Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Jako zkoušel jste někdo v igelitovych rukavicich otevřít igelitovej sáček? Já jednou a málem jsem u toho dostal záchvat. Většinou mi to nejde ani bez rukavic, s nimi je to pak mission impossible. A šmejdi v Albertu schovali ty papírový sáčky..takže já si pečivo v téhle době nekoupim. Parkrat jsem teda požádal někoho..když byla poblíž sympatická slečna. Jinak smůla..koupím si misto rohlíku pivo a fertig.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Prochy68 napsal:

Tak já mám plán od příští středy, to by snad už mohlo být volno....

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

Určitě, my jsme předběžně domluvený s kámošem a dětmi na čtvrtek, ale záleží na počasí a jak mě stihnou řemeslníci podlahy :unsure: Dáme si vědět kdyby náhodou, můžeme dát to pifko na kopci :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, dawe009 napsal:

Jako zkoušel jste někdo v igelitovych rukavicich otevřít igelitovej sáček? Já jednou a málem jsem u toho dostal záchvat. Většinou mi to nejde ani bez rukavic, s nimi je to pak mission impossible. A šmejdi v Albertu schovali ty papírový sáčky..takže já si pečivo v téhle době nekoupim. Parkrat jsem teda požádal někoho..když byla poblíž sympatická slečna. Jinak smůla..koupím si misto rohlíku pivo a fertig.

Si sundej rousku a foukni do toho 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dawe009, vcera sem resil to stejne...oliznout prsty lakalo...nakonec sem to vyresil tak..., ze jak jsou tam vzdy vlhke banany, prejel jsem po nem prstama... :), otevrel pytlik a banany si nalozil... Pripravil jsem si jeste dva pytliky, na pecivo a sladkosti pro prcky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumíte někdo téhle absurdní hlouposti? 

199668556_2020-11-1108_12_45.jpg.d94299e02f22272e244f89e53ac9c9a5.jpg

Když někde bydlím, tak se "skóre" určuje podle obce s rozšířenou působností která je X km daleko, do práce jezdím do jiné obce, která má skóre podle jiné obce s rozšířenou působností taky X km daleko.

A má to upravovat (tipuju že ze dne na den) provoz škol? Jako snad člověk i jeho zaměstnavatel potřebují vědět dopředu jestli bude s dítkem doma nebo ho může poslat do školy a jít do práce? Opatření pro kulturní a sportovní akce je pak naprostý nesmysl i kdyby to bylo na týden dopředu, vždyť tyhle věci se plánují měsíce a roky dopředu! A provozovatel firmy snad taky musí řešit v dlouhodobém horizontu kolik lidí bude v práci, materiál, suroviny atd., v podstatě všichni potřebují vědět jak mohou fungovat. Místo toho, po měsících příprav dostanou seznam restrikcí, který se bude nejlíp ze dne na den měnit. Tušíte někdo na jaké období nebo s jakou účinností to má platit?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sere mě ten coroňák už upřímně, právě jsem odpískal Rakousko, kde jsme měli s kamarádem na Dachsteinu domluvené sólo nějáké to blbnutí  😬 Kamarád mi volal, že už to tam je taky všechno vzhůru nohama, všechno zavírají a pak stejnej cirkus jako u nás, XXXLutz dá super corona slevy, kam se nahrne bambilión lidí, ať žije divadlo :wacko:

Tak mě aspoň pro trochu útěchy poslal nějáké to videjko z jeho radovánek, říkal, že o trochu krapet lepší než čekat na židličku před XXXLutzem :lol2: Dám to i sem, třeba to někomu zvedne náaldu jako mě :cheers:

 

XXXLutz.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, African napsal:

Sere mě ten coroňák už upřímně, právě jsem odpískal Rakousko, kde jsme měli s kamarádem na Dachsteinu domluvené sólo nějáké to blbnutí  😬 Kamarád mi volal, že už to tam je taky všechno vzhůru nohama, všechno zavírají a pak stejnej cirkus jako u nás, XXXLutz dá super corona slevy, kam se nahrne bambilión lidí, ať žije divadlo :wacko:

Tak mě aspoň pro trochu útěchy poslal nějáké to videjko z jeho radovánek, říkal, že o trochu krapet lepší než čekat na židličku před XXXLutzem :lol2: Dám to i sem, třeba to někomu zvedne náaldu jako mě :cheers:

 

 

ntvl 😅 5 minut lepsich nez 90 minutovy thriller! Perfektni, diky👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, TLD napsal:

dawe009, vcera sem resil to stejne...oliznout prsty lakalo...nakonec sem to vyresil tak..., ze jak jsou tam vzdy vlhke banany, prejel jsem po nem prstama... :), otevrel pytlik a banany si nalozil... Pripravil jsem si jeste dva pytliky, na pecivo a sladkosti pro prcky :)

Dík za návod. Jen fakt nevím, jestli mám odvahu v krámě přejíždět prstama vlhký banány.. Přijde mi to trošku perverzní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...