Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 8 minutami, revue gt napsal:

Jednorázová vlaková, či obchodní očkovací látka Janssen je podle serveru neživá rekombinantní vektorová očkovací látka, čili není tak spolehlivá. Půl roku po aplikaci vakcíny Janssen je její účinnost jen 13 procent. 💪

Tady nevím, zda brali v úvahu, že se ti lidé vzhledem k věku mohli dávno předtím dostat do kontaktu s nosičem informace (tuším ad26). Pak to imunitní systém hodně zredukuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, eskimak napsal:

A chapes ze vo vseobecnosti virusove ochorenia nejde liecit, len potlacat priznaky, vsak? Proste nic jednoduchsie, lacnejsie, bezpecnejsie a plosnejsie ako vakcina neexistuje. 

Ludom jebe. Myslim si ale ze bez socialnych sieti by im jebalo o dost menej.

To už věděla jedna moudrá důchodkyně dávno. Tehdy jsem s ní nesouhlasil a tiše se tomu pochichtával. Dnes už bych si tak jistý nebyl.

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Já_bych_všechny_ty_internety_a_počítače_zakázala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, eskimak napsal:

Nehnevaj sa, ale v tom clanku nieje ani naznak toho ako na to prisli. Ja len dufam ze nie meranim protilatok. Pockaj, daj mi 30min, poslem ti odkaz na clanok (povedz aku domenu by si chcel, napr. Realcovidnews.eu, ucinnostvakcinfordummies.cz, rozhodnimesarozumne.sk) ktory tvrdi ze vedci tvrdia, ze Janssen vytvara imunitu na 170 rokov.

Hele neblbnete, zaptejte se znamych mezi lekari prvni linie na prolamovani vakcinacni ochrany… je jich hafo, nejcasteji kolem 6 mesice u mRNA vakcin, u  jednodavkove vakciny prave po tech dvou mesicich. Necekal to nikdo.. ale je to fakt… jiste se na tom podili i pocit nesmrtelnosti u ockovanych….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, (z)denny napsal:

Článek jsem četl 🙂 A ano, je rok starý. Ale už v té době s tím měli dobré výsledky (stejně jako s dalšími léčivy). V současné době léčbu mononukleálními látkami na doporučení obvodního lékaře normálně nabízejí v nemocnici na Bulovce. 

Jen jsem chtěl poukázat na to, že kdyby MZ a vláda nemlžili a brutálním způsobem netlačili jen a pouze na očkování, tak už rok mohli lékaři léčit covid pacienty a nemusely být plné covid JIPky a nemuseli by nás strašit tolika mrtvými 

Aplikovat MoAg v ordinaci praktiku nelze… udelat si tam les kapacek a za prdeli mit RZP fakt nelze, v soucasnosti pruchod ordinaci 50 a vice kousku…a milion telefonu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, mtruelle napsal:

Hele neblbnete, zaptejte se znamych mezi lekari prvni linie na prolamovani vakcinacni ochrany… je jich hafo, nejcasteji kolem 6 mesice u mRNA vakcin, u  jednodavkove vakciny prave po tech dvou mesicich. Necekal to nikdo.. ale je to fakt… jiste se na tom podili i pocit nesmrtelnosti u ockovanych….

Pozri, mas tu velmi relevantne nazory (z mojho pohladu jedne z najrelevantnejsich) preto sa s tebou bavim naozaj s respektom.

Ako sa na tu ochranu prislo? Nechces mi povedat ze len meranin protilatok z perifernej krvi, ze?

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa opytam jednoducho:Cca 50% ludi zaockovanych a neviem kolko  x% uz to prekonalo a rekordne denne prirastky pozitivnych.....Cca 50% zaockovanych a neviem kolko x % uz to prekonalo a zevraj zase preplnene nemocnice ludi s tazkym priebehom...Statisticky mi to nevychadza.Ako vravi African,co epidemiolog alebo fundovany obornik to iny nazor....Vsetci vedia hovno, co bude a co pomaha....Iba zbjeraju spatne informacie a vyhodnocuju ako sa im hodi.....Sa cudujem,ze Vas to este bavi,ked vidim tu plodnu diskusiu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, eskimak napsal:

Pozri, mas tu velmi relevantne nazory (z mojho pohladu jedne z najrelevantnejsich) preto sa s tebou bavim naozaj s respektom.

