Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 46 minutami, petr_cha napsal:

Takhle jednoduse jsem to snad zatim nevidel.. aktuální stav..

Celkem 6 394, z toho na JIP 937:

*3 526 neočko, neprodělali (653 na JIP)

*2 775 očko, neprodělali (277 na JIP)

*49 neočko, prodělali (2 na JIP)

*44 očko, prodělali (5 na JIP)




 

Ty cisla se musi zasadit do kontextu zohlednenim kolik procent je naockovanych a kolik neni. 
Tj z tretiny neockovaneho naroda je 3526, kteri nejsou ockovani a neprodelali vs 2775 ze 70 procent naroda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasan... to uz jsme tu rozebirali nekolikrat.. to uz si snad kazdy dovodi sam.. ochrana vakciny pred JIP v průměru cca 1:6... jak uz jsem psal kdysi, asi jsme vsichni cekali vice, ale furt je to jasný pomer.. a doplňkové info je ta ochrana po prodelani.. ta je pro mne zajimave dosti vysoka a přiznám se, ze nyni vice rozumim, tem co volaji po uznavani protilatek.. ale to uz se taky rozebiralo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Tobi napsal:

Byli jsme s manželkou na odběru,kvůli zjištění obranných látek a oba jsme měli 400+.Tak se chci zeptat,3tí očkování asi není  třeba, jestli s tím má někdo zkušenosti,dík Ruda.

Bych se k dotazu přidal.. Dnešní výsledek testu na protilátky je 494 AU/ml. Ale dle mého skromného názoru jsou výsledky těchto testů prakticky ku hovnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Thomas napsal:

Bych se k dotazu přidal.. Dnešní výsledek testu na protilátky je 494 AU/ml. Ale dle mého skromného názoru jsou výsledky těchto testů prakticky ku hovnu.

No dobře,a ted jsem z toho zmatenej,proč se tedy ty protilátky zjištují....už to mám,abysme s manželkou vyplázli každý 420k za to zmíněné hovno😂.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Tobi napsal:

No dobře,a ted jsem z toho zmatenej,proč se tedy ty protilátky zjištují....už to mám,abysme s manželkou vyplázli každý 420k za to zmíněné hovno😂.

jojo, je to kšeft. Ale např. ve Švajcu protilátky uznávají na 90 dní..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Tobi napsal:

No dobře,a ted jsem z toho zmatenej,proč se tedy ty protilátky zjištují....už to mám,abysme s manželkou vyplázli každý 420k za to zmíněné hovno😂.

Zjišťují se kvůli lidem jako jsi ty, kteří jim dají 840,- kč za informaci, která je jim k prdu, ale mají z ní na začátku lepší pocit 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Tobi napsal:

Byli jsme s manželkou na odběru,kvůli zjištění obranných látek a oba jsme měli 400+.Tak se chci zeptat,3tí očkování asi není  třeba, jestli s tím má někdo zkušenosti,dík Ruda.

Třetí dávka je důležitá. Bez ní nemůže být čtvrtá.

🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...