Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Vím, že je zvykem nadávat na stát, ale překvapilo mě, jak to funguje. Včera ráno v telefonu zpráva z aplikace Záchranka, že mám možnost se registrovat. Tak jsem se zaregistroval. Odpoledne SMS, že vybrané místo má volné registrace. Včera už se mi do Ostravy jet nechtělo, tak jsem vybral termín dneska. Na místě všechno proběhlo rychle, za 10 minut jsem byl venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, aaaa napsal:

Che, dneska porada v práci, asi 10 lidí v jedný cimře po dobu skoro 5 hodin. I když se testujeme, tak jedinej, kdo měl respirátora, jsem byl já. Samozrejmě FPP3. Nechápu uvažování lidí.

To je spravny, promoreni potrebujeme! 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, aaaa napsal:

Che, dneska porada v práci, asi 10 lidí v jedný cimře po dobu skoro 5 hodin. I když se testujeme, tak jedinej, kdo měl respirátora, jsem byl já. Samozrejmě FPP3. Nechápu uvažování lidí.

Já bych uvažoval tak, že jako když sem votestovanej, tak že nenakazím nikoho jinýho a když je votestovanej i ten někdo jinej, tak že von nenakazí mě. Win-win.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě mrzí, že máte v práci takový lidi. My když si jdem sednout, tak se navzájem na začátku zeptáme vsech, jestli chtějí sedět v rouškách nebo ne. Byl tam jednou kolega, co má malé dítě a hysterickou manželku, která chodí v respirátoru i doma. Tak jsme seděli všichni v respirátorech. Většinou se ale dohodneme tak, že je dáváme dolů a sedíme dva metry plus od sebe. Na 5tihodinové jednání v respiratoru bych já nešel, bych u toho zdechnul. Tak buď on-line nebo smůla. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...