Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 29 minutami, Otto napsal:

Hele neraď. Ti co Covid neprodělali a jsou starší nebo z rizikové skupiny, tak ať se samozřejmě očkovat nechají a ti ať si hlavu z prdele vyndají. Mě nasral Bert tím, že mě hází do stejné skupiny jako neočko-neprodělali. Ať chceš nebo nechceš je tady prostě velká skupina lidí neočko-prodělali a u těch nevidím důvod aby si vyndávali hlavu z prdele. Tak to prostě je. Mají stejně a možná i víc protilátek než ti co jsou očko a neprodělali. TEČKA.

Hele neradim . Jen se ohánět protilátkama, které nikoho nezajímají, po půl roce od prodělání nemoci, řadí jedince do skupiny neočkovaní. TEČKA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Bert napsal:

No, tak zrovna tihle jsou ve studii výše zmíněni. Mají 5x vyšší šanci covid znova chytit, než očkování. Kdybys aspoň četl .... Ach jo, ....

Já ti zase můžu předložit jiné studie. Berte nebuď naivní …. Jsou studie a studie. To je stejné jako diskuze očkování původním složením vakcíny na xté mutace. Kamoška dělá v očkováku. Ještě nedávno cpali stejné vakcíny do 100 kilového chlapa a do 12 leté dívenky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se nq celým Covidu líbí, jak prospívá vzdělanosti národa. Protilatkám, imunitní odezvě, vývoji vakcína a antivirotik teď očividně rozumí většina. Ona ta Vysoká škola života má něco do sebe! Jdu zkoumat skripta.

3548153f419141c98427b02b3764cc8c.jpg

aa1ee4b7f040711fbccc7592fab46d0d.jpg

cd92eefc13b85b0818007834294b3a58.jpg

83835a21cf8ac527c8b32108d8a39276.jpg

Zdroj: rarible.com/pavelfuksa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Bert napsal:

No, tak zrovna tihle jsou ve studii výše zmíněni. Mají 5x vyšší šanci covid znova chytit, než očkování. Kdybys aspoň četl .... Ach jo, ....

Jo, přesně to tam je. Mě by hlavně zajímalo, jaké jsou šance těch co prodělali versus těch, co ne. Když jsem byl se svojí ženou na testu protilátek, u ní se ukázalo, že jich má i po půl roce víc, než kdyby se nechala očkovat. Přímo v krevním centru ji vřele nedoporučili očkování s tím, že reakce organizmu by byla přinejmenším nevyzpytatelná a že má ještě počkat.

Jinak mi Berte přijde, že banováním těch, co mají trošku jiný názor (a dle mě diskutují celkem slušně = tedy nejsou to nějací zpovykaní antivaxeři) spíše děláš očkování medvědí službu. Ale jak se říká, každý to vidí jinak...

Upraveno uživatelem Traveller
chybky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....Jinak mi Berte přijde, že banováním těch, co mají trošku jiný názor (a dle mě diskutují celkem slušně = tedy nejsou to nějací zpovykaní antivaxeři) spíše děláš očkování medvědí službu. Ale jak se říká, každý to vidí jinak...

DNes se dá slušně diskutovat o každé pí... Argumentů na obou stranách je hodně. Proto jsem před delší dobou sem do vlákna napsal, že popírání potřeby očkování způsobuje dlouhodobou nepřítomnost na Chronomagu. Já si zkrátka nepřeji, aby Ti, kteří popírají výhodnost očkování dostali prostor. Vysvětlím: jakýkoliv takový post může nerozhodnutého člověka posunout směrem k neockovani. Chronomag nebude pro toto platformou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Bert napsal:

....Jinak mi Berte přijde, že banováním těch, co mají trošku jiný názor (a dle mě diskutují celkem slušně = tedy nejsou to nějací zpovykaní antivaxeři) spíše děláš očkování medvědí službu. Ale jak se říká, každý to vidí jinak...

DNes se dá slušně diskutovat o každé pí... Argumentů na obou stranách je hodně. Proto jsem před delší dobou sem do vlákna napsal, že popírání potřeby očkování způsobuje dlouhodobou nepřítomnost na Chronomagu. Já si zkrátka nepřeji, aby Ti, kteří popírají výhodnost očkování dostali prostor. Vysvětlím: jakýkoliv takový post může nerozhodnutého člověka posunout směrem k neockovani. Chronomag nebude pro toto platformou.

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Bert napsal:

....Jinak mi Berte přijde, že banováním těch, co mají trošku jiný názor (a dle mě diskutují celkem slušně = tedy nejsou to nějací zpovykaní antivaxeři) spíše děláš očkování medvědí službu. Ale jak se říká, každý to vidí jinak...

DNes se dá slušně diskutovat o každé pí... Argumentů na obou stranách je hodně. Proto jsem před delší dobou sem do vlákna napsal, že popírání potřeby očkování způsobuje dlouhodobou nepřítomnost na Chronomagu. Já si zkrátka nepřeji, aby Ti, kteří popírají výhodnost očkování dostali prostor. Vysvětlím: jakýkoliv takový post může nerozhodnutého člověka posunout směrem k neockovani. Chronomag nebude pro toto platformou.

Na těch internetech je výhoda, že jde v rámci demokracie provést zcela autokratické rozhodnutí a to prosadit - provozovatel stanovuje pravidla. Naštěstí tohle zatím tak úplně nelze replikovat v reálné demokratické společnosti :). 
Tohle vlákno, pokud bude existovat za 2,3 nebo 5 let bude hezké memento jedné etapy společnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpět k tématu, Nizozemsko zavádí úplný lockdown do 14.ledna.

Citace: “Vláda dále domácnostem doporučila, aby přijímaly maximálně dva hosty a aby se schůzky konané venku omezily na dva lidi.”

Portugalsko 17.12. :
Úmrtí 24
nakažených 4644
JIP 139

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Bert napsal:

. Já si zkrátka nepřeji, aby Ti, kteří popírají výhodnost očkování dostali prostor. Vysvětlím: jakýkoliv takový post může nerozhodnutého člověka posunout směrem k neockovani. Chronomag nebude pro toto platformou.

Já rozumím tvým pohnutkám. Jen si nejsem jistý, zda výsledný efekt není spíše opačný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ne že by většina zdejších členů měla prsa; ale máme manželky, milenky, matky nebo dcery... a není vyloučené, ze znovunastartování raka Covidem může fungovat i u jiných onkologických diagnóz než jen u rakoviny prsu. 

https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/zdravi-prsa-onkologie-rakovina.A211202_165343_zdravi_vapo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...