Jump to content

Koronavirus a vše okolo...

Recommended Posts

• Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kluci, nemrhejte zbytečně svou životní energií v tomto nesmyslném vlákně. Běžte raději obejmout svou ženu, uříznout si kus uheráku, otevřít si další pivo, zkontrolovat chod svých hodinek, nebo něco ji

se tady objevuje hlasování k příspěvkům, takže je načase připomenout kikotům co právě objevili internet že to je puštěný teďka do pátku jako hlasování pro kalendář a ne pro sraby co se bojí napsat vla

Mě jen zajímalo jak to probíhá, díky. Vypadá to, podle zdejších případů a podle jednoho co jsem psal já že se jedná sice o pozitivní testy ale průběh je velmi lehký. Tak mě to utvrzuje v tom že to bud

Ano. Ale má to jeden blbý důsledek. Já jsem třeba pozitivní, ale bez příznaků, což znamená, že jsem doma na nemocenské za málo peněz, ale makám jako zdravej. K nezaplacení...

To potkalo spoustu lidí. Když jsem se ptal šéfový, co jako s tím, tak prej, že se s tím nedá dělat nic. Nemocenská je halt nemocenská. Ale že mi dá odměny. Tak jsem zvědav :)

Edited by siwi

Uz to lita i kolem nas - soused z prava i zleva , asi to nemine nikoho kdo neni od voleb zalezly doma a ma nula kontaktu. 

jinak pro odlehceni, vrchni numerolog Dusek prediguje jiz aktualne R=1.0, coz je dle ministra zdravotnictvi stav kdy 1mil. nakazenych nakazi presne 0 novych pripadu. Takze nyni se jen doleci tech 15700+ ze vcera, neco z dneska a ~165000 z prechozich dnu a jsme z toho venku 🙂

Edited by jrov
před 24 minutami, Borisslos napsal:

Tak jedu dnes na testy, ode dneška karanténa. Nemocenskou nemam, jedu HO.

Takhle jsem to měl taky. Test byl naštěstí negativní, takže jsem nemusel na nemocenskou.

Ja si naopak myslim, Singerova argumentace v tom clanku je dost ucelova a pokrivena. Je to skoda, protoze to tema je relevantni a dulezite. Bohuzel nemam cas podporit tohle svoje tvrzeni detailni analyzou toho clanku.

Tak zatím se zdá, že bez ohledu na oficiální doktrínu jsou všichni koviďáci na tomto fóru (rozuměj všichni pozitivně diagnostikovaní) živý. A to je myslím dobrý začátek. Minimálně s ohledem na odborníky statisticky definovanou smrtnost a všechny ty předpřipravené polní nemocnice za, zhruba, dvacetšest milionů... 🙂 

před 44 minutami, Kalifx napsal:

Tak zatím se zdá, že bez ohledu na oficiální doktrínu jsou všichni koviďáci na tomto fóru (rozuměj všichni pozitivně diagnostikovaní) živý.

Kdo umřel, nechť se přihlásí.

7.10. První příznaky, 16.10. pozitivní test, od 2.11. fyzicky v práci, 6.11. test ze soukromé laboratoře s negativním výsledkem.

Já mám stále omezený smysl čichu. Manželka taky oficiálně negativní, ale bolesti hlavy ji prozatím zůstávají.

Edited by Sicik
před 55 minutami, Kalifx napsal:

Tak zatím se zdá, že bez ohledu na oficiální doktrínu jsou všichni koviďáci na tomto fóru (rozuměj všichni pozitivně diagnostikovaní) živý....

Von Bert vydal nejaky narizeni, kolik nas tu musi umrit ? 

vlastní zkušenosti ,švagrová a švagr pozitivní.....relativně švagrová to přechází v pohodě,únava,hlava atd. ale švára nevolnost,zvracení ,plíce,antibiotika

tak  je to dost individuální a každý tu sračku chroupe jinak.

před 21 minutami, krtenek napsal:

Jakou mam jistotu, že se nenakazim od člověka, kterej mě před pár dny negativní test (jeho manželka je pozitivní)?

To zalezi co a jak dlouho s nim budes delat.

Před hodinou, vraby napsal:

vlastní zkušenosti ,švagrová a švagr pozitivní.....relativně švagrová to přechází v pohodě,únava,hlava atd. ale švára nevolnost,zvracení ,plíce,antibiotika

tak  je to dost individuální a každý tu sračku chroupe jinak.

Antibiotika? ...hovno tomu rozumim,ale mel jsem za to,ze antibiotika na virozy nezabiraji a ze covid je viroza. 

Taky bych řekl,že antibiotika na virozy nefunguje.

Mimo jiné,zeťák už je z nemocnice doma.Říkal,že bral ten Remdevisir (USA)nebo jak se to jmenuje.