Jump to content

Koronavirus a vše okolo...

Recommended Posts

• Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kluci, nemrhejte zbytečně svou životní energií v tomto nesmyslném vlákně. Běžte raději obejmout svou ženu, uříznout si kus uheráku, otevřít si další pivo, zkontrolovat chod svých hodinek, nebo něco ji

se tady objevuje hlasování k příspěvkům, takže je načase připomenout kikotům co právě objevili internet že to je puštěný teďka do pátku jako hlasování pro kalendář a ne pro sraby co se bojí napsat vla

Mě jen zajímalo jak to probíhá, díky. Vypadá to, podle zdejších případů a podle jednoho co jsem psal já že se jedná sice o pozitivní testy ale průběh je velmi lehký. Tak mě to utvrzuje v tom že to bud

Před hodinou, Step napsal:

Antibiotika? ...hovno tomu rozumim,ale mel jsem za to,ze antibiotika na virozy nezabiraji a ze covid je viroza. 

Máš pravdu, fakt tomu hovno rozumíš.

před 10 minutami, Frantik napsal:

Ale zápal plic ne

Jakoze skrz covid jsem oslabenej,mam poskozeny plice a na to mi naskoci bakterie ze kterych mam zapal plic a ty potom lecim antibiotikama? ... jestli jsem mimo tak to radsi nechte byt :D Budu dal spokojene zit ve sve nevedomosti :)

Kua hoši, motáte to tady pěkně všechno dohromady, jeden o voze, druhý o koze. ATB neřeší primárně covid, ale přidružená onemocenění, tzn. při vysokém CRP a PCT se nasadí ATB, bo by to mohla být i bact. superinfekce. Prostě tě nejdřív oslabí covid a pak se k tomu přidají další mikroorganismy.

před 3 hodinami, honza71 napsal:

Von Bert vydal nejaky narizeni, kolik nas tu musi umrit ? 

Tak oficiální doktrínou jsem samozřejmě nemyslel doktrínu fóra. To už by bylo ostatně hodně "weird". 🙂 To jsi si tam spíš nějak podivně dosadil ty. Ale nevadí. Každopádně přeju hodně energie a hlavně zdraví při sdílení zážitků z testování. Ostatně když se obyvatelstvo zabaví hrami, tak vrchnost může o tom lépe a nerušeněji vládnout. 🙂

před 9 hodinami, Kalifx napsal:

Tak oficiální doktrínou jsem samozřejmě nemyslel doktrínu fóra. To už by bylo ostatně hodně "weird". 🙂 To jsi si tam spíš nějak podivně dosadil ty. Ale nevadí. Každopádně přeju hodně energie a hlavně zdraví při sdílení zážitků z testování. Ostatně když se obyvatelstvo zabaví hrami, tak vrchnost může o tom lépe a nerušeněji vládnout. 🙂

Pac o zadne "oficialni" doktrine nevim, mel jsem za to, ze mi uteklo nejake mistni narizeni 😉

Sdilet sve ani cizi zazitky z testovani nebudu. Temer sborove hnukani mistnich "gentlemanu" mi prislo velmi nedustojne 🙄

Snazil jsem to to tady v rychlosti procist komplet, ale nedopatral se vysledku, ktery me zajima. Nase rodina komplet pozitiv a skoncila nam ted karantena (jdme az na maminku bezpriznakovi). Jaka je pravdepodobnost, ze budeme ted opet pozitivni na testech? Chceme vyrazit za teplem, ale nedejboze tam bude makej zbytek viru a nikam se nepojede. Protilatky snad mame, i kdyz jsem vycetl, ze to teda taky neni jistota...

@uff pozitivita tam bude, proto se výstupní test nedělá u těch, co měli první test pozitivní, prošli izolací a bezpříznakově si jí ukončili (min 10 dnů a poslední 3 dny bezpříznakové) a z pohledu pravidel jsou zdraví.

Druhý test na výstupu se dělá jen u nařízených karantén a prvního testu negativního.