Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

To je na lékařský předpis.Ale zeptám se na to lékaře.Bez lékaře si kupuji max. septolete,paralen,popř vitamíny C a B.Beru 28 léků denně.Už mě to snížili z 35.A dostal jsem nové léky na srdce a astma.Tak se to bude snižovat na 20.Takže se raději radím.

Ono toho je v nabídkách tolik,že si nemůžu ani vybrat.A když jsem se na to zeptal praktika(letitý chirurg po infarktu),tak mi řekl,že to jsou všechno sra...Že si mám koupit zeleninu a ovoce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Půlnoční mše budou, Silvestr v noci venku ne. Vláda chce delší nouzový stav

Tak to jsem zvědav na toho Silvestra... jim z toho lidi udělaj kůlničku na dříví...

Sice už jsem ve věku, že na přelom roku koukám radši z bytu (od sebe nebo někde u návštěvy), ale tohle fakt nevím... podle mě Babiš na Silvestra ráno vyměkne a změní to.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mně ho obvoďačka předepsala hned, jak se to dozvěděla, což bylo 4tí den, co už jsem to měl. Že prý všem pomohl. Tak jsem si dal jednu dávku a pak jsem si četl,  jak se k tomu vyjádřil Prymulák, že by to neměli lidi brát jen tak, a že by to mohlo spustit přehnanou reakci, tak jsem se vystrašil a další dávku si nedal. Ale to už se mi stejně ulevovalo přirozeně.

Já měl známou v lékarně, která si tam pro sebe držela 5 balení, tak se podělila, jinak bych měl taky prd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já přešel jako astmatik na Alvesco - taky ho testujou proti Covidu. Jinak dnes zvýšená teplota, bolest hlavy a v krku - v pondělí mám jít na testy, tak uvidíme. Manželka a děti protrpěli něco podobného pár dní přede mnou, tak snad jen školková virozka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, odjinud napsal:

Půlnoční mše budou, Silvestr v noci venku ne. Vláda chce delší nouzový stav

Tak to jsem zvědav na toho Silvestra... jim z toho lidi udělaj kůlničku na dříví...

Sice už jsem ve věku, že na přelom roku koukám radši z bytu (od sebe nebo někde u návštěvy), ale tohle fakt nevím... podle mě Babiš na Silvestra ráno vyměkne a změní to.

 

Nezmění... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Bureše taky nemusím ale tohle bych mu až tak nezazlival plavou v tom i vlády jiných zemí maler je v tom že Covid je svině s variabilní proměnou a drží v ruce karty a pak podle toho co vynese můžeme reagovat 

Podle švédského krále Karla XVI. Gustava národní plán boje s pandemií koronaviru selhal. Uvedl to v rozhovoru pro televizi SVT jen den poté, co stockholmské nemocnice varovaly, že se nestíhají starat o pacienty. V zemi s covidem-19 zemřelo od počátku pandemie již přes 7 800 lidí.

 

Nejnovější průzkum veřejnosti ukázal, že důvěra Švédů v úřady je rekordně nízká – jen 34 procent. Vedoucímu epidemiologovi Andersu Tegnellovi důvěřuje 59 procent populace (pokles 13 procent) a Veřejné zdravotní agentuře 52 procent (pokles o 16 procent).

Myslím, že jsme selhali. Máme vysoký počet mrtvých a to je hrozné.
Karl XVI. Gustav, švédský král

Podle krále lidé velmi trpěli. „Myslím, že jsme selhali. Máme vysoký počet mrtvých a to je hrozné,” řekl v televizi.

 

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpovidat dneska, co udela Bures za dva tydny, je temer nemozny. Vzdyt on nevi, co udela za dva dny. 
Dal bych smajlika, kdyby to nebylo tak smutny,
 
Přesně, hlavně celá klika kolem AB ani neví ráno, co a jak vyhlási na polední TK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba neprodloužej nouzovej stav.
Neumím z těch jejich chaosů predikovat, ale už teď mluví o tom, že ho prodlouží do 22. ledna. Ale ruku do ohně za nic z jejich dílny samozřejmě nebudu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...