Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 6 minutami, krtenek napsal:

A kde jsi se mohl nakazit?

Byl jsem vytrasovanej přes jednu žákyni, u které se covid potvrdil minulou sobotu. Jinak fakt nevím. Ale pokud člověk není vyloženě furt doma, tak se nějaká cestička asi najde vždycky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Vojto nestras, já se výsledky dozvím asi zítra. Tak ať ti bezpriznakovka vydrží 

Taky držím palce Martas, ať Ti to není líto. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jak to je se školou? Podle dostupných informací má být distanční výuka do 2/11, takže v pondělí jdou do školy ne?

 

Edit - na web MŠMT se ani neobtěžujte, tam nic není. Tedy vyjma rozzářeného úsměvu pana ministra v aktualitách z 1. září co běhají nahoře a tiskové zprávy že Tmobile rozdá studentům sim karty . . . 

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na stránkách škol v okolí většinou svítí info že:

"PŘECHOD NA DISTANČNÍ VÝUKU – 14.10. – 2.11.2020 Z rozhodnutí vlády přechází základní škola od středy 14. října na distanční výuku, osobní přítomnost žáků není umožněna."

Na webu MŠMT jak jsem psal není vůbec nic. Informace k tomu jsem zaznamenal o bývalého ministra zdravotnictví že děti do škol nepůjdou, bouchne-li atomová elektrárna. Nevybuchla. Ani jedna.

Další informace nejsou. 

Pravda, nesleduju všechny tiskovky. Přiznám se, že nestíhám ani sledovat kdo je ministrem čeho, kdo co komu kde přikazuje a jaký resort rozhoduje o čem, to se jako omlouvám.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, bandicoot napsal:

Vo to nejde, úplně nezvládnutý, neuctivý až pohrdající dětmi a rodiči je, že je pátek večer, a formálně nikdo ten medializovaný pondělní termín nástupu prvního stupně neupravil. 

Odhalil jsi mě, při nějaké příležitosti dostaneš pivo :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Tom4 napsal:

Jak víš? :D Jsi insider?

Naucil se porozumet nasim potentatum a reci jejich kmene, staci vse negovat a vetsinou to sedi ...

napr. Snizeni poctu nove nakazenych za posledni dva dny, se ukazalo jako vysledek mensiho poctu testu 39tis a 38tis- tak bud je malo zadanek a nebo nestihaji ale to se od nich nedozvis

Upraveno uživatelem jrov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potentáti to nejspíš berou tak, že prodloužením "výjimečného nouzového stavu" se prodlužuje i stávající uzávěra škol - ke které odpoledne pro jistotu přidali i ty speciální, aby měli o celodenní "zábavu" na home office postaráno i rodiče postižených :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Tom4 @Radek124 ono je to jasný, že nejdou. Stejně jako mým kolegům, jak maj rotace na home office, ale stejně jim každý pátek popřeju fajn víkend a ten režim připomenu. Prdele není přece problém vystrčit na home page MŠMT vykřičník se slovy “nástup do školy se odkládá, vydržte a stay tuned”. Ani bysme po nich nechtěli aby napsali třeba nástup do školy v momentě R menší nebo rovno 0,8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...