Jump to content

Koronavirus a vše okolo...

Recommended Posts

• Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kluci, nemrhejte zbytečně svou životní energií v tomto nesmyslném vlákně. Běžte raději obejmout svou ženu, uříznout si kus uheráku, otevřít si další pivo, zkontrolovat chod svých hodinek, nebo něco ji

se tady objevuje hlasování k příspěvkům, takže je načase připomenout kikotům co právě objevili internet že to je puštěný teďka do pátku jako hlasování pro kalendář a ne pro sraby co se bojí napsat vla

Mě jen zajímalo jak to probíhá, díky. Vypadá to, podle zdejších případů a podle jednoho co jsem psal já že se jedná sice o pozitivní testy ale průběh je velmi lehký. Tak mě to utvrzuje v tom že to bud

Důležitá informace pro ty, kteří nosí dobrovolně roušky:

Bývalý prezident Václav Klaus si roušku při připomínce 28. října nevzal záměrně, má totiž svou představu o jejich významu, řekl ČTK. Příznivci roušek jsou podle něj stejní lidé, kteří vítají migranty, přejí si posílení Evropské unie a rychlé přijetí eura. 

😷

Akorát mě mrzí, že do toho zásadního sdělení nějak nezapracoval svou teorii o tom, že snowbord je levičácký dopravní prostředek. Bylo by to komplet v jednom balíčku. 

Soused přes ulici zapálil oheň, pozval pár přátel, a prý přesně za čtvrt hodiny tam byli policajti a "rozprášili" je...práskači očividně nevymřeli :lol2: V ulici jsme všichni ok, ale konec zahrady kde opejkal je na dohled z paneláku....a tam asi někdo neleněl. 

před 20 minutami, African napsal:

Soused přes ulici zapálil oheň, pozval pár přátel, a prý přesně za čtvrt hodiny tam byli policajti a "rozprášili" je...práskači očividně nevymřeli :lol2: V ulici jsme všichni ok, ale konec zahrady kde opejkal je na dohled z paneláku....a tam asi někdo neleněl. 

U nas by este okrem rozprasenia dostali vsetci po 1660 Eur pokuty. Draha grilovacka.

Edited by eskimak
Typo
před 2 minutami, eskimak napsal:

U nas by este okrem rozprasenia dostalu vsetci po 1660 Eur pokuty. Draha grilovacka.

Věřím, tak to prostě dneska chodí. K sousedovi přijeli od policie kámoši, tedy jeden, druhý musí být z jiného města, aby se prý neovlivňovali, to jsem ani nevěděl :D Ale i tak vyřešeno domluvou.... 

Edited by African
před 2 hodinami, honza71 napsal:

Tak praskalo se uz za Rakouska-Uherska :)

Dokud v tyhle zemi bude dost lidi na to, aby mohl bejt importovanej estebak premier, lepsi to nebude :(

Moc si to nemaluj - těch pár práskačů, co znám, jsou až na jednoho všechno antibábovci.

Beztak ty poldy zavolala nějaká nasraná manželka z Afriho ulice :D 

před 3 hodinami, African napsal:

No to snad není možný. Kam jsme to dopracovali.

Dopracovali? Vždyť materiál je furt stejnej - a tak jako tu za války bylo dost ochotných prásknout sousedy gestapu kvůli zabijačce, udělají to jejich potomci se stejně dobrým pocitem i dneska... :thumbsdown_anim:

před 2 hodinami, polifka napsal:

Afričan: Udávat se nemá......, ale oznámit se to musí ..... 😂

Tak nějak, uvědomělý občan, jak to tady bylo po desetiletí "vtloukáno" do kebulí, musí si tu úlohu uvědomělosti plnit i v těchto případech...😜