Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 2 minutami, warann napsal:

@dawe009 Ja bych to nevidel tak zle. Napr. je to slusnej osli mustek k seznamovani. Dneska jsem jen z hecu nejaky docela sympaticky zensky, co taky zapolila s pytlikem, rekl, ze to je hruza ho rozdelat a vona se hned ochotne pustila do druznyho hovoru ....

Jj, to je pravda..už jsem i psal, že pokud je v dosahu něco hratelného, tak udělám psí oči a du! Ale bohužel většinou jsou tam akorát starý báby, co vždycky chtěj, abych jim přečetl cenovky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, warann napsal:

@dawe009 Ja bych to nevidel tak zle. Napr. je to slusnej osli mustek k seznamovani. Dneska jsem jen z hecu nejaky docela sympaticky zensky, co taky zapolila s pytlikem, rekl, ze to je hruza ho rozdelat a vona se hned ochotne pustila do druznyho hovoru ....

No nevím, oslovovat ženský s tím, že hledám vlhký místo, mi přijde dost odvážné.

Upraveno uživatelem Foundryman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 11. 2020 v 10:10, African napsal:

Sere mě ten coroňák už upřímně, právě jsem odpískal Rakousko, kde jsme měli s kamarádem na Dachsteinu domluvené sólo nějáké to blbnutí  😬 Kamarád mi volal, že už to tam je taky všechno vzhůru nohama, všechno zavírají a pak stejnej cirkus jako u nás, XXXLutz dá super corona slevy, kam se nahrne bambilión lidí, ať žije divadlo :wacko:

Tak mě aspoň pro trochu útěchy poslal nějáké to videjko z jeho radovánek, říkal, že o trochu krapet lepší než čekat na židličku před XXXLutzem :lol2: Dám to i sem, třeba to někomu zvedne náaldu jako mě :cheers:

Ty bláho. Jak ten v červeným kajaku počítal pěkných pár metrů mezi balvany v peřeji na dně blešivce a chrostíky... to mi teda zatrnulo. O slaňování vodopádu s loděma ani nemluvím. Supr video!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, martar napsal:

Ty bláho. Jak ten v červeným kajaku počítal pěkných pár metrů mezi balvany v peřeji na dně blešivce a chrostíky... to mi teda zatrnulo. O slaňování vodopádu s loděma ani nemluvím. Supr video!

Mě tedy také, ještě že doma šáhnul po té správné helmě :D Jop a voda 0 až -1C říkal, prý po takové projížďce pak sedíš dva dny u kamen...:lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, bandicoot napsal:

hlavně bys musel vymyslet jak takovej aromatickej rohlík vysvětlit pak doma...

Ze zcela neznámého důvodu se mi v hlavě vybavil Afroman, album Good timesa tuším hned druhá nebo třetí začíná . . .  :D

 

2020-11-13 13.33.02.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, eskimak napsal:

Krasne video. Akurat pri tom zlanovani mi bolo zle. Chlapcom by mal niekto vysvetlit metodiku bezpecneho pohybu na lane.

Tak pokud se ti dělá tady z toho zle, tak by jsi zrovna odpadl jak švestka vidět občas naše slaňování v kopcích, nemluvě o velmi částem jištění jen tak na oko, aby nám to po psychické stránce udělalo příjemně u srdíčka :lol2: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...