Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Očkováni = mám strach - seru na sebe, hulim, chlastam, zeru co neutece - pokud jsem pod 120 kg nejsem chlap kurva - po prvním patře schodu nasazuju kyslík - TV Nova je nejlepší kanál s hovnama bez hoven…Zbytek je osud a příroda, jako rakovina si (ne)vybírá atd.

Kdyz by chtěli, do týdne udělají Epidemii dalších 20 nemoci.

Lecit včas, postarat se o starší a jinak indisponovane a půlka doktoru muže na dovcu.  
Kdyby se všichni starali o své tělo a ne o ostatní, jací jsou curaci a píce, ze se neockuji, ubylo by minimálně 50% ležáku. Ale to nikoho nezajímá. Cigarety a chlast v reklamě je OK. Chodit bez rousky je na odstřel.

Dete do prdele všichni pokrytci a zamyslete se první nad sebou, pak nedávejte na druhé, dzentlmeni

🤮

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Marfael napsal:

Očkováni = mám strach - seru na sebe, hulim, chlastam, zeru co neutece - pokud jsem pod 120 kg nejsem chlap kurva - po prvním patře schodu nasazuju kyslík - TV Nova je nejlepší kanál s hovnama bez hoven…Zbytek je osud a příroda, jako rakovina si (ne)vybírá atd.

Kdyz by chtěli, do týdne udělají Epidemii dalších 20 nemoci.

Lecit včas, postarat se o starší a jinak indisponovane a půlka doktoru muže na dovcu.  
Kdyby se všichni starali o své tělo a ne o ostatní, jací jsou curaci a píce, ze se neockuji, ubylo by minimálně 50% ležáku. Ale to nikoho nezajímá. Cigarety a chlast v reklamě je OK. Chodit bez rousky je na odstřel.

Dete do prdele všichni pokrytci a zamyslete se první nad sebou, pak nedávejte na druhé, dzentlmeni

🤮

Jj jsi cetl na facebooku okamury ne? Tvl to jsou kecy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, vojta1 napsal:

Jj jsi cetl na facebooku okamury ne? Tvl to jsou kecy...

Já nezmínil ani kouskem politiku a ty jediné co umíš, tak vytáhnout politiku. Zamysli se, prosím, pak piš. 
Hovadske komentáře a kecy, lék na všechny reakce. To je jednodušší, než se zamyslet. 
Zacnu studovat kurz seveovladani, jediná možnost. Sťastný a Covidove a pod stromeček funkční 25 dávku😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Marfael napsal:

Očkováni = mám strach - seru na sebe, hulim, chlastam, zeru co neutece - pokud jsem pod 120 kg nejsem chlap kurva - po prvním patře schodu nasazuju kyslík - TV Nova je nejlepší kanál s hovnama bez hoven…Zbytek je osud a příroda, jako rakovina si (ne)vybírá atd.

Kdyz by chtěli, do týdne udělají Epidemii dalších 20 nemoci.

Lecit včas, postarat se o starší a jinak indisponovane a půlka doktoru muže na dovcu.  
Kdyby se všichni starali o své tělo a ne o ostatní, jací jsou curaci a píce, ze se neockuji, ubylo by minimálně 50% ležáku. Ale to nikoho nezajímá. Cigarety a chlast v reklamě je OK. Chodit bez rousky je na odstřel.

Dete do prdele všichni pokrytci a zamyslete se první nad sebou, pak nedávejte na druhé, dzentlmeni

🤮

Je plno "sportovců" věkově kolem 45 co každý den odpoledne uběhnou 15 km nebo ujedou na top kole +- 70km. A pak ti při rozhovoru řeknou, že berou léky na tlak, cholesterol, diabetes, ledviny ... lidské tělo potřebuje optimální zátěž i pohyb a ta dávka je u každého trošku jiná. Bohužel bez psychické pohody je to ve výsledku pár procent. 

Upraveno uživatelem arlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, ggrand napsal:

O supermanech tu nikdo nemluvil. Mluvil jsem o nadlidech. Což v překladu je prostě do nedávna normální člověk s normálníma právama. Teď se ale věci mají tak, že potencionální roznašeč nemusí vůbec nic a všude může. Se nedivím, že to nevnímáte, protože to je normální stav, tak by to mělo být pro všechny.

Za to mi nenormální příjde, že člověk s testem nemůže do hospody, sportovat, za kultůrou atd. Doufám, že tohle soud veme přednostně a smete ze stolu a tentokrát už by bylo vhodné, aby někdo nesl zodpovědnost za protizákonnou činnost MZ. Ikdyž abych se nakonec nedivil, že místo narovnání stavu, přijde třeba viditelné označování neočkovaného na oblečení...

Četls ten skalisův příspěvek, na který jsem reagoval? Protože jinak tomu, cos napsal, moc nerozumím.

Ovšem s tím, že by mělo být vše v mezích zákona, naprosto souhlasím a řekl bych, že když to začalo, byl jsem jeden z prvních tady, kdo se ptal / pochyboval, jestli to, co vláda a parlament dělá je OK - v mezích zákona.

