Jump to content
African

Koronavirus a vše okolo...

Recommended Posts

Před hodinou, Bert napsal:

Aspoň šestkrát ....

Nejzajímavější na tom je že vždycky na záda :sad01_anim:

před 2 hodinami, M10 napsal:

Na Slovensku otevírají od 6.května i hotely.... Tam má někdo aspoň mozek v hlavě.

My jsme  tady jak idioti  zarouškovaní a zaprymluovaní  snad až do skonání světa a nikdy jinak... :(

U nás 25.05. anebo? 

před 47 minutami, African napsal:

U nás 25.05. anebo? 

Ano. Tedy zatím. Tady nikdy nevíš co bude zejtra..

před 45 minutami, African napsal:

U nás 25.05. anebo? 

:)...no to je právě to, že a nebo? Nikdo totiž neví... Jestli jsi koukal  dnes na tiskovku, tak od toho joudy zdravotníka se nedozvíš nic, protože na ten samý dotaz a upřesňující dotazy k původně položenému dotazu (minimálně třikrát se ho ptali na tu samou věc, protože na ni neodpověděl srozumitelně), není schopen odpovědět tak, aby to dávalo smysl, bylo to srozumitelné a nepopřel sám sebe a to, co řekl před pěti minutami. A to ponechávám stranou lži, protože tam lžou všichni jak o život.... (i když ono jim možná o život jde, pokud by se provalilo, co se děje ve skutečnosti a ne ve virtuální realitě, kterou nás tady oblbují).

Tady je jediná šance : že celý ten nesmyslný cirkus 17.5 skončí a to úplně celý, jinak se z toho nikdy nevymotáme.

Ono to tak rychle nepůjde, dokud tady virus bude, s tím nový nakažený a další úmrtí, tak to půjde pomalu, s tím se musíš holt smířit. A bordel je všude, vlády slibují, ukazují se a reál je úplně někde jinde,  dnes mi kámoš z Rakouska s kterým jsem si volal říkal, jak v TV všechno uvolňují, pohoda a zrovna dnes na něj řval policajt ať vypadne s dětmi z dětského hřiště pod pohrůžkou dvou tisíc Eur pokuty. Lidi jsou zmateni a ještě více ouřadové...lepší trochu zvolnit. 

Edited by African

před 3 hodinami, African napsal:

a zrovna dnes na něj řval policajt ať vypadne s dětmi z dětského hřiště pod pohrůžkou dvou tisíc Eur pokuty

Na mě zase řvala prodavačka v Německu že nemam košík (šel jsem pro čtyři donuty a ty rucni kosiky nevedou), venku sice byla cedule ale par lidi tam proslo bez kosiku tak sem si rikal ze jsem to spatne pochopil a sel taky. Jenze oni podle kosiku nejak pocitaj lidi uvnitr. No nevim jak tam matka se dvema detmi pujde se tremi kosiky. To uz je trochu kontraproduktivni, sice lidi maj spocitany, ale kazdej musi sahat na kosik, na dezinfekci kosiku si zatim nehrajou.

Orwell by se jen pod svým malým knírkem pousmál, kdyby tohle viděl..

Musel jsem dnes stávat po měsíci už v osm a jít do práce na celé dopoledne, už to zase začíná :lol:

Tak to já jsem stále s dcerkou "doma" a začínám si čím dál více vážit práce kantorů. Už aby  otevřely školy a já se vrátil do procesu:goof:

Ani tenhle clanek neni dobrý, zacina stiznosti na podbarveny jazyk, aby pak sam spustil.. z tepla ceske kotliny . Vyvrhel... Takže to same v bledemodrem..

Nakonec fakt jedna z nejhorších veci na teto krizi je úroveň informovanosti a novinařina... Od vladnich tiskovek az po ruzne titulky ala idnes.. proste chaos...

Edited by petr_cha

před 8 minutami, petr_cha napsal:

...

Nakonec fakt jedna z nejhorších veci na teto krizi je úroveň informovanosti a novinařina... Od vladnich tiskovek az po ruzne titulky ala idnes.. proste chaos...

+1

před 19 hodinami, African napsal:

Musel jsem dnes stávat po měsíci už v osm a jít do práce na celé dopoledne, už to zase začíná :lol:

Šťastný to člověk já musím být oholen ostřihán a střízliv jak se psalo v povolávacím  rozkaze v 7

,00 v ordinaci takže z postele v 5,30 :rolleyes:

Edited by Conrad

To se určitě nebere tak dogmaticky. Můj spádovej doktor například není upraven a oholen nikdy a úplně střízlivý taky často nebývá (zbytkáč) :)

před 34 minutami, Conrad napsal:

Šťastný to člověk já musím být oholen ostřihán a střízliv jak se psalo v povolávacím  rozkaze v 7

,00 v ordinaci takže z postele v 5,30 :rolleyes:

Také přitvrzuji, jen se neboj, dneska už v sedm. Tělo si musí zvyknout pomalinku, nesmím ho vystavit zbytečné zátěži a udělat tak další zářez na srdíčku :D Byl to úžasný měsíc od světla do světla z rodinou, pecka, chodit výplata celá tak to klidně beru....ale dnes už v plném nasazení. Poprvé jsem volal na ministerstvo zahraničí ohledně nějákých zakázek v práci spojených s koronavirem a když už se tam po težkém boji člověk dovolá, je krásné jak vůbec nikdo nic neví, jeden říká to, druhý tamto, úplná krása, přesně jako v Africe, to mě baví :lol:

DSC_0016.JPG

před 30 minutami, martar napsal:

To se určitě nebere tak dogmaticky. Můj spádovej doktor například není upraven a oholen nikdy a úplně střízlivý taky často nebývá (zbytkáč) :)

Kdybych ošetřoval Tebe tak klidně s hladinkou, ale ženský jsou na to háklivý :cheers:

To u nás články že s rúškami na večné časy a nikdy inak!

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

před 49 minutami, minimus80 napsal:

To u nás články že s rúškami na večné časy a nikdy inak!

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

Tak tady by si to někteří taky přáli, a kult svaté roušky tady jede na plno, ne že ne.