Jump to content

Koronavirus a vše okolo...

Recommended Posts

před 18 minutami, Marty89 napsal:

Covid, necovid.... Globus praská ve švech. 🤦‍♂️

Tak těch třináct tisíc nově nakažených denně se přeci musí někde nakazit, Covid prý oknem nelítá ;) Já šel kolem našeho Lídlu v poledne, taky masakr, tak jsem tam zajel teď a byli jsme tam tak čtyři, pohoda, mohl jsem i sundat skafandr :D

• Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kluci, nemrhejte zbytečně svou životní energií v tomto nesmyslném vlákně. Běžte raději obejmout svou ženu, uříznout si kus uheráku, otevřít si další pivo, zkontrolovat chod svých hodinek, nebo něco ji

se tady objevuje hlasování k příspěvkům, takže je načase připomenout kikotům co právě objevili internet že to je puštěný teďka do pátku jako hlasování pro kalendář a ne pro sraby co se bojí napsat vla

Mě jen zajímalo jak to probíhá, díky. Vypadá to, podle zdejších případů a podle jednoho co jsem psal já že se jedná sice o pozitivní testy ale průběh je velmi lehký. Tak mě to utvrzuje v tom že to bud

Právě mi přišel výsledek-negativní. Takže ty příznaky co jsem na sobě od včerejška pozoroval, jsou jen má bujna fantazie :-)). Parada

před 7 minutami, kuncák7 napsal:

Právě mi přišel výsledek-negativní. Takže ty příznaky co jsem na sobě od včerejška pozoroval, jsou jen má bujna fantazie :-)). Parada

Tak vidíš :D

před 31 minutami, kuncák7 napsal:

Ja si jsem schopny na pozadani diagnostikovat libovolnou nemoc, vcetne horecky omladnic. 

před 2 hodinami, Marty89 napsal:

Covid, necovid.... Globus praská ve švech. 🤦‍♂️

Tak Globus, pro ty co to neznaj, je jidlo, male OBI, maly Datart, knihkupectvi a obuv a odevy dohromady. Sport a drogerii nepocitam. I hodinky tam maji. Potrebuju ted plachtu na bazen a nebyt mimo Prahu, tak jsem tam taky jel, kdyz je vse zavreno...

před 17 minutami, straspol napsal:

Jediný, co jsem ještě neměl, je sklon k samovolným potratům ( Jerome Klapka Jerome, ale jsem na tom stejně...) 

Celkove me ta knizka sere. Poznavam se v kazde druhe kapitole...jestli ne v kazde 😆

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

Tak blahopřeju, Martine. Ať to vydrží.

před 4 hodinami, exBURN napsal:

Nejlepší je, začít příznaky hledat na googlu - z podebrané paty je pak do deseti minut rakovina mozku 😄

Znám - ono stačí začít si z nudy (třeba během zbytečné hospitalizace mimo "koronavirového přetížení", kdy ten náš skvělý systém naopak funguje v režimu "honění bodů") pročítat felčarská wikiskripta, aby jeden viděl co za "úkony" by měl jako správný hypochondr podstoupit. Pak už těm ignorantům v bílém stačí při vizitách postupně nadhazovat příznaky a čekat s kolikadenním zpožděním si tu jejich "kuchařku" kdo přečte - což se pozná tak že najednou začnou kolem kmitat a následuje jedno "akutní" vyšetření za druhým. Bejt smažka a hlásit sestře opakovaně "míru bolesti 9/10", tak už se jeden ze závislosti na syntetických opioidech nevyhrabe, prostě sámoška s katalogem na internetu :thumbsdown_anim: 

PS: Ať se přítomní felčaři neurazí - ne nadarmo se říká "jestli ty seš takovej doktor jako já inženýr, tak nás pán Bůh ochraňuj..." :speak_cool:

Edited by Radek124

Myslím, že máte pravdu oba. V novějším vydání jsou samovolné potraty ( je načtené i jako audiokniha) , v druhém (starším) je horečka omladnic. 

před 11 hodinami, nickolas napsal:

Celkove me ta knizka sere. Poznavam se v kazde druhe kapitole...jestli ne v kazde 😆

Taky se tam často vidím... třeba   kapitola  ,,Strýc Podger věší obraz" ... a fakt je, že po uplynulých deseti dnech, kdy jsem měl obavu že strávím zbytek svýho krátkýho života v bolestech, jsem vděčný, když po přičichnutí k romadůru cítím alespoň tu a tam slabounkou vůni melounů. S tím, že ješte pár týdnů budu o chuti rozhodovat telepaticky, jsem už pomalu smířenej..

před 13 hodinami, kuncák7 napsal:

ja som pozitivny, a nemam zatial ziadne priznaky ... 😷

před 37 minutami, jovani napsal:

ja som pozitivny, a nemam zatial ziadne priznaky ... 😷

Vždycky když slyším jsem pozitivní, vzpomenu si na Mercuryho... 🙄