Ovšem on zákon, jak víme, na všechno nestačí. Není všechno možné uzákonit. Tady tahle situace a její zvládnutí je prostě na každém jednotlivém člověku a jeho chování vůči sobě a svému okolí, to je furt dokola. Mě popravdě už dost unavuje nějaký rozdělování na očkovaný a neočkovaný, já bych to rozdělil třeba na bezohledný a ohleduplný (chtěl jsem napsat idioty a ty ostatní), přičemž očkovaný i neočkovaný jsou samozřejmě v obou skupinách. To je celej problém a tady se muže jakákoliv vláda stavět třeba na hlavu.

Jinak já očkovanej jsem, ale do hospody třeba taky teď radši nejdu, i když mě to sere. Ale tak nějak cejtim, že to očkování není všehospása a popravdě už vůbec nemám důvěru v ten zbytek osazenstva, které v tom podniku muže sedět a obsluhovat. Já bych si to totiž hlavně nerad přitah domu, jedno dítě je ve věku, že očkovaný bejt ještě nemůže a druhý nenecháme po konzultaci s doktorkou. A možná bych se nemusel tolik bát, kdyby se tady mimo jiné kvuli očkování nerozjela taková hysterie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvůli čurákům a píčám, co se nenaočkovali, nemůže můj dvouměsíční syn na plánovanou operaci. Nejsem si vědom, že by byly aktuálně plné sály a jiné kapacity kvůli kuřákům nebo popíječům lahváčů. 

Ale v pohodě, on s tou epicystomií ještě pár měsíců vydrží, hlavně ať se těm obráncům před covidfašismem nedostane do těla 5G čip či nenaruší jejich jogurty a procházkami posílená imunita...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, arlin napsal:

možná by konečně stačilo lidem říct, že tohle je teprve začátek. Bude to běh na hodně dlouhou trať ve snaze se s tímto virem pomalu sžít. Nekonečné počty očkování, plno pilulek ... nebudou řešením. Tenhle virus má bohužel potenciál v různých úrovních proměnit lidskou společnost a rozhádanost lidí i všech možných samozvaných i skutečných expertů je to poslední co budeme všichni výhledově potřebovat.

... lidi si nepamatujou, co bylo loni. Těm něco řekni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Bobisek napsal:

Kvůli čurákům a píčám, co se nenaočkovali, nemůže můj dvouměsíční syn na plánovanou operaci. Nejsem si vědom, že by byly aktuálně plné sály a jiné kapacity kvůli kuřákům nebo popíječům lahváčů. 

Ale v pohodě, on s tou epicystomií ještě pár měsíců vydrží, hlavně ať se těm obráncům před covidfašismem nedostane do těla 5G čip či nenaruší jejich jogurty a procházkami posílená imunita...

Týden po premiéře Bonda jsem si zašel také. Říkal jsem si, hlavní nápor už bude pryč, bude v sále volněji. Nebylo. Volných bylo možná tak 10 míst. V tom velkém sále nás s respirátorem bylo tak max 5 bláznů. Zbytek na to kašlal. Pochybuji, že to byli jen odpírači. To byl mix očko-neočko. To byl vzorek spoluobčanů, kteří na všechno se..

Upraveno uživatelem arlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, arlin napsal:

Je plno "sportovců" věkově kolem 45 co každý den odpoledne uběhnou 15 km nebo ujedou na top kole +- 70km. A pak ti při rozhovoru řeknou, že berou léky na tlak, cholesterol, diabetes, ledviny ... lidské tělo potřebuje optimální zátěž i pohyb a ta dávka je u každého trošku jiná. Bohužel bez psychické pohody je to ve výsledku pár procent. 

Hele, každý hovad (nemyslim tebe) s buckem a pivem u TV si muže myslet co chce, ale 80% minimálně je hlava a kondice a pokud někdo sleduje cely den zprávy a hovna z médií, je téměř jistě, ze zakotvi s ventilátorem ne u hlavy v rámci osvěžení vzduchu, ale v plicích, tak to proste je. 
Dělejte si co chcete, ale které hovado a soudce se pasuje do role, ze někoho označuje za picu a curaky, ze se neockuje. Asi někdo, kdo to nema moc srovnané a ví, ze Startky a klobasa ho k ventilátoru spis připouta, než oddálí. 
Ano, i já muzu skončit na JIP, ale rozhodne ne proto, ze bych na sebe sral a v takové situaci se muze ocitnout kdokoliv s dalšími x nemocemi. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, arlin napsal:

Týden po premiéře Bonda jsem si zašel také. Říkal jsem si, hlavní nápor už bude oryč, bude v sále volněji. Nebylo. Volných bylo možná tak 10 míst. V tom velkém sále nás s respirátorem bylo tak max 5 bláznů. Zbytek na to kašlal. Pochybuji, že to byli jen odpírači. To byl mix očko-neočko. To byl vzorek spoluobčanů, kteří na všechno se..

