Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Kairos napsal:

Prohlizel jsem Zmizikovu postnutou fotku a nevidim nic spatneho. Stoly jsou v dostatecnen odstupu, vetsinou tam sedi lidi, co se potkaji doma u vecere, jsou na cerstvym vzduchu a utracej prachy. 

s tím bezvýhradně souhlasím, tohle je téměř dokonalá idylka. Pokud někomu na takovém pikniku připadá něco v nepořádku, ať si zajde na nákup do Kauflandu. Pozná středověk. Ti lidi naváhají člověku vlézt až na záda a to si pište že fakt nepřeháním. Stojíte u obsluhovaného pultu, na něm je cedule aby si lidi drželi odstup velká jak dekl od kanálu, čekáte na svůj salám a najednou divnej pocit Temné strany síly-Darth Vader vám funí za ucho. Ta bába nemůže počkat půl minuty než vezmu svůj salámek a odpípnu kartu. U pokladen to samý, stejně tou řadou všichni musíme projít, nic nikomu neuteče, jenže ta rachomejtle za mnou má takový pilno, že obejde svý supermarketový útočný vozidlo a vleze mi na záda aby si z police vzala krabičku bonbonů ke kterým by stejně o půl minuty a čtyři kroky později stejně došla. To mám ty lidi nakopávat, nebo točit nad hlavou řemdihem? Funět druhýmu za krk je neslušný i mimo epidemii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tohle nesnáším u pokladen, kdy ti speciálně důchodci cpou košík až do řitě. Minule dokonce 2x, napoprvé jsem si říkal, že jí to asi nedošlo, tak jsem udělal krok vpřed, do pár sekund opět nájezd, tak jsem sebou cuknul, bábě odskočil košík pod žebra a ještě se omlouvala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 5. 2021 v 13:23, Gustaf napsal:

ono také ale záleží na tom indexu přepočtu. Někdo může mít 900 a může to být méně než máš ty. Jakou si tam měl toleranci jednotek?


Infekční sérologie
COVID 19
název S_SARS-CoV-2 výsledek IgG 79,10  jednotka AU/ml  meze 0,00 - 15,00 hodnocení POZITIVNÍ
Komentář:
0-15 AU/ml protilátky neprokázány
15-50 AU/ml protilátky prokázány - nižší hladina.
50-400 AU/ml protilátky prokázány - vyšší hladina
Protilátky SARS-CoV-2 (SP) IgG jsou protektivní protilátky, vznikající za 2-3
týdny po prodělání Covid 19 ( a po očkování) . Jednoznačná ochranná
hladina není známa. Pokud protilátky nejsou prokázány nebo jsou v nižším
rozmezí, očkování je doporučeno. Prodělání lehčí formy Covid 19 nemusí
automaticky vyvolat tvorbu protilátek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, bithas napsal:


Infekční sérologie
COVID 19
název S_SARS-CoV-2 výsledek IgG 79,10  jednotka AU/ml  meze 0,00 - 15,00 hodnocení POZITIVNÍ
Komentář:
0-15 AU/ml protilátky neprokázány
15-50 AU/ml protilátky prokázány - nižší hladina.
50-400 AU/ml protilátky prokázány - vyšší hladina
Protilátky SARS-CoV-2 (SP) IgG jsou protektivní protilátky, vznikající za 2-3
týdny po prodělání Covid 19 ( a po očkování) . Jednoznačná ochranná
hladina není známa. Pokud protilátky nejsou prokázány nebo jsou v nižším
rozmezí, očkování je doporučeno. Prodělání lehčí formy Covid 19 nemusí
automaticky vyvolat tvorbu protilátek.

No, takže ber 15 jako základ, a podle toho zjistíš o kolik jednotek máš víc oproti normálu. Tzn. Tvoje číslo děleno 15.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem zvědav, jak se to rozjede s lepším počasím...

U nás o víkendu chalupa, kterou máme napůl s příbuznýma, který taky dorazili; přijeli i další příbuzný, večer ohníček i se sousedy, celkem počítám 6 domácností... (všichni jsme covid už měli, někdo už má očkování, ale stejně)... a na cestě zpátky třeba na jedný benzínce za Boleslaví k vidění rozlučka lidí z nějakýho moto srazu, asi 20 lidí, všichni se objímali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl včera dopoledne na Milešovce, stoly tam měli hezky daleko od sebe atd., ale ta fronta k okýnku byla samozřejmě natěsno a docela dlouhá, takže jsem se na to vyprdnul a posvačil v ústraní něco z batůžku. Škoda, zelnačka vypadala skvěle. Kolem oběda už to tam musel být masakr, soudě podle množství lidí, které jsem cestou dolů míjel (se zadrženým dechem) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaufland je pro mě prostě přehlídka akumulované demence (čest výjimkám!) a já se mu vyhýbám velkým obloukem.
Je prostě potřeba vychytat, kdy bývá nejmenší nával, aby se člověk nezbláznil a samozřejmě i kvůli šíření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Frantik napsal:

Ja včera večer tour po par zahrádkách v okolí domova a všude otevřeno, tocene pivko, jídlo a i nějaké to sezení. Proste bomba, život se vrací 🙂 

No, takže vod pondělka máš smolíka, už to hochu nepude tak lehce, jako doposavad. Budeš se muset prokázat negativním testem! Jak? No prostě prokázat, to seš debil nebo co??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Frantik napsal:

Ja jim na to seru 🙂 

No to já taky. Nakonec, co se budu rozčilovat - i díky tomu, že máme v politice (ne jen ve vládě) úplný turinocefalusy, žijem furt v jedný z nejliberálnějších zemích na světě. Páč z nich můžem mít akorát tak prdel.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě test IgG 10 týdnů od pozitivního PCR testu (mírný-střední průběh): 

Hodnoty testu: Protilátky COI (cut-off-index)

IgM 0,01 - negativní

IgG 14,58 - pozitivní

Za protektivní (ochrannou hodnotu) protilátek IgG se považuje hodnota vyšší jak 15. Testování provádíme pomocí kitů AFIAS COVID-19 Ab (test na principu fluorescenční imunoanalýzy ke kvalitativnímu stanovení protilátek IgG/IgM proti COVID-19 z plné krve / séra / plazmy). Rozsah měření analyzátoru je 0,00 – 40,00. V případě výsledku 40, se jedná reálně o hodnotu 40 a více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...