Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Teda tahle jejich "brutální kampaň", kde se objevují snímky těžce nemocných nebo snad dokonce zemřelých pacientů, je za hranou slušného chování, etiky a asi největší bizár za celou dobu epidemie, kterou jsem si dosud z různých protichůdných opatření dokázal představit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Sphinxx napsal:

Teda tahle jejich "brutální kampaň", kde se objevují snímky těžce nemocných nebo snad dokonce zemřelých pacientů, je za hranou slušného chování, etiky a asi největší bizár za celou dobu epidemie, kterou jsem si dosud z různých protichůdných opatření dokázal představit.

Nejhorší je, že tohle používají, protože prý "pozitivní kampaň" dostatečně nezabrala. Já si teda nějaké pozitivní kampaně nevšiml, pokud nepočítám možnost vyhrát conversky a iphone v létě. Ze strany vlády je strašný bordel v komunikaci všeho, co se coronaviru týče, a to je ten hlavní problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší je, že tohle používají, protože prý "pozitivní kampaň" dostatečně nezabrala. Já si teda nějaké pozitivní kampaně nevšiml, pokud nepočítám možnost vyhrát conversky a iphone v létě. Ze strany vlády je strašný bordel v komunikaci všeho, co se coronaviru týče, a to je ten hlavní problém.
Nevšiml, protože žádná neexistovala
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ Honza - Ondra:
Pánové, je smutné, kam až je někdo ochoten zajít v dnešní době. Nejsem žádná citlivka, ale tohle je pro mě za hranou všeho, včetně relativně umírněných obrázků na krabičkách cigaret.
Já jsem hlavně absolutně nepochopil, koho a k čemu tím chtějí inspirovat. Důchodci se leknou, ostatní to bude demotivovat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja premyslim kde na me ta kampan vlastne ma vyskocit? zatim jsem se o ni dozvedel tady ve vlakne na hodinkovem foru a to ze se daly vyhrat conversky nebo iphone jsem myslim videl na instagramu tmbk...

jakoze bez televize a se zapnutym adblockem v prohlizeci jsem vuci vladnim kampanim imunni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Anela napsal:

ja premyslim kde na me ta kampan vlastne ma vyskocit? zatim jsem se o ni dozvedel tady ve vlakne na hodinkovem foru a to ze se daly vyhrat conversky nebo iphone jsem myslim videl na instagramu tmbk...

jakoze bez televize a se zapnutym adblockem v prohlizeci jsem vuci vladnim kampanim imunni?

já občas koukám i na telku, ale kampaň jsem ještě taky neviděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čeká mě třetí dávka a nějak se nám tady na severu rozšířil názor, že je nejlepší si trojku nakombinovat = kdo měl před půl rokem Pfizera, tak teď Modernu a opačně. Prý kvůli překrytí...?

Jinak ségra (48) v únoru covid bez příznaku, 2x očkována, od neděle pozitivní a dneska ji švára odvezl do nemocnice. Nasadili koktejl a nemáme se prý bát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ricous napsal:

Čeká mě třetí dávka a nějak se nám tady na severu rozšířil názor, že je nejlepší si trojku nakombinovat = kdo měl před půl rokem Pfizera, tak teď Modernu a opačně. Prý kvůli překrytí...?

Jinak ségra (48) v únoru covid bez příznaku, 2x očkována, od neděle pozitivní a dneska ji švára odvezl do nemocnice. Nasadili koktejl a nemáme se prý bát.

To je teda docela nepříjemnost. Co měla za potíže, ze i s ockovanim musela do nemocnice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, čítali ste, čo vymyslelo Rakúsko? Od 3.1.2022 bude potrebná u Jannsenu posilovacia dávka. Ale tú ja dostanem v ČR až po 6 mesiacoch od prvej. To im EU dovolí, takto si "krútiť" pravidlá? Takto to vypadá, že tohtoročná sezóna v AT pre mňa od januára skončila.

Naočkovaný som 1.11.2021

Upraveno uživatelem koveras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...