Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Hamáček: Nezaměstnaní mohou na pole. Stav nouze bude třeba prodloužit

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ustredni-krizovy-stab-hamacek.A200415_100004_domaci_remy

 

Už vidím ty diskuze se zaměstnanci ... "ber, nebo můžeš jít kopat zemáky" :D :D :D

 

Jau to budou bolet večer záda  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně tady aktuálně běží největší rozkrádačka od prvni poloviny 90. let.

 

A dneska Hamacek - nouzovy stav je potreba prodlouzit. Mapujeme moznosti ceskych dodavatelu (a co delali tech predchozich 6 tydnu???), zjistujeme zda nebude nutné prodloužit smlouvy o dodávkách ze zahraničí po 5. květnu.

 

Uz to vidim za tyden....cesky prumysl nam neni schopen nabidnout odpovidajici ochranne pomucky dostatecne rychle. Musime znovu objednat z Ciny. A Tvrdik je v krizovem stabu a u toho jen uplne nahodou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ostry je, že ten člověk má dohromady asi 5 firem, které mají celkem obrat cca 20mil korun rok. A dělají cca 1mil. Životní business. Na tomhle udělal stovky.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja o tom vim prdlajz (to uz jsem nekde dneska rikal), ale mam takovej pocit, ze tyhle velky penize nezustavaj tem bilejm konum v popredi... nekdo bude v pozadi.. a ten asi opravdu vydělal.. :-o

Říkejme tomu známky do stranické knížky :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim kam bych s tím šel, tak třeba sem. Právě jsem ženě ke kulatinám objednal let balonem (pro dva - takže i pro mě). Doufám že ten koronavirus už nikdy nezmizí, páč jsem posranej už teď!  :death:

 

tak do balonu ani vozralej. A to me bavi litani,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také zajímavé info :

Tak třeba tady v Německu, není až takový problém Corona-virus. Teď tady právě řádí chřipková epidemie. Podle Institutu Roberta Kocha je tady : 1. 132210 nakažených Coronou a 3495 úmrtí na Coronu ale... 2.181912 s chřipkou(potvrzenou) a 25100 úmrtí na chřipku. 181?912 bestätigte Grippefälle gibt es laut RKI bis jetzt in Deutschland, 16 Prozent davon mussten im Krankenhaus behandelt werden.25?100 Menschen starben an der Grippewelle.Die höchste Zahl an To­des­fällen in den vergangenen 30 Jahren. Laut RKI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim kam bych s tím šel, tak třeba sem. Právě jsem ženě ke kulatinám objednal let balonem (pro dva - takže i pro mě). Doufám že ten koronavirus už nikdy nezmizí, páč jsem posranej už teď!  :death:

Ve třech s pilotem se tam vejdete i rozestup bude :-))). Dle mého hezkej zážitek, užij si ho :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nepletu tak soucasna danova zatez je +- 50%.. zbylo by proletarum vubec neco pokud by se platby navysily dle ?predstav? vyse? Navic, zdravotnictvi je schopno spotrebovat nekonecne mnozstvi penez.

System ma bohuzel spoustu ?cernych pasazeru?, u kterych letaji nejmene desitky miliard, staci se podivat jakym pomerem se na celkovem vybranem zdravotnim pojisteni podileji jednotlive skupiny ajak ho take cerpaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

System ma bohuzel spoustu ?cernych pasazeru?, u kterych letaji nejmene desitky miliard, staci se podivat jakym pomerem se na celkovem vybranem zdravotnim pojisteni podileji jednotlive skupiny ajak ho take cerpaji.

No to je socialni solidarita... mladi a bohati plati za stare a nemocne, to je OK, za statni pojistence je platba zcela nedostatecna. Nejvetsi problem je, ze dosud nikdo nestanovil, co by ze socialne postaveneho zdravotniho pojisteni by melo byt hrazeno... nejaky basal a otevrit tim moznost komercniho pripojisteni u ZP tak, aby se kazdy rozhodnul zda bude investovat do zdravotni pece ci si treba radsi koupi nove auto....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je socialni solidarita... mladi a bohati plati za stare a nemocne, to je OK

Promin, ale solidarita ma hodne co docineni s dobrovolnosti, pokud mi nekdo narizuje ze neco musim platit (tim nerikam ze je to spatne), tak to s mou solidaritou nema nic spolecneho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...