Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Kamarád vystrašený jak prase před porážkou se cpal hlava nehlava na vakcínu přes asthma, pak tlak, kdoví co všechno a nakonec mu to dopadlo přes obezitu na kterou je patřičně hrdý :D V pátek ráno mu šlehli Fajzra, odpo štěstím vyzunkl flašku slivovice a včera mi volal že málem zhebnul. Tři dny nevylezl z pelechu jak moc mu bylo zle, idiot no ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Gustaf napsal:

Super na očkování chlastat...

Je to ementál, co Vám budu povídat, člověk divný to tvor 😂 Každopádně jsem slyšel že 45+ jdou od 14.05., to by bylo fajnové a teď už se jen modlit ať se Nepálci s rapidním nárůstem bravurně poperou, poprvé to zvládli. Já už bych vypadl někam až bych brečel ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, DavidLC napsal:

Tuší, no spíš ví, někdo prosím, jak dlouho po angíně (antibiotika) se dá jít na očkování, nějak nemůžu najít nějaké relevantní info. Díky...

 

Pokud už jsi plně ok, tak minimálně dva týdny a určitě to zmínit při očkování lékaři, je to individuální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 hours ago, African said:

Kamarád vystrašený jak prase před porážkou se cpal hlava nehlava na vakcínu přes asthma, pak tlak, kdoví co všechno a nakonec mu to dopadlo přes obezitu na kterou je patřičně hrdý :D V pátek ráno mu šlehli Fajzra, odpo štěstím vyzunkl flašku slivovice a včera mi volal že málem zhebnul. Tři dny nevylezl z pelechu jak moc mu bylo zle, idiot no ... 

Hlavne, ze na pouceni je jasne napisane 2 dni nepit. No boli to tazke 2 dni. Musim uznat, ze pre niektorych to moze byt neprekonatelne :D

Vraj pri sputniku je to 6 tyzdnov, ale to sa mi zda ako hoax. To by v maticke rusi nepreslo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, DavidLC napsal:

Tuší, no spíš ví, někdo prosím, jak dlouho po angíně (antibiotika) se dá jít na očkování, nějak nemůžu najít nějaké relevantní info. Díky...

 

Doporučuju 2-3 týdny po dobrání ATB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl to je system pojd me jebat, prijde mi kod k rezervaci terminu, pokousim se rezervovat a udrzba systemu, kdyz skonci udrzba tak si rezervuju termin, vse ok, prijde mi potvrzujici sms, po par hodinach dalsi sms, ze rezervace byla z technickych duvodu zrusena a mam cekat na dalsi sms.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Prochy68 napsal:

Tvl to je system pojd me jebat, prijde mi kod k rezervaci terminu, pokousim se rezervovat a udrzba systemu, kdyz skonci udrzba tak si rezervuju termin, vse ok, prijde mi potvrzujici sms, po par hodinach dalsi sms, ze rezervace byla z technickych duvodu zrusena a mam cekat na dalsi sms.....

a teď si představ, že je ti je třeba pětaosmdesát :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, bithas napsal:

Takže potvrzeno, černé na bílém. Půl roku po odběru na protilátky, další odběr prokázal dostatečné množství.

Poprvé 96, podruhé 79,10. Ty tři měsíce imunity jsou kecy v kleci. 

ono také ale záleží na tom indexu přepočtu. Někdo může mít 900 a může to být méně než máš ty. Jakou si tam měl toleranci jednotek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, mate nekdo pro prodelani covidu problem se spanim? Posledni dobou se dost casto vzbudim treba po 3:00 nebo 4:00 rano a at delam co delam, tak nedokazu usnout. Zacina me to docela slusne unavovat, protoze potrebuju 7-7,5h spanku a mam treba 5-6h a je to proste malo 😬

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...