Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Já taky 4 dny od očkování byl pozitivní, ale nikdy by mě nenapadlo, že to je z očkování. Podle mě je to blbost. Ve společnosti je taková virová nálož, že je pouze otázkou času, kdy to chytneš. Spíš bych řekl, že to chytil někde v tom očkovacím centru/ nemocnici. Samozřejmě je mi to líto, upřímnou soustrast, ale nebude to vinou očkování. Jo a taky jsem byl před očkováním na testu a byl negativní.

 

Očkovaní, když nemají příznaky opravdu na test nemusí. Potvrzeno hygienou. Stačí tedy aby očkovaný řekl, že nemá příznaky a nikam nemusí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, rendyG napsal:

Útočí zde snad na očkované? Nemyslím si..
Bohužel jakmile někdo neočkovaný otevře ústa, automaticky se na jeho názor, zkušenost většina dívá skrz prsty, ať chcete nebo ne.


Názorně zde poukázal na případ, jak to často v reálu vypadá. A bohužel vím o podobných ignorantech...
Snažil jsem se tento problém nedávno otevřít ve vlákně, ale někteří si to vzali hned osobně 🙄
Takže díky Vočemenovi za zkušenost z praxe.

 

OK . Nechcel som reagovať ale nedá mi to . 

U nás v práci , cca 20 kolegov , 16x očko 4x neočko . Telefonát v nedeľu , v pondelok povinne na testy , všetci ! Dvaja neočko odmietli . Telefonát na hygienu kde nás informujú , že si to má riešiť zamestnávateľ . Vyjadrenie zamestnávateľa je , že si urobia test doma . Vyjadrenie 2x neočko debilov : ale sme to oje..li . 

Vo štvrtok druhá várka testov , ďalší dvaja pozitív . 2x neočko debil znova ignorácia . Výsledok testov . 2x neočko a 2x očko pozitívny  a karanténa + 2x neočko debil - nikto nevie lebo oni sú zdravý a nebudú si pchať špáradlá do nosa . Hygiena ďalej ignoruje , je to vec zamestnávateľa . 

Skúsenoť z praxe .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@redd Koukej už vytáhnout hlavu z písku, v dnešních podmínkách (pokud k tomu nemá pádný lékařský důvod) neočkovaný JE automaticky ignorant a asociál - a to nejen mediálně, ale i fakticky. Ne tím že by byl automaticky infekční (viz kolega kuncák, když mu šéfstvo zabordelilo glejt), ale že vědomě nedělá co může aby se jím nestal a místo toho zabíjí čas žgryndnama o "osobní svobodě" :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste k te vocmanove historce.. primo odpadnout z ockovani je blbost.. ale asi neni idealni nechat se ockovat a rovnou to na sebe i nechat prsknout.. predpokladam, ze soubeh nemusi byt dobry.. kazde ockovani se dava pred sezonou.. jen ted to jedeme z nouze naplno v hlavni sezone... proto kdo chtel, tak se mel rozumne nechat vopichat v lete.. kdo to honi ted, je vul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Bert napsal:

Poslední dvě stránky hrůza. Vočmena je potřeba krotit již potřetí, takže nazdar. RendyG týden, a redde, Tobě Radek 124 doporučil, abys vytáhl hlavu z písku. No, já to trochu poopravím: vytáhni tu hlavu z prdele.

Tuhle odpoved bych nejradeji presunul do vlakna Co me dnes potesilo :-). Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, long napsal:

Jen si mel napsat že tam poslednich dvacet let nosi rousky v OC a veřejné dopravě tak 60% lidi zcela běžně. 😜

Nič v zlom, ale aj keby tých ustrelených 60% bola pravda, uniká mi dôvod, prečo by som to mal písať.

 

Před hodinou, Bert napsal:

Poslední dvě stránky hrůza. Vočmena je potřeba krotit již potřetí, takže nazdar. RendyG týden, a redde, Tobě Radek 124 doporučil, abys vytáhl hlavu z písku. No, já to trochu poopravím: vytáhni tu hlavu z prdele.

Scheisse, do pekného vreca som so svojím reportom spadol :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, McStinger napsal:

Nič v zlom, ale aj keby tých ustrelených 60% bola pravda, uniká mi dôvod, prečo by som to mal písať.

 

Scheisse, do pekného vreca som so svojím reportom spadol :D

Ja to vole myslel v dobrém. 👌Thajci jsou na tohle super a nahrává tomu i brutální rozdil v teplotě třeba v nadzemní dráze a nebo jakèmukoliv obchodu . 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta sestava řečníků je dechberoucí, jak někdo psal, proběhla "promoce vysoké školy života".

Nechápu nicméně, že si stát takhle nechá srát na hlavu a nezatrhne aspoň ty do očí bijící porušování pravidel (prodej alkoholu atd.). Když odhlédnu od toho, že by to měl dělat standardně, nechápou ti co rozhodují, že rozehnání skupinky 3000 magorů by většina lidí ráda podpořila a daly by se na tom nahnat politické body (viz dnešní výsledek referenda ve Švýcarsku)? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro srovnání. Izrael má 9,2 mio obyvatel. Tedy skoro tolik co ČR. Má za sebou třetí vlnu, zatímco Česko jede ve čtvrté. Vrcholek sedmidenní incidence třetí vlny byl v Izraeli na polovině toho, co předvádíme my tady nyní. V Izraeli v důsledku Covidu zemřelo 8000 lidí, což je čtvrtina toho, co v ČR. Myslím, že srovnáním přístupu k očkování v ČR a Izraeli se mnohé vysvětluje. Jako kontrapunkt k těm sračkám, které tady absolventi univerzity života předvádějí bych rád citoval jednu Izraelskou lékařku: "Proběhla typická izraelská diskuse, jestli se může očkovat i o šabatu." 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...