Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 16 minutami, kuncák7 napsal:

Tak sefova má covid a je v nemocnici. Jestli trasování u všech vypada tak jako tady, tak je to amatéřina nejvyššího kalibru. Doufám, že mi zavolaj dřív než stihnu vše vyřídit sam.

šál pokud jsi ju netrtkal, tak je to ok. 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Americkej napsal:

Víte tu prosím někdo, jak je to teď do Německa? Každej koho se zeptám říká něco jinýho a ambasáda mlčí. Chtěl bych pátek nebo sobotu na otočku s vlekem, jako soukromá osoba.

Včera byl kámoš v Mnichově pro obytňák a musel mít test ne starší 24hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, snad to bude pravda i za tři dny. Se bojím ať mě neotočí, že nejsem ofiko dopravce...
S testem lze. Včera jsme byli se ségrou pro passata (bez vleku, bo prevozky a po ose). Ona pendler s testem, já s testem nependler. Bayern (Würzburg), vše ok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

Tak sefova má covid a je v nemocnici. Jestli trasování u všech vypada tak jako tady, tak je to amatéřina nejvyššího kalibru. Doufám, že mi zavolaj dřív než stihnu vše vyřídit sam.

Zavolej svymu obvodakovi, řekni mu to a on ti vypíše zadanku a dojdi si na test.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

Tak sefova má covid a je v nemocnici. Jestli trasování u všech vypada tak jako tady, tak je to amatéřina nejvyššího kalibru. Doufám, že mi zavolaj dřív než stihnu vše vyřídit sam.

Zavolej svymu obvodakovi, řekni mu to a on ti vypíše zadanku a dojdi si na test.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

Tak sefova má covid a je v nemocnici. Jestli trasování u všech vypada tak jako tady, tak je to amatéřina nejvyššího kalibru. Doufám, že mi zavolaj dřív než stihnu vše vyřídit sam.

Zavolej svymu obvodakovi, řekni mu to a on ti vypíše zadanku a dojdi si na test.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Americkej napsal:

Víte tu prosím někdo, jak je to teď do Německa? Každej koho se zeptám říká něco jinýho a ambasáda mlčí. Chtěl bych pátek nebo sobotu na otočku s vlekem, jako soukromá osoba.

Zalezi na tom do kteryho spolkovyho statu pojedes. Obecne plati ze musis mit negativni test, nebo jit do karanteny. Treba Sasko ma ale ZATIM vyjimku ze pokud se nezdrzis dyl jak 24 hodin, muzes bez testu.

viz

https://www.revosax.sachsen.de/vorschrift/18739-Saechsische-Corona-Quarantaene-Verordnung #p3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Frantik napsal:

Zavolej svymu obvodakovi, řekni mu to a on ti vypíše zadanku a dojdi si na test.

Jojo, zítra, dnes mi to nebere. Na test podle výpočtu mám jít v pondělí, kolegyně byla dnes (byla s ní ve styku dřív než já) a prý bez front, pohoda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...