dost běs a týden na kyslíku taky nic moc. Všeho všudy pěkně hnusné 3 týdny a ještě se z toho sbírám...

Toto není zamýšleno jako polemika nebo souhlas se současnými opatřeními, jen osobní zkušenost. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@klobadysek Nebýt toho že mě kolega @paro :notworthy::notworthy::notworthy: včas dokopal do špitálu na kyslík (takže z nejhoršího jsem byl venku už za 4 dny), taky nevím jak bych ten zápal plic rozdejchával. Manželka (co to dovlekla) i děcka (s dvoudenní horečkou) byly naštěstí v pohodě - a přitom podle obvoďačky co ani neviděla rentgen mi mělo stačit stačilo pár bobulí + klid doma na lůžku 🥵

Zkurvenej čínskej šmejd, nejhorší je že nikdo předem neví co na něj vytáhne... a to jsem byl na pokoji s lidma co byli mladší a hubenější než já a byli na tom zatraceně hůř -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Radek124 napsal:

@klobadysek Nebýt toho že mě kolega @paro :notworthy::notworthy::notworthy: včas dokopal do špitálu na kyslík (takže z nejhoršího jsem byl venku už za 4 dny), taky nevím jak bych ten zápal plic rozdejchával. Manželka (co to dovlekla) i děcka (s dvoudenní horečkou) byly naštěstí v pohodě - a přitom podle obvoďačky co ani neviděla rentgen mi mělo stačit stačilo pár bobulí + klid doma na lůžku 🥵

Zkurvenej čínskej šmejd, nejhorší je že nikdo předem neví co na něj vytáhne... a to jsem byl na pokoji s lidma co byli mladší a hubenější než já a byli na tom zatraceně hůř -_-

Vynadat obvoďačce a vyměnit ji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nemocnici taky personál na izolaci lamentoval na opakované nákazy, že už to tam prý ani  neřeší. Ta frustrace musí být hrozná - a až se za měsíc oteplí a rozvolní, neštěkne po nich zase ani pes -_- 

Co se obvoďačky týče, ta jenom poctivě fungovala jako robotek dle oficiálního dienstreglamá, slinták a štítek nasadit:

  • Byls v kontaktu a nebo máš příznaky => zarezervuj si na webu test. 
  • Máš koronáš a delší dobu horečky => tady máš žádanku na rentgen.
  • Máš nález => tumáš recept na antibiotika a padej to vyležet.
  • Máš i potom dušnost že padáš z hajzlu => zavolej si (v pracovní době) a asi Ti budeme muset vypsat žádanku do špitálu...

Že se tyhle věci zhoršují o víkendu, v noci a zásadně mimo ordinační hodiny (kdy je "každá hodina drahá"), o tom pachatele ministerských vývojáků bohužel opět zapomněli informovat. Takže pokud nemáte životní štěstí na felčara co (jako čert) nikdy nespí, ochotného v nouzi dojet v noci i na druhej konec státu (naštěstí nebylo potřeba) a postavit do latě lidi na příjmu, máte prostě smůlu... :skull:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl na oddělení nejmladší (48). Ostatni na pokoji by mohli být mí tátové. I primář mi říkal, že jim tam "nezapadám" a to si myslim, že jsem normálně fit. Ze všech lidí co znám co to měli, jsem to ods.al nejhůř a netuším proč. Děcka to měla bez příznaků, manželce se ten čínskej ksindl vyhýbá obloukem a i můj otec to měl ve skoro osmdesáti míň vážný jak já. 

Jak říkáš, nikdo neví, co to svinstvo na něj vytáhne. Ale určitě bych řekl nepodceňovat - mě zavolala rychlou manželka, protože jsem typ, co by do špitálu nikdy dobrovolně  nešel a nakonec jsem nebyl schopný z té sanitky ani vylézt...🤕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šéf 41, si z tohodle dělal srandu-uz 14 dní, těžší průběh (zdravej člověk, pravidelně cvičí, zdravá výživa,...), ode dneška leží jeho sekretarka-37 let, sportovní typ-taky nějaké komplikace. Začíná to u nás trochu řídnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, kuncák7 napsal:

Nech si to růst :-)). Já už nebyl 3 roky u holiče a mám vlasy momentálně pod lopatky :-)).

Tak vlasy už nehrozí, možná tak vzadu na Jágra a to by bylo všechno. Ale na zkulturnění vousů se těším. Dokud jsem měl vlasy, které dávalo smysl stříhat nůžkami, tak jsem to u holičky miloval. Už od dětských let. No ale už více než 20 let jsem nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Expirační doba ministra zdravotnictví je stejná, jako expirační doba vlašského salátu vyrobeného  Agrofertem :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se že se tady jedná o taktiku výměny pár lidí, zavedení nových zmatených, nelogických a chaotických "pravidel", jakých jsme už viděli stovky a pořád to stejné dokola. :( Začíná se mi to dost nelíbit. Po roce jsme se nepohli. Covid měl teď přes Velikonoce volno (těžká ironie), a velmi se obávám že nastane doba testovací. Všude jen s testem. Ať to sype. Už se novej ministr zdravotnictví stihl zdiskreditovat nebo ještě ne, nevíte někdo?  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...