Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

My to máme na firmě též. Je to tedy dobrovolné, protože nikdo ty očkované nutit nemůže, ale zájem překvapivě byl. Já jsem od včerejška zase pozitivní. Skoro přesně po roce od prodělání první nemoci i přes protilátky. Odhalil to antigen ve firmě. Sbalil jsem se a jel do Olomouce na PCR, včera večer přišlo resumé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, shewcza napsal:

My to máme na firmě též. Je to tedy dobrovolné, protože nikdo ty očkované nutit nemůže, ale zájem překvapivě byl. Já jsem od včerejška zase pozitivní. Skoro přesně po roce od prodělání první nemoci i přes protilátky. Odhalil to antigen ve firmě. Sbalil jsem se a jel do Olomouce na PCR, včera večer přišlo resumé. 

A očkování bylo? Příznaky, průběh?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiskovka SPOLU+Pirstan sice nebyla úplně to jsme dostávali od odcházející vlády, nicméně pokud dosáhnou alespoň toho, že skončí ten šílený informační bordel tak velký krok kupředu. 

Jinak celý obsah shrnuli do Žít s covidem – svobodně a zodpovědně! – Spolu to zastavíme (anticovidtym.cz) 

Je tam spousta nepopulárních věcí jako např. vypnutí certifikátu po 6 měs. a 3 měs. (Jansenn), ale možná se lidem rozsvítí že tím očkováním si nezařídili nějakou věrnostní kartu ale primárně jde o jejich zdraví. za mě mám pocit, že to přestávají malovat na růžovo viz. Tečka atd...

Upraveno uživatelem jrov
faktická Pirstan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@pebe byl jsem na první dávce. Nejsem antivaxer, ale měl jsem poměrně velkou dávku protilátek a doma tři děti. Když sr doma potkáme aby aspoň jednomu neteklo z nosu, považujeme to za svátek. Dnes už vím, že protilátky nic neznamenají 🙂 každopádně průběh je zatím mírný. Fyzické síly mám, že bych mohl jít rubat dřevo. Občas mám nutkání si odkašlat, ikdyž nic neodkašlávám. Snad to tak bude probíhat do konce izolace. Hlavně se bojím o děti a manželku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje obecné povzdechnutí: bohužel mám tu možnost spolupracovat s jednotkami intenzivní péče a ARO odděleními. Jediné, co můžu říct, a to naprosto nekorektně, odpírači očkování z přesvědčení jsou naprosto sobečtí a nezodpovědní čuráci. Ať si každý plácá svoji pokřivenou mantru o osobní svobodě, jak chce. Dnes mám za sebou 3. dávku, s rukou nemůžu hnout, ale pokud to pomůže třeba minimálně snížit riziko, že budu ležet na větráku a budou okolo mě skákat tři kosmonauti, holky tam budou se mnou šoupat po lůžku jak s pytlem cementu a hlídat mě, jenom proto, že jsem píča, a to všechno s cenovkou půl míče, tak o smyslu te injekce ani na vteřinu nepochybuji.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Foundryman napsal:

Dával jsem sem odkaz na data Johns Hopkins University cca před 14 dny. Korelace mezi proočkovaností a počtem nakažených je velice slabá až nulová. V některých zemích dokonce přímá úměra 🙂

Promiň, ale to opravdu není nic, co by potvrzovalo, že bez vakcinace by situace nebyla horší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, shewcza napsal:

@pebe byl jsem na první dávce. Nejsem antivaxer, ale měl jsem poměrně velkou dávku protilátek a doma tři děti. Když sr doma potkáme aby aspoň jednomu neteklo z nosu, považujeme to za svátek. Dnes už vím, že protilátky nic neznamenají 🙂 každopádně průběh je zatím mírný. Fyzické síly mám, že bych mohl jít rubat dřevo. Občas mám nutkání si odkašlat, ikdyž nic neodkašlávám. Snad to tak bude probíhat do konce izolace. Hlavně se bojím o děti a manželku. 

já tě neosočuju, jen mě to zajímá. Díky za informace a přeju ať ti to takhle vydrží 😉 jako mírný průběh a ať seš brzy fit i oficiálně

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, jrov napsal:

Tiskovka SPOLU+Pirstan sice nebyla úplně to jsme dostávali od odcházející vlády, nicméně pokud dosáhnou alespoň toho, že skončí ten šílený informační bordel tak velký krok kupředu. 

Jinak celý obsah shrnuli do Žít s covidem – svobodně a zodpovědně! – Spolu to zastavíme (anticovidtym.cz) 

Je tam spousta nepopulárních věcí jako např. vypnutí certifikátu po 6 měs. a 3 měs. (Jansenn), ale možná se lidem rozsvítí že tím očkováním si nezařídili nějakou věrnostní kartu ale primárně jde o jejich zdraví. za mě mám pocit, že to přestávají malovat na růžovo viz. Tečka atd...

Tak snad to projde, protože to co se prezentuje posledních pár měsíců, tedy názor že za vše vlastně můžou neočkovaní je podle mě jedna z věcí která výrazně přispívá k šíření viru a k rozdělování společnosti.. Naočkovaní kteří vesele (často vědomě) šíří virus všude kolem, přestože byli prokazatelně v kontaktu s pozitivním, to je v pořádku, protože mají přece v mobilu Tečku a jsou tedy nesmrtelní. Zato neočkovaný, který se často testoval nejen v práci, ale i ve svém volném čase, jen aby si mohl zasportovat nebo za kulturou, je vlastně zločinec.
 

Upraveno uživatelem rendyG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se tu řešili ten ivermektin, co ten Hydroxychlorochin, to už je móda minulého sezóny, jo ?

