Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

... tak o tomhle jsem vlastně dneska přemýšlel vezouce dítě z PCR testu (aby mohlo případně v úterý do školy).

Je to tak, covidová situace je určitým odrazem vyspělosti nebo kvality společnosti (nebo jak to napsat). A to jak stáda, tak jeho reprezentace, kterou si stádo vybralo (zvolilo). Koneckonců stejně jako mnoho jiných situací a chování v nich. Chování v dopravním provozu, na úřadu, v hodpodě, atd. atd. No a covid situace nijak nevybočuje, ani v horším slova smyslu, ale hlavně bohužel ani v lepším 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odlozim si tady: moje matka rocnik 51,dne 11.10.prvnin davka Pfizer.
Od minule nedele nastupujici priznaky covidu.
Dnes expres pcr test - pozitivni
banalni nahoda nebo..


Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk



Nahoda urcite ne. Pri aktualni pruchodnosti nakazy populaci bohuzel spis otazka casu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

banální náhoda ve smyslu čeho? Že to jako dostala z vakcíny? Krátce - nesmysl. Že ji vakcína krátkodobě mohla “oslabit” imunitu a bohužel měla neštěstí, že potkala v tom období jiného nakažené? V tomto věku ano. Ale zárověn je skoro jistota, že v tomto věku při vystavení virové nálože, to tělo nepřejde bez povšimnutí. Ať s nebo bez vakcíny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu jen osobní otázku, co člověka v tak požehnaném věku přivede až teď na první vakcinaci? Pokud důvody nebyly doposud zdravotní 
Samozřejmě,bohuzel neduvera k vakcinaci podporena urcitymi médii a politiky.
Jsem trvale zijici v zahranici,coz me samozrejmne neomlouva.


Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď. Vím, že je to těžké. Sám jsem s rodinou v zahraničí a některé věci se na dálku špatně řeší. Bohudík na toto téma obě strany našich rodičů reagovaly rozumně.
držím palce ať to s mamkou dobře dopadne
Děkuji za Vase slova

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, skalis napsal:


Nahoda urcite ne. Pri aktualni pruchodnosti nakazy populaci bohuzel spis otazka casu...

Žena při Jansenovi také pozitivní,a u kamaráda jsou plně očkování všichni a mají to všichni,krom manželky. A vidím,že těch případů přibývá, takže jediné možné testovat všechny , očkované i neočkované. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, geometr napsal:

 

Je to tak, covidová situace je určitým odrazem vyspělosti nebo kvality společnosti (nebo jak to napsat). A to jak stáda, tak jeho reprezentace, kterou si stádo vybralo (zvolilo). Koneckonců stejně jako mnoho jiných situací a chování v nich. Chování v dopravním provozu, na úřadu, v hodpodě, atd. atd. No a covid situace nijak nevybočuje, ani v horším slova smyslu, ale hlavně bohužel ani v lepším 😞

Tu stadovost a reprezentaci nechapu. Jakoze, kdo je ve stadu, tak co? A kdo je reprezentat, tak co?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Marfael napsal:

Tu stadovost a reprezentaci nechapu. Jakoze, kdo je ve stadu, tak co? A kdo je reprezentat, tak co?

Diky

Co nechápeš? Reprezentaci (měl jsem samozřejmě na mysli politickou, pokud píšu o zvolení) volí stádo. Jaké stádo, taková reprezentace. Co naplat, že někteří příslušníci stáda zvolenou reprezentaci nevolili. To už jsou důsledky demokracie 🙂 A jaká celá společnost, takové chování v covidové situaci a jeho následky.

Prosím 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Marfael napsal:

Tu stadovost a reprezentaci nechapu. Jakoze, kdo je ve stadu, tak co? A kdo je reprezentat, tak co?

Diky

Marfaeli, žijeme ve státě, kde 2 853 390 občanů v roce 2018 volilo za prezidenta Miloše Zemana. Myslím, že výraz stádo je ještě lichotivý.

K naší politické reprezentaci, tedy k té, kterou lze označit za takřka bývalou (pro debily: vláda v demisi), snad také netřeba výraznějších komentářů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, neorientuji se v momentálně platných opatřeních.. proto bych poprosil o radu (a ano i sám začnu googlovat).

Přes pěti minutama jsem se dozvěděl, že jsem byl v kontaktu s nakaženým(včera, test dnes). Jsem očkován. Na hygieně mě nahlásí. Co to pro mě znamená ? V práci jsem si už nahlásil HO, ale musím do karantény ? V úterý musím totiž k soudu, tak nevím jestli smím, neměl bych, nebo jak....

Za rady dík,.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...