Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Já snižuju riziko tím, že nejezdím v MHD a jedu z domova do práce a zpět. Ano lepší něco než nic, tak šála přes pusu, ale jsem proti, aby se obyvatelstvo ukájelo lacinou představou, že šití roušek je ta správná cesta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já snižuju riziko tím, že nejezdím v MHD a jedu z domova do práce a zpět. Ano lepší něco než nic, tak šála přes pusu, ale jsem proti, aby se obyvatelstvo ukájelo lacinou představou, že šití roušek je ta správná cesta.

 

Nad cim porad vedes diskuzi? To je jako v pomocne skole.. Uprimne me desi, ze dospely clovek tady vede takovou argumentaci.. No Buh s nami! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abychom pořád jenom nenadávali, že nemáme roušky a respirátory, situace v světě je všude stejná, na toto nebyl nikdo připraven, respirátory byly naprosto okrajový produkt, u kterého není jednoduché zvýšit řádově výrobu, v USA okolo objednávek tancují tak nějak podobně jako Vojtěch.

 

https://zahranicni.ihned.cz/c1-66735720-z-respiratoru-se-stal-strategicky-vyrobek-cinske-vlady-kupuje-si-tak-politicky-vliv-v-iranu-nebo-na-filipinach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě potěšilo, že tu na Slovensku se to během pár dní pěkně otočilo, ještě v pátek 2 max 5 roušek na 100 lidí...dnes jsem jel na pumpu a do Tesca a je to opačně min 90-95% lidí si pusu a nos zakrývá. :-)

Aspoň něco pozitivního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že Josef se nám na stará kolena doma v dobrovolné karanténě začíná nudit. Po období nekritické propagace elektromobility (kterou mu utnul ČEZ zavedením parkovného) následovalo období amatérských analýz ganttových gráfků při načítání webů (bohužel bez jakékoliv korelace k aktuálnímu vytížení serverů i vlastní sítě) - no a dnes se nás urputně snaží přesvědčit, že účinnější než karanténní rouška na trumpetě je zajíždět mezi regály s potravinama vlastním elektromobilem (dle Bertova teplého bonzu dobíjeným po dlouhých zimních večerech v rámci shazování kil ekologicky rotopedem!)  :thumbsup_anim:

 

 ...prosím brát jako odlehčení, ne jako navážení do jinak veleváženého člena zdejší hodinkové lóže  :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva blbý mobily... tak nic...

 

Edit2: Tak napotřetí

 

Něco na odlehčení
.
KORONA apocalypsa
1.den - všichni se tomu smějeme
5.den - asi to nebude taková prdel jak jsme si mysleli
8.den - to ne hospody jen do 20:00
10.den - hospody jsou zavřené bůh s námi
11.den - zavřeli i solárka, nehty , fitka (moje žena šílí)
13.den - už šílíme oba ja chci do hospody ona na nehty
19.den - ráno jsem se probudil vedle chlapa co tvrdí že je moje žena
25.den - moje žena Petra zmizela ale Petr taky není špatnej zvykáme si na sebe
 
SITUACE ZA MĚSÍC:
 
Ráno vás probouzí jarní paprsek, který prosvítá zatlučeným oknem.
 
Mouku kupují už i alergici na lepek.
 
Kvůli celkovému nedostatku potravin se pejkaři rozhodli ke konzumaci svých domácích mazlíčků pod heslem "Haf, troubu žhaf"
 
Začínají vznikat pochoutky jako štěkáčky, psíčková, smažený psír, psojová omáčka, kokršpanělský ptáček, psekaná, psoté, psushi, vanilkový pudling, hafburger nebo čivavčiči. To vše je zapíjeno vychlazenou Coca Colií.
 
Ministr zdravotnictví je již popáté ponížen svým vůdcem. Stále nesebral zbytky důstojnosti a neflusl mu do ksichtu se slovy - "Včera jsem se vykousl s kurevsky infikovanou Italkou, užij si koronu, já končím".
 
Na stromě uvízlo vystrašené koťátko. Odvážní hasiči jej sundali ze stromu a ugrilovali na kapotě auta.
 
Zoologické zahrady hlásí - Tady už není nic k vidění.
 
Kvůli karanténě dochází k ponorkám, které vedou k rodinným hádkám, které vedou ke kuchyňským nožům v zádech
 
Uklízení pohovky a náhodný nález brambůrku s příchutí, která se 10 let nevyrábí, se jeví jako objev Archy Úmluvy.
 
Kardinál Duka ohlásil, že jde o boží trest za homosexualitu. Zároveň vyzývá věřící - jezte poskrovnu, potravin je málo. Vzápětí umírá na dnu.
 
Lidé začínají rabovat. Vše došlo do bizarního stádia - organizovaná skupina amišů vykrádá Datart.
 
Sex a Netflix se stávají jedinou výplní každodenního života
 
Halina Pawlowská zhubla 230 kilo, konečně projde Vítězným obloukem.
Upraveno uživatelem Kristian.nov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radek: Jsi srandista, ale ani jedno není pravda, na rotopedu jezdí přítelkyně  :lol2:  ale přece jen drobná výhrada k Safari, rychlost nebyla ke vztahu k serverům, ale aplikace měla problém sama se sebou při otevřených 15 oknech a 3 Gmail aplikací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si ted tak uvedomil, ze uz jsem to dost mozna mel:-)

Listopad, prvni clovek v Cine s nalezem. Mezitim se pilne rozsevalo po cele planete. Pulka ledna a veletrh v Hannoveru, kde bylo hodne cinskych zastupcu a jinych vsemoznych roznasecu ze vsech koutu sveta.

Prijezd domu ne v dobrem stavu, suchy drazdivy kasel, trosku zimnice, lehci teplota.

Druhy den rano pokus jit do prace, to vyslo jen na dve hodiny, pak cesta zpet. Par dnu teplota 39, drazdivy dusivy kasel a bolest zadovych svalu, ze neslo spat, ani na boku, jen sedet a stat.

Horecky presly, kasel pretrvaval, ale preci uz jsem dobry ne. Dalsi pokus navratu do prace, tentokrat tri hodiny. Byl jsem slab a vydrz chaba.

Schopen prace jsem byl za tyden, normalne sportovat tak za dva.

 

Bud to byla hodne silna chripka, ale suchy kasel jsem nikdy u chripky nemel, nebo to bylo toto, tezko rict, ale zpetne jsem mel vsechny priznaky.

A to jsem takto nemocny jednou za deset let.

Nicmene v mem okoli nikdo nejak neonemocnel, tak nevim...

Mozna je to blbost, tezko rict, v te dobe to tu nijdo neresil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Josefe01, i blbá utěrka je lepší než nic. Když ji mají všichni, chrání sebe i ostatní.

 

9wGQhlR.jpg

 

 

 

K UK jsem sem dával linky v předchozím příspěvku, jestli z toho budou venku dřív než Evropa, je otázka, velice pravděpodobně ale s více obětmi.

 

2116009_7ff5fd52c2f527695e59.jpg?name=LO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...