Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

@simbian jasně, tomu rozumím. Taky s tím nic nenadělám. 14 dní využiji k práci na baráku. Jen mi to přijde trochu divné. Myslel jsem, že třeba fyzickou prací se unavím, ale nic. Klidně bych mohl do lesa na dřevo, kdybych nebyl v izolaci. Proto jsem si udělal ten antigen znovu a znovu a pořád nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@shewcza řekl bych že to máš už dýl, teď ti to dojíždí a proto máš ty antigeny negativní, tak si to vysvětluji. Já se byl v neděli večer proběhnout, dal jsem 3km a byl jsem úplně mimo. Že mi něco je na sobě pozoruji od minulého čtvrtku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, azeppelin napsal:

Odhlédnu od tvého determinujícího a zbytečně agresivního tónu...

3182 + 2620 lidí je... 5802 celkem hospitalizovaných, což je tedy 100%

Jaké procentuální zastoupení, podle tebe,  z celkového počtu hospitalizovaných je 3182 neočkovaných a 2620 očkovaných?

Není to 100%, ale 100 %.

Výzva přijata: podíl odpovědných v nemocnicích je 45 % oproti 55 % debilů. Zkus nastartovat Excel a spočítat o kolik procent je ta první skupiny menší 🤔

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Bobisek napsal:

Není to 100%, ale 100 %.

Výzva přijata: podíl odpovědných v nemocnicích je 45 % oproti 55 % debilů. Zkus nastartovat Excel a spočítat o kolik procent je ta první skupiny menší 🤔

 

A to ještě navíc musíš zohlednit to, je ten podíl 45 na 55 je v celkové populaci. Ale v nemocnicích a na JIP rozhodně neleží každá věková skupina stejně zastoupena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Bobisek napsal:

Není to 100%, ale 100 %.

Výzva přijata: podíl odpovědných v nemocnicích je 45 % oproti 55 % debilů. Zkus nastartovat Excel a spočítat o kolik procent je ta první skupiny menší 🤔

 

Aha, jasný už jsem si to po sobě přečetl. Ok. Na matiku jsem absolutní debil a informaci cca 50:50 jsem hodně zkomolil Každopádně, ty zprávy o 99% neočkovaných, které každý den na JIP vozí mi do těch uvedených čísel nesedí.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, arlin napsal:

Každopádně výborná reklama pro 3 dávkové sběratele.

Jakoze pan s cirhozou jater, cukrovkou a spoustou dalsich komorbidid je zatim bezpriznakovy... tvl ja to fakt nedavam. Ockovani je jeden z nejvetsich vynalezu moderni mediciny, vymitilo spoustu nemoci s kterymi umirali deti v kazde rodine, ale nejaky dement ma tendenci se vyjadrovat a hadat s lidma, co neco 5 let studuji a pak v tom 30 let pracuji...

To je fakt k placi, zas ja respektuji, ze na svete existuji idioti. Ale odmitam s nima travit cas, dalsi ignor... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, azeppelin napsal:

Aha, jasný už jsem si to po sobě přečetl. Ok. Na matiku jsem absolutní debil a informaci cca 50:50 jsem hodně zkomolil Každopádně, ty zprávy o 99% neočkovaných, které každý den na JIP vozí mi do těch uvedených čísel nesedí.

Tak nemocnice a Jip je zasadni rozdil, duleziti jsou ti zemreli a tam to mluvi jasne a jeste tim brutalnim nepomerem v tech rizikovych skupinach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, vojta1 napsal:

Jakoze pan s cirhozou jater, cukrovkou a spoustou dalsich komorbidid je zatim bezpriznakovy... tvl ja to fakt nedavam. Ockovani je jeden z nejvetsich vynalezu moderni mediciny, vymitilo spoustu nemoci s kterymi umirali deti v kazde rodine, ale nejaky dement ma tendenci se vyjadrovat a hadat s lidma, co neco 5 let studuji a pak v tom 30 let pracuji...

To je fakt k placi, zas ja respektuji, ze na svete existuji idioti. Ale odmitam s nima travit cas, dalsi ignor... 

Máš nějaký odkaz kde kdo zpochybňuje očko na poliomyelitis, difterii, tetanus, pertusi, hep b atd? Tedy kde kdo zpochybňuje význam očkování?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, azeppelin napsal:

Aha, jasný už jsem si to po sobě přečetl. Ok. Na matiku jsem absolutní debil a informaci cca 50:50 jsem hodně zkomolil Každopádně, ty zprávy o 99% neočkovaných, které každý den na JIP vozí mi do těch uvedených čísel nesedí.

Zdroj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Bert napsal:

Zdroj?

Včera jsem to četl tady od místního člena, že vozí hlavně neočkované. Do toho výzvy ředitele jedné z krajských nemocnic, jak jsou zahlcení hlavně neočkovanými. Atd. Za všechno můžou neočkovaní a musíme jim znepříjemnit život. Tak mi to do sebe nezapadá. Ale znovu opakuji, fakt nevím. A když se rozběhne kdekoli diskuse, tak jedna strana něco o iluminátech a druhá o záchraně světa očkováním. Jak se s tím má pak popasovat člověk, jehož každodenní výdej energie a zájmu je diametrálně jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...