Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 7 minutami, exBURN napsal:

Nějaké vedlejší účinky? Na co se mám připravit?

Ja som si nebol vobec isty ci ma pichli, ako pise kolega nizsie. AZ. "Nastastie" vecer zacala boliet ruka, fakt som mal pochybnosti. Necitil som ani vpich, ani samotnu vakcinu. Nasledujuci den ako po riadnej opici v kombinacii s chripkou. Teplota zvysena zanedbatelene. Dalsi den uz nic, len bolest ramena asi 2-3 dni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, exBURN napsal:

Nějaké vedlejší účinky? Na co se mám připravit?

Ja ráno AZ vakcína, k večeru únava, bolela ma hlava. V noci trochu zimnica  a slabá horúčka. Na druhý deň trochu horúčka, Paralen to potlačil. Tretí deň už nič. Ruka ma bolela asi tri dni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, bobi napsal:

Minulý týden jsem absolvoval 1 dávku Pfizer.Jediné co po očkování nastalo,že mě při každém zvednutí ruky bolela "pracka".Bolest trvala asi 24hodin,takže nic hrozného.

Když jsem přijel po očkování domů,tak jsem nejdřív hodil kontrolu,jestli mě vůbec tu vakcínu píchla.Já totiž vůbec nic necítil (žádné píchnutí):D

Měl jsem to úplně stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 4. 2021 v 11:37, vaba napsal:

Jaký je rozdíl, pro tělo, jenom to prodělat a být očkovaný? Protilátky se tvoří obou případech - ty po očkování jsou lepší?

Onemocnět můžeš různě, zejm. je rozdíl v dávce viru. Vakcína je léčivo s definovanými parametry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni nad vlastni nazor, ackoli ....

No, mluvil jsem dnes s jednim VS vzdelanym panem kolem 60. Na neco jsme cekali, spolecnych temat moc nebylo, tak jsme plkali. Mj. jsem se ho zeptal jak ockovani. On vytrestil oci a jestli jsem se nezblaznil? Prej snad jedine Sputnik a to jeste kdovi jestli. Vse ostatni jsou pokusy s genetickou mutaci. A v USA uz prej ledaskde maji lidi s ockovanim zakaz vstupu. Ostatne jsou to vse nesmysly a konspirace, on ma pristroj na vyrobu stribrne vody a tak ho zatim vzdy vylecila. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, martar napsal:

Tak indická mutace je tu, uvidíme jak se v konkurenci prosadí a co udělá se změkčilými Evropany. 

Marketing koronaviru je lepší než reklama na zubní pastu nebo prací prášky v televizi 🙂 Každá nová zubní pasta dělá zuby bělejší, nový prací prášek dělá prádlo bělejší a každá nová koronamutace je nakažlivější 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...