Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 13 minutami, arlin napsal:

Možná jsou lidé a nebude jich málo, kteří chtějí vakcínu jen zaostalou. Takovou tu starého typu. Asi si říkají, že je pro ně ta ulta hyper čupr moderní "vakcína" pro genovou a buněčnou terapii škoda. Snad se těch nemoderních obstarožně uvařených vakcín v naší demokracii dočkají. Tak by to přece mělo být, že. Stát by jim měl jednoznačně vyjít vstříc a neměli by být tihle lidé označováni jako duševně zaostalí.

Tak urcite, to je hlavny problem... .

Astra? Janssen? Sputnik? Co je toto za argument ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to tu uz par dni citam a mam pocit,ze cim viac sa vsade situacia zhorsuje,tym sa segregacia na 2 skupiny vyhrocuje.mam za to,ze kazdy moze mat svoj nazor. Sam som niekde v medzipriestore a davam si velky pozor,aby som niekomu nieco vnucoval,resp. ho drbal za jeho postoj.ako uz bolo napisane,len cas ukaze o com cele toto je a co je realne najlepsia cesta k normalnemu zitiu.co je najhorsie, ze aj z toho uz nedostatocneho poctu zaockovanych, pojde na 3 a x dalsich davok mozno polovica,takze sa to cele minie ucinku.verme len,ze ta svina casom zmutuje do niecoho lahko prekonatelneho a budeme sa moct vratit aj cez zimu k normal zivotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, arlin napsal:

Možná jim stačí inaktivovaná či rekombinantní. No ni?

Mozno im staci pit kravsky moc a na krk prikladat tvaroh. A mozno im staci capnut dobru facku aby sa prebrali. Kto vie? Dufam ze tento prispevok pises z vt-100 terminalu s textovym browserom. To by bolo stylove, take klasicke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, eskimak napsal:

Mozno im staci pit kravsky moc a na krk prikladat tvaroh. A mozno im staci capnut dobru facku aby sa prebrali. Kto vie? Dufam ze tento prispevok pises z vt-100 terminalu s textovym browserom. To by bolo stylove, take klasicke.

Řekněme, že na rozdíl od tebe vědí co chtějí. Už to je pozitivum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Jero napsal:

Mě by zajímalo kdo očkovanému či neočkovanému co skončí s pozitivním testem a teplotou nabídne smysluplný terapeutický přístup??

Dokud člověk nechrčí a není na odvoz rychlou nikoho nezajímá!

No vidis ze vies vyplodit aj rozumnu vec. Suhlas.

Lebo ten prispevok predtym beriem tak ze si text predtym necital alebo nepochopil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo kdo očkovanému či neočkovanému co skončí s pozitivním testem a teplotou nabídne smysluplný terapeutický přístup??
Dokud člověk nechrčí a není na odvoz rychlou nikoho nezajímá!
 

Monoklonální protilátky, paxlovid, molnupiravir.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, ggrand napsal:

Uff, jesteze mame ty nejmodernejsi vakciny lidstva, diky kterym neriskujeme nakazu, hospitalizaci a uz vubec ne pobyt na JIP.

Je tohle nutný? Chápu, že každej občas ujede... Předpokládám, že víš, že to není o jistotě, ale o pravděpodobnosti... Jinak nechci mluvit za JIP, ale na ARO máme buď relativně mladý (nebo samozřejmě i starý) neočkovaný, případně když už očkovaný, tak před minim. půlrokem a zároveň jsou starší a víc nemocný (jak už jsem tu někde psal).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě hlavně udivuje agresivita vyznavačů všespásných vakcín.  Přitom stačí si porovnat čísla 2020/2021:

2020 - počet nakažených 15663 (nejvyšší číslo z podzimu, 27.10.2020), 7-denní incidence 12870. Očkování 0.

2021 - počet nakažených 22949 (19.11.2021), 7-denní incidence 17428. Očkováno cca 6,5 mil. 

2020 - počet hospitalizací 22.11. 5372, z toho těžký průběh 815

2021 - počet hospitalizací 22.11. 5434, z toho těžký průběh 764

 

Z těch čísel pro mě tedy nějaká ohromující účinnost vakcín rozhodně nevyplývá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, ragu napsal:


Monoklonální protilátky, paxlovid, molnupiravir.

Vtip?

A kde, v Praglu? 

Kromě telefonu se s tebou nikdo nebaví. A i ten ti málokde zvednou.

Dva roky nikdo nevytvořil léčebný plán, který by platil, fungoval a aplikoval se v praxi. 

Spousta lidí by nebyla na přístrojích, kdyby nejeli doraz, kdyby měli smysluplnou terapii a oporu daleko dřív, než se začnou dusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Foundryman napsal:

Mě hlavně udivuje agresivita vyznavačů všespásných vakcín.  Přitom stačí si porovnat čísla 2020/2021:

2020 - počet nakažených 15663 (nejvyšší číslo z podzimu, 27.10.2020), 7-denní incidence 12870. Očkování 0.

2021 - počet nakažených 22949 (19.11.2021), 7-denní incidence 17428. Očkováno cca 6,5 mil. 

2020 - počet hospitalizací 22.11. 5372, z toho těžký průběh 815

2021 - počet hospitalizací 22.11. 5434, z toho těžký průběh 764

 

Z těch čísel pro mě tedy nějaká ohromující účinnost vakcín rozhodně nevyplývá.

Ne ne, že to nemyslíš vážně? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, M.K. napsal:

Je tohle nutný? Chápu, že každej občas ujede... Předpokládám, že víš, že to není o jistotě, ale o pravděpodobnosti... Jinak nechci mluvit za JIP, ale na ARO máme buď relativně mladý (nebo samozřejmě i starý) neočkovaný, případně když už očkovaný, tak před minim. půlrokem a zároveň jsou starší a víc nemocný (jak už jsem tu někde psal).

Ja si nezacal s naprosto nekritickou glorifikaci experimentalnich vakcin jako jeden slovensky kolega. Mozna by nebylo od veci si uvedomit, ze i kdyby byli vsichni ockovani, zapraskane nemocnice by byly ze ¾ nynejsiho stavu, tj. stale sakra hodne.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Michal400 napsal:

Ne ne, že to nemyslíš vážně? 

Oficiální data minzdrav. Já jsem blbej ekonom, rád se nechám poučit, že je všechno jinak.

Ještě čísla minzdrav - celkový počet s prokázaným onemocněním Covid-19 dne 29.10.2020 - 122.175 (nejvyšší číslo z minulého podzimu), celkový počet dne 15.11.2021 - 126.391. 

Co si tak asi člověk může o očkovací hysterii myslet? Po všech lockdownech a všech možných i nemožných opatřeních jsme tam, kde jsme byli před rokem.

Upraveno uživatelem Foundryman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vtip?
A kde, v Praglu? 
Kromě telefonu se s tebou nikdo nebaví. A i ten ti málokde zvednou.
Dva roky nikdo nevytvořil léčebný plán, který by platil, fungoval a aplikoval se v praxi. 
Spousta lidí by nebyla na přístrojích, kdyby nejeli doraz, kdyby měli smysluplnou terapii a oporu daleko dřív, než se začnou dusit.

1) Protilatky třeba Bulovka. Samozřejmě tím že se to teprve rozjíždí, je to primárně pro rizikové skupiny. Viz třeba příspěvky výš od Afriho.
2) antivirotika půjdou teprve na trh, brzo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...