Ako sa na tu ochranu prislo? Nechces mi povedat ze len meranin protilatok z perifernej krvi, ze?

Dik.

To asi ne, nevim. Je smutna realita, ze celkem dost lidi dostava nyni Covid, nastesti vetsinou s prubehem nevyzadujici hospitalizaci, 6 resp. 2-3 mesice po ukoncenem ockovani ( podle typu vakciny). Tam se protilatky nevysetruji, to je fakt realita dnesnich dnu. Nevim, jestli se to promita do nejakych statistik, proto jsem vyzyval ke kontaktovani vasich znamych lekaru prvni linie k verifikaci meho nazoru. Tam vcasna aplikace MoAg je na miste a plne indikovana, funguje to a cesta k nim je jednoducha. Takze zadna teorie, ale smutna praxe. Vakcinologicka spolecnost uz delsi dobu doporucuje zkratit interva pro treti davku na 5 mesicu.. jako sposta dalsich doporuceni politicky nepruchodne. No a jednodavkovou vakcinu ja vzdy povazoval za reseni zoufalcu, co chteji na pivo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, belo696 napsal:

Ja sa opytam jednoducho:Cca 50% ludi zaockovanych a neviem kolko  x% uz to prekonalo a rekordne denne prirastky pozitivnych.....Cca 50% zaockovanych a neviem kolko x % uz to prekonalo a zevraj zase preplnene nemocnice ludi s tazkym priebehom...Statisticky mi to nevychadza.Ako vravi African,co epidemiolog alebo fundovany obornik to iny nazor....Vsetci vedia hovno, co bude a co pomaha....Iba zbjeraju spatne informacie a vyhodnocuju ako sa im hodi.....Sa cudujem,ze Vas to este bavi,ked vidim tu plodnu diskusiu.....

A ta otazka zni jak, prosim? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, mtruelle napsal:

To asi ne, nevim. Je smutna realita, ze celkem dost lidi dostava nyni Covid, nastesti vetsinou s prubehem nevyzadujici hospitalizaci, 6 resp. 2-3 mesice po ukoncenem ockovani ( podle typu vakciny). Tam se protilatky nevysetruji, to je fakt realita dnesnich dnu. Nevim, jestli se to promita do nejakych statistik, proto jsem vyzyval ke kontaktovani vasich znamych lekaru prvni linie k verifikaci meho nazoru. Tam vcasna aplikace MoAg je na miste a plne indikovana, funguje to a cesta k nim je jednoducha. Takze zadna teorie, ale smutna praxe. Vakcinologicka spolecnost uz delsi dobu doporucuje zkratit interva pro treti davku na 5 mesicu.. jako sposta dalsich doporuceni politicky nepruchodne. No a jednodavkovou vakcinu ja vzdy povazoval za reseni zoufalcu, co chteji na pivo.....

Dik!

V kazdom pripade, sam pises ze vacsinou s miernym priebehom. A o tom to je. Cely problem by pri signifikantnej zaockovanosti zmizol. Nikoho nezaujima antivaxer co zdochol vlastnym rozhodnutim, no ak by vacsina ludi bola ockovana, tak by sa zdravotna starostlivost usla aj tym ktori urobili vsetko preto aby ju dostali, no bohuzial su odsunuti na druhu kolaj. Lebo sa najdu dementi ktori preferuju "byt lieceni, nie ockovani". Mam v okoli par pripadov ktori uz 2 roky cakaju kedy im prestanu presuvat planovane operacie... .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak se moc nemluvi o AZ vakcine. Uz ji "odepsali"?

Ad Johnson, pro radu lidi je to jedina akceptovatelna vakcina (neni "geneticka", po 14ti dnech mate zpet práva), pokud je ale defacto na nic, proc je schvalena a proc se ni dale ockuje? Za me zase pohadky vlady, kdy po ockovani Johnsonem daji na 3 roky pass to Tecky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, odjinud napsal:

Nejak se moc nemluvi o AZ vakcine. Uz ji "odepsali"?

