Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Pirx napsal:

Zalezi na tom do kteryho spolkovyho statu pojedes. Obecne plati ze musis mit negativni test, nebo jit do karanteny. Treba Sasko ma ale ZATIM vyjimku ze pokud se nezdrzis dyl jak 24 hodin, muzes bez testu.

 

Cíl je Hannover, tedy přes Sasko, poté Sasko-Anhaltsko do Dolního Saska. Němčinou nevládnu, ta prozatímní výjimka se týká všech tří, nebo pouze příhraničního Saska? Do 24 hod bych se vešel určitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cíl je Hannover, tedy přes Sasko, poté Sasko-Anhaltsko do Dolního Saska. Němčinou nevládnu, ta prozatímní výjimka se týká všech tří, nebo pouze příhraničního Saska? Do 24 hod bych se vešel určitě.
Pouze Saska, navíc po 2/11 je lockdown v celé NSR bez ohledu na spolkovou zemi.

https://www.ramasuri.de/corona-bund-und-laender-vereinbaren-massive-beschraenkungen-31565/?fbclid=IwAR0KY70zNJC1Xaq649i5PLEiU_3_ZvZXxboTyVrvve2VvURSgdvyYPN7bbQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, tak to vypadá, že mi ta kára není souzená. Jakož i život ve svobodě...
Vypadá to tak, ale jak jsem psal, my jsme byli s testy včera v tom Würzburgu. Ale to je v podstatě stále jedna a tatáž spolková země hned za Pomezim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Firma nakupila PCR testy aby sme nemuseli cez vikend odstat radu na celostatnom testovani, cca 150 ludi.

Manazeri oddeleni instruovali co a jako, ja v skupine sefa firmy.
Trocha slzia oci ked si to vrazite do nosa a kruzite ale inak by to mohli rozdat a kazdy by si vyter spravil doma v kruhu rodiny a potom im len vratil sacek s skumavkou.

Raz som bol aj na antigenovom ked som isiel na maraton v KE a antigen myslim ze jediny rozdiel ze potom obsah skumavky kvapnem na 'tehotensky test' a za 15min mam vysledok

...takze by antigeny kludne mohli predavat v lekarni za 5eur aby sa kazdy testoval sam ked povazuje za potrebne ...ti co si netrufnu si mozu zaplatit odberne miesto
5a3b093a42d889f8084d74f43b4030ae.jpg

Seiko & Hamilton

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, dawe009 napsal:

Hm..taky pěkný. Dobrý ale je, jak to umí předem na 5 slajdech vysvětlit tak, že je alles klar

JJ, aspoň ještě něco zůstalo z německého smyslu pro systém a Ordnung i po nájezdu novodobých Avarů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, minimus80 napsal:

Firma nakupila PCR testy aby sme nemuseli cez vikend odstat radu na celostatnom testovani, cca 150 ludi.

Manazeri oddeleni instruovali co a jako, ja v skupine sefa firmy.
Trocha slzia oci ked si to vrazite do nosa a kruzite ale inak by to mohli rozdat a kazdy by si vyter spravil doma v kruhu rodiny a potom im len vratil sacek s skumavkou.

Raz som bol aj na antigenovom ked som isiel na maraton v KE a antigen myslim ze jediny rozdiel ze potom obsah skumavky kvapnem na 'tehotensky test' a za 15min mam vysledok

...takze by antigeny kludne mohli predavat v lekarni za 5eur aby sa kazdy testoval sam ked povazuje za potrebne ...ti co si netrufnu si mozu zaplatit odberne miesto


Seiko & Hamilton
 

Firma nakupila PCR testy a kazdy sam si robil odber? Tak tomuto teda neverim.
Alebo som len zle pochopil to, co si napisal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, kuncák7 napsal:

Tak zítra na test. Nakonec v Berouně, to jsem zvědav, stouraní v nose jako dospělej moc nemusím :-))) 

V Berouně jsem byl na odběru s dcerou, zaparkuješ na vyhrazeným místě a rovnou deš do boudy. Prej to bolelo ale bylo to rychlý říkala 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Americkej napsal:

Fakt šlo vo test?

Jsoují čtyři a půl člověče 😄 Ale stejně mě nasralo, že jsem jí tam musel tahat. Ozvali se nám 9 dní po "kontaktu" ve školce a prej že bez negativního testu se do školky už NIKDY nesmí vrátit. Dobrá šaškárna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Waya03 napsal:

V Berouně jsem byl na odběru s dcerou, zaparkuješ na vyhrazeným místě a rovnou deš do boudy. Prej to bolelo ale bylo to rychlý říkala 😄

Autem nejedu, sebehnu lesem z kopce a jsem tam. Horší je, že v tyhle nemocnici mě potkalo pár blbých věci-narodila se tam moje povedená sestra a umřel tam táta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...