Buď jsi placený troll, nebo debil. Co má tvá návštěva kinosálu společného s tím, že syna nelze operovat z důvodu nedostatku operačních sálů?

Je v zásadě jedno, kolik lidí se nakazí, pokud potom neskončí v nemocnici a hlavně na JIP/ARO. A tam jsou čísla naprosto přesvědčivá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Bobisek napsal:

Kvůli čurákům a píčám, co se nenaočkovali, nemůže můj dvouměsíční syn na plánovanou operaci. Nejsem si vědom, že by byly aktuálně plné sály a jiné kapacity kvůli kuřákům nebo popíječům lahváčů. 

Ale v pohodě, on s tou epicystomií ještě pár měsíců vydrží, hlavně ať se těm obráncům před covidfašismem nedostane do těla 5G čip či nenaruší jejich jogurty a procházkami posílená imunita...

Muzes mi, prosím, rict, kolik se momentálně léčí alkoholiku, s rakovinou plic a ostatních souvisejících chorob? Zavolej si na všechny léčebny s alkoholilovou priblematikou, na všechny plicní. A to není jen tohle. Až to vše obvolas, o kolik lidi se starají, pak dej vědět. 
A mimo jiné, nikdo ti neřekne, ze 20% na covid je silných kuraku, to asi nebude informace, kterou někdo sdělí.

Synkovi přeji brzké uzdravení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Marfael napsal:

Hele, každý hovad (nemyslim tebe) s buckem a pivem u TV si muže myslet co chce, ale 80% minimálně je hlava a kondice a pokud někdo sleduje cely den zprávy a hovna z médií, je téměř jistě, ze zakotvi s ventilátorem ne u hlavy v rámci osvěžení vzduchu, ale v plicích, tak to proste je. 
Dělejte si co chcete, ale které hovado a soudce se pasuje do role, ze někoho označuje za picu a curaky, ze se neockuje. Asi někdo, kdo to nema moc srovnané a ví, ze Startky a klobasa ho k ventilátoru spis připouta, než oddálí. 
Ano, i já muzu skončit na JIP, ale rozhodne ne proto, ze bych na sebe sral a v takové situaci se muze ocitnout kdokoliv s dalšími x nemocemi. 
 

Tak nějak to je. Hlava = kondice a kondice = hlava. Jasné je, že se z této situace fakt nevyočkujeme jak tvrdí Babiš. Tak jednoduché to opravdu nebude. Kdysi slíbil Churchill lidem jen krev, pot a slzy. Asi nastal čas, aby to stejné současný nebo příští premiér v podobném duchu řekl svému lidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Bobisek napsal:

Buď jsi placený troll, nebo debil. Co má tvá návštěva kinosálu společného s tím, že syna nelze operovat z důvodu nedostatku operačních sálů?

Je v zásadě jedno, kolik lidí se nakazí, pokud potom neskončí v nemocnici a hlavně na JIP/ARO. A tam jsou čísla naprosto přesvědčivá.

Nejsou. Bohužel. Jsou nemocnice, kde je na tyhle informace dokonce embargo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzes mi, prosím, rict, kolik se momentálně léčí alkoholiku, s rakovinou plic a ostatních souvisejících chorob? Zavolej si na všechny léčebny s alkoholilovou priblematikou, na všechny plicní. A to není jen tohle. Až to vše obvolas, o kolik lidi se starají, pak dej vědět. 
A mimo jiné, nikdo ti neřekne, ze 20% na covid je silných kuraku, to asi nebude informace, kterou někdo sdělí.
Synkovi přeji brzké uzdravení.

https://yourlogicalfallacyis.com/appeal-to-emotion

https://yourlogicalfallacyis.com/burden-of-proof

https://yourlogicalfallacyis.com/the-texas-sharpshooter

Plus dalších pár logických chyb, kterých se dopouštíš.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Marfael napsal:

Já nezmínil ani kouskem politiku a ty jediné co umíš, tak vytáhnout politiku. Zamysli se, prosím, pak piš. 
Hovadske komentáře a kecy, lék na všechny reakce. To je jednodušší, než se zamyslet. 
Zacnu studovat kurz seveovladani, jediná možnost. Sťastný a Covidove a pod stromeček funkční 25 dávku😉

To nebylo politicke, jen umerne hloupe.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako nevím. Poslouchat od vládních činitelů jak za všechno můžou neočkovaní. To je alibismus nejhrubšího zrna. To říkají lidé, kteří nebyli schopni vyargumentovat a zařídit povinnost očkování ani pro rizikové skupiny. Ti co svým přístupem nadělali názorový zmatek. Ti stejní, kteří budou vykládat něco o znepříjemňování života těm, kteří se dle svého teda rozhodli nepodstoupit DOBROVOLNÉ očkování? Sorry jako, jedno velké wtf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za velke rise byli spatni nearijci, za komousu byli nepratele imperialisti, u amiku zase komunisti a pak teroristi. Kazda doba potrebuje pro lid nepritele, aby se semknul a soustredil se na neco jineho nez pouzivani hlavy. Jeste ze ti neockovani jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...