Ad Johnson, pro radu lidi je to jedina akceptovatelna vakcina (neni "geneticka", po 14ti dnech mate zpet práva), pokud je ale defacto na nic, proc je schvalena a proc se ni dale ockuje? Za me zase pohadky vlady, kdy po ockovani Johnsonem daji na 3 roky pass to Tecky.

AZ buhuzel odepsali politici, jinak jednoznacne vic tromboembolickych komplikaci ma Pfizer. Ten pokles protilatek ( merenych jinymi metodami nez testem za 500) necekal nikdo. Vypada to, ze tech 5-6 mesicu u dvojdavkovych schemat je jen positivni efekt booster davky, kdyby jsi mel jednu davku, tak by ta ochrana byla taky jen 2-3 mesici. Cili jsme v riti jak vladni vojsko v Italii....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, mtruelle napsal:

AZ buhuzel odepsali politici, jinak jednoznacne vic tromboembolickych komplikaci ma Pfizer. Ten pokles protilatek ( merenych jinymi metodami nez testem za 500) necekal nikdo. Vypada to, ze tech 5-6 mesicu u dvojdavkovych schemat je jen positivni efekt booster davky, kdyby jsi mel jednu davku, tak by ta ochrana byla taky jen 2-3 mesici. Cili jsme v riti jak vladni vojsko v Italii....

Hmmm, takže to dopadne jako vždycky - virus postupně proleze populací, která si vytvoří protilátky a bude zas klid, dokud se neobjeví něco dalšího. A kdo má smůlu, ten na to holt doplatí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, mtruelle napsal:

AZ buhuzel odepsali politici, jinak jednoznacne vic tromboembolickych komplikaci ma Pfizer. Ten pokles protilatek ( merenych jinymi metodami nez testem za 500) necekal nikdo. Vypada to, ze tech 5-6 mesicu u dvojdavkovych schemat je jen positivni efekt booster davky, kdyby jsi mel jednu davku, tak by ta ochrana byla taky jen 2-3 mesici. Cili jsme v riti jak vladni vojsko v Italii....

jen úvaha ad mRNA: organismus si spoustu věcí na různých úrovních pamatuje. mRNA vakcína ho učí, jak si má sám vytvořit S protein a na něj pak reagoavat. Potud v pořádku. Co když si ale i pamatuje, že si ten S protein na trénink imunitního systému vytvořil sám a tím pádem na něj pak postupně prostě nereaguje jak by reagoval, když by byl ve formě infektu. Prostě ho začne pomalu postupně tolerovat.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, belo696 napsal:

Myslim,ze to vyplinulo z kontextu,ze z pohladu rekordneho sirenia  a preplnenia nemocnic, sme na tom horsie,ako ked sa este neockovalo a mnosztvo ludi to neprekonalo.....Chapes Berte?

Ehm. Aka choroba tu bola vtedy? Covid, Delta? Lebo ta je proti povodnej niekolkonasobne infekcnejsia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, mtruelle napsal:

AZ buhuzel odepsali politici, jinak jednoznacne vic tromboembolickych komplikaci ma Pfizer. Ten pokles protilatek ( merenych jinymi metodami nez testem za 500) necekal nikdo. Vypada to, ze tech 5-6 mesicu u dvojdavkovych schemat je jen positivni efekt booster davky, kdyby jsi mel jednu davku, tak by ta ochrana byla taky jen 2-3 mesici. Cili jsme v riti jak vladni vojsko v Italii....

Ne uplne… proste jednou za pul roku se nechat opichat, pripadne vhodne nacasovat jednu davku pred hlavni covid sezonou (rijen - brezen).  Holt kazdy se musi rozhodnout, zdali se vice bude bat pripadne (opakovane) covid nakazy s obtizne predvidatelnym dopadem anebo dopadu opakovaneho casteho ockovani.

Jen bych chtel pripomenout, ze z covidove infekce se clovek sice dostane za 1-3 tydny, ale v mem okoli je dost lidi ve veku kolem 40, kteri nejsou rok po covidu (bez hospitalizace) v poradku… je skoda, aby clovek musel omezovat svoje aktivne rekreacni aktivity. Ono i jen zhorsene spani dokaze cloveka dlouhodobe srat…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...