Udivuje mě, i přesto, že jsem uvedl vedlejší účinků ivermektinu, jako dočasná SLEPOTA, a ztráta kontroly nad vylučováním, tak dokáže frajer napsat "Uvidíme, kdo bude mít pravdu na konec"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, rendyG napsal:

Tak snad to projde, protože to co se prezentuje posledních pár měsíců, tedy názor že za vše vlastně můžou neočkovaní je podle mě jedna z věcí která výrazně přispívá k šíření viru a k rozdělování společnosti.. Naočkovaní kteří vesele (často vědomě) šíří virus všude kolem, přestože byli prokazatelně v kontaktu s pozitivním, to je v pořádku, protože mají přece v mobilu Tečku a jsou tedy nesmrtelní. Zato neočkovaný, který se často testoval nejen v práci, ale i ve svém volném čase, jen aby si mohl zasportovat nebo za kulturou, je vlastně zločinec.
 

Nezlob se, zkusim to jinak. Potka se ockovany s nakazenym ockovanym a s nejvetsi pravdepodobnosti se neposlou na aro. Potkaji se neockovani a jeden je nakazeny, tak se s vyssi pravdepodobnosti na ARO poslou. Takze ockovat a nasledne pri peaku nemoci testovat jak vztekli, dokud se nevyvine dostupne antivirotikum, ketre svoji cenou nezbori rozpocty… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Romanem. Tady přece nejde o to kolik je nakažených denně. Když bude denní přírůstek 500 000 lidí a na JIP bude ležet 80 lidí, tak ve zprávách už ani denní přírůstky nebudou zmiňovat, protože to bude absolutně nepodstatné číslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Roman I. napsal:

Nezlob se, zkusim to jinak. Potka se ockovany s nakazenym ockovanym a s nejvetsi pravdepodobnosti se neposlou na aro. Potkaji se neockovani a jeden je nakazeny, tak se s vyssi pravdepodobnosti na ARO poslou. Takze ockovat a nasledne pri peaku nemoci testovat jak vztekli, dokud se nevyvine dostupne antivirotikum, ketre svoji cenou nezbori rozpocty… 

Pak je tu jeste jedna pravdepodobnost o ktere rendy ve skutecnosti mluvi, coz bys pochopil, kdybys myslel hlavou a ne emocema a to, jaka je pravdepodobnost, ze pri prijezdu z rizikove zeme, pri kontaktu s pozitivnim, pri jakemkoliv pohybu kdekoliv nadclovek ockovany nemusi podstoupit test a presto je "neinfekcni" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Roman I. napsal:

Nezlob se, zkusim to jinak. Potka se ockovany s nakazenym ockovanym a s nejvetsi pravdepodobnosti se neposlou na aro. Potkaji se neockovani a jeden je nakazeny, tak se s vyssi pravdepodobnosti na ARO poslou. Takze ockovat a nasledne pri peaku nemoci testovat jak vztekli, dokud se nevyvine dostupne antivirotikum, ketre svoji cenou nezbori rozpocty… 

To nepopírám, narážel jsem na jiný problém který hezky popsal ggrand :) 
Způsob jakým je to nastavené teď je prostě na hlavu.. navíc začíná být čímdál víc markantní že prioritou není záchrana lidských životů a je mi jasné že s tímhle názorem bude většina nesoulasit.

Upraveno uživatelem rendyG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, ggrand napsal:

Pak je tu jeste jedna pravdepodobnost o ktere rendy ve skutecnosti mluvi, coz bys pochopil, kdybys myslel hlavou a ne emocema a to, jaka je pravdepodobnost, ze pri prijezdu z rizikove zeme, pri kontaktu s pozitivnim, pri jakemkoliv pohybu kdekoliv nadclovek ockovany nemusi podstoupit test a presto je "neinfekcni" ;)

Predstav si, ze jsem takovej vul, ze jsem mel pred 14 dny chcipacku a frkal jsem a kaslal, tak jsem zkusil pouzit hlavu, dobrovolne jsem si zasel na PCR a udelal po tydnu antigen doma, abych se trochu ujistil, ze nejsem pro rodinu a kolegy infekcni a ver mi, ze jsem na to nepotreboval vladni narizeni ani doporuceni anticovid teamu. A ano, kdybych byl infekcni a nakazil okolo sebe take ockovane, tak se toho nemusi az tak tolik stat

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, jrov napsal:

Tiskovka SPOLU+Pirstan sice nebyla úplně to jsme dostávali od odcházející vlády, nicméně pokud dosáhnou alespoň toho, že skončí ten šílený informační bordel tak velký krok kupředu. 

Jinak celý obsah shrnuli do Žít s covidem – svobodně a zodpovědně! – Spolu to zastavíme (anticovidtym.cz) 

Je tam spousta nepopulárních věcí jako např. vypnutí certifikátu po 6 měs. a 3 měs. (Jansenn), ale možná se lidem rozsvítí že tím očkováním si nezařídili nějakou věrnostní kartu ale primárně jde o jejich zdraví. za mě mám pocit, že to přestávají malovat na růžovo viz. Tečka atd...

Ve zkratce- neřekli vůbec nic novýho a hned se jim tleská?? No nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, skalis napsal:

Asi je to dany socialni skupinou, ve ktery se pohybuju, ale neznam nikoho ockovanyho, kdo by mel dojem, ze vakcina z nej dela supermana. Naopak jsou vsichni rozumni a snazi se spolu s vakcinou aplikovat na danou situaci zdravy rozum.

+1

Ono to asi bude suvisiet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...