Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky


Super, tenhle link mi udelal radost. S touhle skupinou jsem spolupracoval, kdyz jsem mel praci pri skole, nez jsem nastoupil do soucasny firmy. Takze jsem se s nima uz 12 let nevidel.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No me teda uz cela ta situace naklada psychicky:(
Do toho super pocasi a depka jak blazen na svete. Nejhorsi je, ze diky tomu, ze delam v oboru, kterej je napojenej na gastro tak jsem cely rok jak na houpacce:( chvili do prace pak homeoffice zase prace , zase zavreno neda se absolutne nic naplanovat a to mi ubiji:( jo a do toho mi zasilkovna ztratila hodinky pod stromecek:((((((
P.S. Sorry za plactivej vylev ale v hospode se z toho vykevat nemuzu a vsichni psychiatri diky covidu totalne vytizeny:(((


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drž se, musíme všichni věřit v lepší zítřky a já věřím, že už brzy to bude zase fajnový. A pevně doufám že lidi si hodně věci uvědomí a začnou si trochu více vážit takového toho našeho standardního života o kterým se miliardám lidí po celém světě ani nezdá.... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drž se, musíme všichni věřit v lepší zítřky a já věřím, že už brzy to bude zase fajnový. A pevně doufám že lidi si hodně věci uvědomí a začnou si trochu více vážit takového toho našeho standardního života o kterým se miliardám lidí po celém světě ani nezdá.... 
 

Diky, presne jak pises na konci


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, African napsal:

Drž se, musíme všichni věřit v lepší zítřky a já věřím, že už brzy to bude zase fajnový. A pevně doufám že lidi si hodně věci uvědomí a začnou si trochu více vážit takového toho našeho standardního života o kterým se miliardám lidí po celém světě ani nezdá.... 

👍 tvrdim to stale

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, African napsal:

Drž se, musíme všichni věřit v lepší zítřky a já věřím, že už brzy to bude zase fajnový. A pevně doufám že lidi si hodně věci uvědomí a začnou si trochu více vážit takového toho našeho standardního života o kterým se miliardám lidí po celém světě ani nezdá.... 

 

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby jsme se tu jen neděsili 

Vláda dnes představila nový systém podle kterého se dnes pojede tzv Blatného penis 

PROTIEPIDEMIOLOGIVKY NÁRODNÍ IRORMACNI SERVER 😁

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám si den ode dne víc a víc myslet, že lidstvo si nezaslouží nic jiného, než záhubu ... alespoň většina. Podle toho co se děje, to jak se lidi chovají, k ničemu jinému nevede. Planeta se zjevně rozhodla uplatnit paretovo pravidlo ... na konci zbyde těch 20%, kteří to snad mají v hlavě v pořádku ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Conrad napsal:

Obávám se že těch 20 procent budou previti z historie víme že vždy to odskaćou ti nevinní 

 

před 40 minutami, Jarett napsal:

Začínám si den ode dne víc a víc myslet, že lidstvo si nezaslouží nic jiného, než záhubu ... alespoň většina. Podle toho co se děje, to jak se lidi chovají, k ničemu jinému nevede. Planeta se zjevně rozhodla uplatnit paretovo pravidlo ... na konci zbyde těch 20%, kteří to snad mají v hlavě v pořádku ...

Neverim ze neznate. https://www.csfd.cz/film/185578-absurdistan/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...