Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Traveller napsal:

Pro eskymaka: fašismus je tak akorát na Slovensku. Švýcaři budou měřit hladinu protilátek u těch, co kovid prodělali.

Myslim, ze naráža skôr na celkovú situáciu vo Švajci, nielen na covid. A má pravdu - každý, kto má v hlave aspoň trochu slobody, sa tej krajine vyhýba oblúkom. Zrovna ľudia, čo každé pravidlo otočia na hraničnú situáciu (napríklad 180 vs. 181 dní), aby ho spochybnili a popreli, sú tam najnešťastnejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se bavil s našim BOZP co jezdí se záchrankou - říkal že teď vozí s COVIDEM tak 95% neočkovaných. Druhej kámoš co dělá na ARU tak tam nemá jedinného pod 40 let s očkováním (bez vážných komorbit) ale za to jim tam kolabujou třicátnící na ECMU bez očko. Nevím no.. a lidi míto toho píšou sračky na netu a žerou odčervovací tablety pro koně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, papun napsal:

Vyřešeno... Jel jsem s ním,vze to udělám na pojišťovnu a minutu před tím než jsem přišel na řadu přišla žádanka.

Nicméně i bez žádanky by byl postup v pohodě. Jedině kdyby měl mladý vyčerpané volné testy na pojišťovnu, tak bych musel bez žádanky platit.

Nám žádanka přišla druhý den, nicméně test musel být až po pěti dnech kontaktu... Nic mezi tím hygiena neuznává, pokud je to podmínka pro zkrácení karantény

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hlavne nechapu tu averzi vuci ockovani. Argument, ze je to zbytecny mi nedava smysl. Proc se nenechat ockovat? Fakt by ne to zajimalo. Ja jsem se nechal bodnout, aby system mohl fungovat. Stejne dal nosim respik a ruce po prichodu z venku si myju odmalicka. Celymu tomu odporu proste nerozumim. Na tetanovku se taky chodi normalne, ikdyz rukama skoro nikdo nedela a tetanus prakticky neexistuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, African napsal:

Čemu se divíte? Vláda nic nedělá, lidi mají nějaká nařízení úplně u zadele, tak si ať si to pěkně vyžereme se vším všudy 👍

Pokiaľ nepríde razantná a dôkladná kontrola pravidiel, ktoré sú dané, tak sa neposunieme nikam.

Upraveno uživatelem koveras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, exBURN napsal:

Včera jsem se bavil s našim BOZP co jezdí se záchrankou - říkal že teď vozí s COVIDEM tak 95% neočkovaných. Druhej kámoš co dělá na ARU tak tam nemá jedinného pod 40 let s očkováním (bez vážných komorbit) ale za to jim tam kolabujou třicátnící na ECMU bez očko. Nevím no.. a lidi míto toho píšou sračky na netu a žerou odčervovací tablety pro koně

404BE3FB-608B-43E5-8BBC-E25B6E7F9C46.thumb.jpeg.3189304b1980f21f88e83d6f316fdfd2.jpeg

*není to moje tvorba, já bych se samozřejmě vyhnul gramatickým omylům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli bychom si vyndat hlavu ze zadku a přestat se tvářit, že očkovaní jsou bezinfekční. Testy povinné pro všechny na jakoukoliv hromadnou akci a do restaurací. K tomu testování ve firmách jako bylo minulý rok. Jasně, asi to je nepopulární řešení a vláda si to schytá, ale podle mého jediné rozumné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hlavne nechapu tu averzi vuci ockovani. Argument, ze je to zbytecny mi nedava smysl. Proc se nenechat ockovat? Fakt by ne to zajimalo. Ja jsem se nechal bodnout, aby system mohl fungovat. Stejne dal nosim respik a ruce po prichodu z venku si myju odmalicka. Celymu tomu odporu proste nerozumim. Na tetanovku se taky chodi normalne, ikdyz rukama skoro nikdo nedela a tetanus prakticky neexistuje.
Mluvíš mě z duše, to nejde pochopit ale myslím si že je to přehršel informací a socnetove bubliny.

Odesláno z mého M2006C3MNG pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, safi napsal:

Nový rekord od začátku pandemie..

Z mého pohledu naprosto logické číslo, i když to číslo nic neříká o skutečně nemocných. 
Pokud lidi nosili velkou část času rousky a mnozí i venku, pak nemohlo přijít nic jiného, než naprosto oslabenou imunitu. Na léto se to sundalo a teď přišel pro tělo na podzim totální šok a neumí s tím bojovat. 
Jezdim různe po republice a téměř všichni, které potkávám, jsou nakrapli (ne covidem) standardními nemocemi, rýma, nachlazení, kašel. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, wawrik napsal:

Myslim, ze naráža skôr na celkovú situáciu vo Švajci, nielen na covid. A má pravdu - každý, kto má v hlave aspoň trochu slobody, sa tej krajine vyhýba oblúkom. Zrovna ľudia, čo každé pravidlo otočia na hraničnú situáciu (napríklad 180 vs. 181 dní), aby ho spochybnili a popreli, sú tam najnešťastnejší.

Ano, presne tak som to myslel. Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Traveller napsal:

Já osobně tři.

Jedna říká, že podruhé to není tak hrozné jako poprvé, má rýmu, bolí ji hlava a oči, nemá čich a chuť. Je podruhé nemocná právě teď. Není očkovaná, protože si myslela, že to podruhé nemůže dostat.

Druhá tvrdí, že podruhé to bylo mnohem horší než porvé, a kdyby zrovna nebyly přeplněné nemocnice (brzy na jaře), tak už byla nachystaná tam jít. Očkovat se nechala někdy v průběhu léta.

Třetí je aktuálně na jipce a není jisté, jestli to dá. Očkování odmítal z principu, nedá prý do sebe píchnout něco nevyzkoušeného a navíc to už měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lion napsal:

Nám žádanka přišla druhý den, nicméně test musel být až po pěti dnech kontaktu... Nic mezi tím hygiena neuznává, pokud je to podmínka pro zkrácení karantény

To vím. Dneska to je sedmý den. My jsme oficiálně až v pondělí, neoficiálně v sobotu večer, dostali info, že měl kontakt. Takže je vidět že to prostě nestíhají řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Marfael napsal:

Z mého pohledu naprosto logické číslo, i když to číslo nic neříká o skutečně nemocných. 
Pokud lidi nosili velkou část času rousky a mnozí i venku, pak nemohlo přijít nic jiného, než naprosto oslabenou imunitu. Na léto se to sundalo a teď přišel pro tělo na podzim totální šok a neumí s tím bojovat. 
Jezdim různe po republice a téměř všichni, které potkávám, jsou nakrapli (ne covidem) standardními nemocemi, rýma, nachlazení, kašel. 
 

Proboha, z jakého hoaxu to máš? To jako doktoři a sestry na jipkách, kterří nosí roušky roky v rámci své běžné pracovní doby, mají zničenou imunitu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...