Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 3 minutami, tmx napsal:

Panove, mate nekdo pro prodelani covidu problem se spanim? Posledni dobou se dost casto vzbudim treba po 3:00 nebo 4:00 rano a at delam co delam, tak nedokazu usnout. Zacina me to docela slusne unavovat, protoze potrebuju 7-7,5h spanku a mam treba 5-6h a je to proste malo 😬

Casty problem, nekolika lidem jsem doporucil Trittico 75 1/2 - 1 na noc. U vsech funguje dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, mtruelle napsal:

:-), ja nevim, ja svoje pacienty chtel obcas i videt :-), ale asi by to slo i tak 🙂

Ted jsem jeste koukal do ciselniku... nema to preskripcni omezeni - cili muze to psat i praktik. Jsem si uvedomil, ze jsem to doporucoval jenom kolegum po Covidu s tvymi problemy - ti si to psali sami, ale muze i praktik....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na posouzení závažnosti daného onemocnění, na které jsou ATB, viz příbalák:

U osob trpících závažným akutním horečnatým onemocněním nebo akutní infekcí se má podání vakcíny Comirnaty odložit. Přítomnost mírné infekce a/nebo horečky nízkého stupně není důvod k odložení vakcinace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím spaním/probouzením se, mám problémy po druhé vakcíně už asi tři týdny. Probudím se třeba v 1 a do 4 jsem vzhůru. A o půl šesté vstávám do práce. Je to trochu napalicu. Doufám, že to odezní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, tmx napsal:

Panove, mate nekdo pro prodelani covidu problem se spanim? Posledni dobou se dost casto vzbudim treba po 3:00 nebo 4:00 rano a at delam co delam, tak nedokazu usnout. Zacina me to docela slusne unavovat, protoze potrebuju 7-7,5h spanku a mam treba 5-6h a je to proste malo 😬

Otec (ročník 1943) prodělal lehčí covid v únoru. Od konce února se pořádně nevyspal - max. 3-4 hodiny přerušovaného spánku za noc. Obvyklý šlofík po obědě vůbec ne. Určitě na to měl vliv také stres (máma covid nepřežila). Různé léky na spaní od obvodní měly takřka nulový účinek. Třetí týden bere antidepresiva a malinko se to zlepšilo, ale má ještě daleko od původního stavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Radek124 napsal:

@(z)dennyA jsi si jistý že je to zrovna tou vakcínou a že nejde o úplně jiný problém, který se jen projevil ve stejné době?

Měl jsem na druhou vakcínu reakci, kdy jsem se citil úplně stejně, jak kdybych měl covid - zimnice, bolest svalů a kloubů, neskutečná migréna a začaly ty poruchy spánku. Takže to beru jako reakci na vakcínu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Duke650 napsal:

Otec (ročník 1943) prodělal lehčí covid v únoru. Od konce února se pořádně nevyspal - max. 3-4 hodiny přerušovaného spánku za noc. Obvyklý šlofík po obědě vůbec ne. Určitě na to měl vliv také stres (máma covid nepřežila). Různé léky na spaní od obvodní měly takřka nulový účinek. Třetí týden bere antidepresiva a malinko se to zlepšilo, ale má ještě daleko od původního stavu

Zkus se zeptat na Oxazepan, v rámci prášků na nervy prý tohle maká i na klidný spánek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...