Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Doktora Svobodu z ODS neznám/, ale pokud je to gynekolog, tak jeho názor na očkování má pro mne stejnou relevanci jako názor stavebního inženýra na konstrukci hlavního cirkulačního čerpadla vysokotlakého reaktoru...

Oh wait, beru zpět, on vlastně musí vědět spoustu věcí o píchání 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Duke650 napsal:

Doktora Svobodu z ODS neznám/, ale pokud je to gynekolog, tak jeho názor na očkování má pro mne stejnou relevanci jako názor stavebního inženýra na konstrukci hlavního cirkulačního čerpadla vysokotlakého reaktoru...

Oh wait, beru zpět, on vlastně musí vědět spoustu věcí o píchání 🙂

No, a přesně takhle vznikají fámy. Dement Odjinud fabuluje o zapojení vlády na čele se Svobodou, i když nic z jeho blábolu není potvrzeno. Naopak pozorně čtoucím Bertem 🙂 vyvráceno. Hm, a.pak si to Duke asi letmo přečte a napíše, co napíše ... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se to snažím nehrotit, naopak poněkud odlehčit. Ne že bych to bral na lehkou váhu (letos tři pohřby, děkuji, stačilo), ale občas mám dojem, že se vede naprosto vášnivá debata z naprosto diametrálně odlišných pozic s naprosto odlišným .... jak bych to nazval .. backgroundem? Jako bych se já chtěl bavit s Novakem Djokovičem o tenisu... znám ten sport jen z televize, to by byla debata o hovně. Jeden z problémů dnešní doby (IMHO) je, že spousta lidí se budí a usíná s přesvědčením, že MUSÍ mít názor na každou sebemenší oblast světa okolo nás, a že ten názor MUSÍ být non-konformní....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně nechápu jak si ti, kdo nemají kontraindikace a přesto se nenechají očkovat, mohou brát na svědomí rychlejší šíření viru, ohrožování nejzranitelnějších a možné zahlcení nemocnic a odklady péče. Náklady na péči. Je opravdu fuk všechno, kromě nich samotných? Fakt tohle sobectví nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, horal napsal:

Stejně nechápu jak si ti, kdo nemají kontraindikace a přesto se nenechají očkovat, mohou brát na svědomí rychlejší šíření viru, ohrožování nejzranitelnějších a možné zahlcení nemocnic a odklady péče. Náklady na péči. Je opravdu fuk všechno, kromě nich samotných? Fakt tohle sobectví nechápu.

Jako že neočkovaní roznášejí virus rychleji ? Ti nejzranitelnější, pokud jsou naočkovaní, by měli být v klidu, ne ? Mrkni na tabulku  ... ta zrovna o výhodách očkování nevypovídá ... 

F1EC58A6-DE55-457D-AE69-9649D0561933.jpeg.e3e30a951290ac55c07134e28dc867ed.jpeg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Bert napsal:

Přátelé, se zvýšenou pozorností jsem několik dní sledoval Vaši debatu v tomto vlákně. Situace venku i zde, ve virtuálním prostoru, se stává závažnou. Vzhledem k tomu, že ani já nechci zůstat pozadu, dovolím si vydat následující varování: popírání potřebnosti očkování způsobuje dlouhodobou nepřítomnost na Chronomagu.

 

před 15 minutami, Jarett napsal:

Jako že neočkovaní roznášejí virus rychleji ? Ti nejzranitelnější, pokud jsou naočkovaní, by měli být v klidu, ne ? Mrkni na tabulku  ... ta zrovna o výhodách očkování nevypovídá ... 

F1EC58A6-DE55-457D-AE69-9649D0561933.jpeg.e3e30a951290ac55c07134e28dc867ed.jpeg

 

Ale vypovídá. Nazdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Covid pozitivni neznamena nemocny, s tim souhlasim. Nemoc se nediagnostikuje na zaklade laboratorniho testu, ale na zaklade klinicke manifestace. Nicmene nemam dojem, ze by kolem toho byla premrstena hysterie, protoze i nenemocni pozitivni mohou nemoc sirit, i kdyz asi mene (cas, intenzita). A tabulka vyse jasne ukazuje benefit ockovani, ne ze ne, i kdyz bych si predstavoval radeji vyznamnejsi odstup ockovanych od neockovanych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď si to přeber:

http://www.rukojmi.cz/clanky/12125-p-c-roberts-britska-vlada-priznava-dve-injekce-a-kus-vasi-prirozene-imunity-je-pryc

Sic jsem očkován, ale na třetí dávku se zatím nechystám. 

Bohužel mám ve svém okolí několik případů kdy po druhé dávce došlo ke zhoršení zdravotního stavu u osob pokročilého věku (nad 78 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, aaaa napsal:

A dlouhodobé účinky té vakcíny? Jsou známé?

 

před 13 hodinami, ragu napsal:


Ptáš se protože se chceš něco dozvědět nebo je to řečnický rýpnutí?

 

před 4 minutami, aaaa napsal:

Ptám. Protože tahle otázka nebyla žádným odborníkem zatim zodpovězena. A proto tolik lidí odmítá očkování.

Tak proč se na to ptáš na hodinářském fóru? A odpověď už stejně víš. Myslím, že potřebuješ hodně času na studium odborných lékařských pojednání. Nazdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Kapo napsal:

A teď si to přeber:

http://www.rukojmi.cz/clanky/12125-p-c-roberts-britska-vlada-priznava-dve-injekce-a-kus-vasi-prirozene-imunity-je-pryc

Sic jsem očkován, ale na třetí dávku se zatím nechystám. 

Bohužel mám ve svém okolí několik případů kdy po druhé dávce došlo ke zhoršení zdravotního stavu u osob pokročilého věku (nad 78 let.

Doprdele co to je za zdroj a proc ho tu siris? Vzdyt ten web je uplne hovno.

Edit: aby bylo jasno rukojmi, neni medium. Je to web uplne mimo. V tom clanku jakoby odkazuje na zahranicni web, jenze ten web je globalresearch.ca, coz je konspiracni web.

Si to aspon rozkliknu sakra ne? A kdyz uz, tak jako opravdu dospely clovek s iq pres 80 nasdili web na kterem jsou titulky, konecne pravda o ockovani, jaka je pravda, media v soku.... 

To by me fakt jeblo..

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Kapo napsal:

A teď si to přeber:

http://www.rukojmi.cz/clanky/12125-p-c-roberts-britska-vlada-priznava-dve-injekce-a-kus-vasi-prirozene-imunity-je-pryc

Sic jsem očkován, ale na třetí dávku se zatím nechystám. 

Bohužel mám ve svém okolí několik případů kdy po druhé dávce došlo ke zhoršení zdravotního stavu u osob pokročilého věku (nad 78 let.

 

před 3 minutami, vojta1 napsal:

Doprdele co to je za zdroj a proc ho tu siris? Vzdyt ten web je uplne hovno.

Je to fakt sračka. Drahý Kapo,  nazdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...