Jump to content
African

Koronavirus a vše okolo...

Recommended Posts

Tak co, jak si opalujete roušky na ksichty v tomhle pěkným počasí? Já už mám opálený hodinky.

Máte někdo informace o tom, případně odkaz, které sporty lze a za jakých podmínek provozovat? Známý mi tvrdí, že  plážový volejbal ve dvojici bez roušky lze, tenisová čtyřhra bez roušky rovněž, šestkový volejbal už s rouškou. Údajně o tom hovořila nějaká úřednice v TV.

P.S. Furt jezdit na kole mě už nebaví, běhání skrze artrózu omezuji, procházky se psem jsou rutina,...

Tvoje starosti a Rotchildovy peníze  :lol2:

Máte někdo informace o tom, případně odkaz, které sporty lze a za jakých podmínek provozovat? Známý mi tvrdí, že plážový volejbal ve dvojici bez roušky lze, tenisová čtyřhra bez roušky rovněž, šestkový volejbal už s rouškou. Údajně o tom hovořila nějaká úřednice v TV.

P.S. Furt jezdit na kole mě už nebaví, běhání skrze artrózu omezuji, procházky se psem jsou rutina,...

ČR MZDR 15190/2020-4/MIN/KAN ze dne 6.4.2020

Buď už se svět z aktivistů "za sociální spravedlnost" úplně posral - a nebo už jsou tím neomarxistickým ksindlem dokonale promořené celé redakce  :yucky:

FE43DB47-2D04-4FD7-9C78-861A22892E08-1-7

PS: žádnou vlastní nemovitost nikomu nepronajímám, bydlím ve svém, daně ze zaměstnání i podnikání mám já vůl zaplacené a nikomu nic nedlužím.

Kdybych si zvolil "progresivnější" obor (a místo zbytečného studia trávil víc času opalováním), možná by mi taky přišlo spravedlivé flákat se v cizím, natahovat pracky na jeho peníze a ještě mu na potkání nadávat do parazitů a vykořisťovatelských buržoustů...  :wacko:

To bylo keců o rozdávání potřebným a fixaci cen ve stavu nouze - tož ať si s tím skládaným čínským hajzlpapírem za Euro milej Doktor Max třeba zatopí...   :furious:

Buď už se svět z aktivistů "za sociální spravedlnost" úplně posral - a nebo už jsou tím neomarxistickým ksindlem dokonale promořené celé redakce  :yucky:

PS: žádnou vlastní nemovitost nikomu nepronajímám, bydlím ve svém, daně ze zaměstnání i podnikání mám já vůl zaplacené a nikomu nic nedlužím.

Kdybych si zvolil "progresivnější" obor (a místo zbytečného studia trávil víc času opalováním), možná by mi taky přišlo spravedlivé flákat se v cizím, natahovat pracky na jeho peníze a ještě mu na potkání nadávat do parazitů a vykořisťovatelských buržoustů...  :wacko:

Pokud by jsi byl někdy švorc tak pro Tebe se u i když jenom  felčara cimra a něco na zub vždy najde PS i pro ženu  :cheers:

Edited by Conrad

Prosim te, jak je myslena moznost sportovat, priroda apod. v souvislosti se zakazem volneho pohybu? Jako do 10km okolo bydliste, do 30km? Je to nejak dane?

Myslim ze neni, je to asi ponekud vagne definovane ?v miste trvaleho bydliste?. Ja to dnes taky nevydrzel a sel se probehnout do Prokopaku a bylo tam uplne narvano a policajti uplne v klidu, spis koukali aby se lidi moc neshlukovali, byli v pohode a spis napominali, vytahnout kasirku jsem je nevidel ani jednou. Je to asi o zdravem rozumu a na koho clovek narazi.

Děkuji za osvětu, fotbálek na to nenapasujem :angry:

U nás na dědině koroně děkujeme, protože jsme byli po podzimu v 1B jasně na sestup:) Díky anulování můžeme oslavovat udržení v soutěži:) Byl to pro nás zásah z hůry a brutální štěstí. 

...na tomhle kopci už marxisti instalovali i větší šílenosti :)

Vzhledem k tomu že dosud neexistuje ani lék ani vakcína řešíme to doma zaříkáváním.

Otevřeme si každý večer  lahvinku Takapacy a připijeme si

Ať chcípne ta svině

Třeba to pomůže :wine:

To bylo keců o rozdávání potřebným a fixaci cen ve stavu nouze - tož ať si s tím skládaným čínským hajzlpapírem za Euro milej Doktor Max třeba zatopí...   :furious:

A co je na tom tak pobuřujícího? Já fakt nevím...

Výrobci velkodostributoři nastřelili ceny, níž se teď bohužel nedá dostat. A v nabídce to je, protože se občas vyskytnou pacienti, kteří to potřebují pro specifické využití. Důchodci z kauflandu opravdu nejsou cílovka.

Projev toho dementního Slováka patří sem, nebo do vlákna Humor?

Do tepláků...

Jako Milouš,co? Nemám slov.

Odesláno z mého SM-J730F pomocí Tapatalk

radeji nic, dostal bych ban, na dlouho