Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 10 minutami, Milan59 napsal:

a dozvíš se, že tě vlastně jen strašej, poplašná zpráva způsobí víc umrtí než covid, koronavirus je vlastně jen hoax a všechno vyřeší otužování se ráno a vitamín večer.

Ty jsi strašný pako.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Waya03 napsal:

Větší problém než je ta nemoc sama vidím v šíření paniky a atmosféry strachu. Doporučuji shlédnout rozhovor s paní Pekovou na Reflexu.

S tou paní, co šíří ničím nepodložené bludy o tom, jak je virus umělej z laboratoře a podobný nesmysly, který nemají nikde, natož pak v profesionální sféře, žádnou relevanci ani podporu? Trochu se pomátla a neunesla tu původní vlnu "zájmu", kterou jí média věnovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, hinkle napsal:

Kazdej pozitivni by mel byt nejak oznacen, aby my negativni jsme ho mohli zdalky poznat. 

jak pozáš,že je pozitivní?  zatím tady jen blbě kecáš,ale bližší zkušenost asi nemáš co? po té zkušenosti to také beru na lehčí váhu,ale co zase vím od lidí co jsou přímo v kontaktu tak zase to takpová prdel není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Milan59 napsal:

S tou paní, co šíří ničím nepodložené bludy o tom, jak je virus umělej z laboratoře a podobný nesmysly, který nemají nikde, natož pak v profesionální sféře, žádnou relevanci ani podporu? Trochu se pomátla a neunesla tu původní vlnu "zájmu", kterou jí média věnovala.

neboj ta bude upálena na hranici.... na Artu to bude live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Waya03 napsal:

Větší problém než je ta nemoc sama vidím v šíření paniky a atmosféry strachu. Doporučuji shlédnout rozhovor s paní Pekovou na Reflexu.

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/roman-janousek-chambon-pojistovny_2008271319_pj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Tom4 napsal:

.

Já ti na to reagovat budu, i když jsi to smazal. Je mi 27 let a narozdíl od některých účinkujících čekám, až budou na světě relevantní informace a neunáhluju se k ničím nepodloženým nářkům rádoby odborníků. Pokud neuneseš zesměšnění stupidních názorů, které zřejmě zastáváš, s tím já ti nepomohu. Nicméně rádoby urážkami a nadávkami na mou osobu docílíš velkého ničeho. 🙂

E: pověz mi, prosím, proč jsi do toho zatáhl můj věk?

Upraveno uživatelem Milan59
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Milan59 napsal:

Já ti na to reagovat budu, i když jsi to smazal. Je mi 27 let a narozdíl od některých účinkujících čekám, až budou na světě relevantní informace a neunáhluju se k ničím nepodloženým nářkům rádoby odborníků. Pokud neuneseš zesměšnění stupidních názorů, které zřejmě zastáváš, s tím já ti nepomohu. Nicméně rádoby urážkami a nadávkami na mou osobu docílíš velkého ničeho. 🙂

E: pověz mi, prosím, proč jsi do toho zatáhl můj věk?

zatím si asi covid poznal jen z netu,nebo máš nějakou osobní zkušenost?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...