Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, martar napsal:

Já měl za to, ze se receptura šarží v průběhu času přizpůsobuje novým mutacím... ale nevím to, jen jsem to tak nějak předpokládal.

 

Dostal jsem 3. dávku (Pfizer) před měsícem a byla to zatím stejná receptura, ale mám info, že po novým roce bude určitá úprava kvůli mutacím. Ale s jistotou to zatim říct nemůžu. Nicméně i současnej  Pfizer těžký průběhy mutací odvrací...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem 3. dávku (Pfizer) před měsícem a byla to zatím stejná receptura, ale mám info, že po novým roce bude určitá úprava kvůli mutacím. Ale s jistotou to zatim říct nemůžu. Nicméně i současnej  Pfizer těžký průběhy mutací odvrací...
Jestli pujdu na treti, tak asi az dalsi leto.. tuhle zimu dam, covid na jare, ockovanej sem v lete... to dalsi léto bude jasneji s mutacema a celkovym vyvojem...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perfekt, tady je jasné před čím chrání očkování. 👍

Ostatně nemocnost nemocničního personálu / lékařů, kde je proočkovanost 75, resp. 80+ procent, je také dost solidní argument pro očkování. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se omlouvám, to mi uniklo. Přišlo mi, že kdyby takhle strukturovaný zdroj MZ nebo vláda zveřejnila, odpadly by jak konspirace, tak nesmyslné novinářské interpretace a zavádějící grafiky.

Proč bych měl dostat ban? Z tabulky aspoň podle mne jasně vysvítá, že očkování má smysl, i když není samospasitelné a v čase jeho účinnost zejména u starších lidí klesá. Ale to snad není nic nového, kvůli tomu se přece řeší třetí posilující dávka.

Upraveno uživatelem Altrigo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeho interpretace nebyla dostatečně fundovaná. Každopádně data vyznívají pozitivně pro očkování a lidé co jsou očkování a zároveň to svinstvo prodělali by si zdánlivě mohli mnout ruce (můj případ). Každopádně jsem od očkování čekal možná maličko lepší efekt, než je jak se zdá smutná realita. Zajímalo by mě jak dlouho se tohle ještě s námi potáhne, na začátku zaznívaly názory že po dvou třech letech to vše přirozeně zmizí.

Upraveno uživatelem Waya03
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, miccalek napsal:

Koze jaret za to dostal po usach? Sem nezral, to forum de fakt dopice jak vsecko okolo.

To jsi slyšel špatně. Jaret dostal kopačky za to, že tu tabulku blbě vykládal, dezinterpretoval. Jestli je jenom blbej, nebo navedenej, zjistíš za měsíc. Jestli se podle Tebe fórum do piče, nikdo Tě tu přeci nedrží. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem to našel. I následující ehm.. pogrom 😮  Já tu tabulku teda čtu jinak než Jarett a jsem rád, že se dostala mezi lidi. Dvoutřetinové snížení rizika hospitalizace je fajn. Zároveň by to ale mohlo probrat do reality občany přesvědčené, že po očkování můžou prdět na ochranu sebe i ostatních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...