Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 3 minutami, Harwey napsal:

Rucne by som simku na nano nestrihal, uz mi to 2x dodrbali priamo u operatora hoci na to mali akoze supr trupr naradie. K otazke, ci bude nejaky operator otvoreny zial neviem odpoved. Na SK urcite nie.

Musím to zjistit jestli mají otevřeno. Jestli jo, tak výměna nebude problém. Když jsem si to dělal já, tak mě dali vylamovací novou na stejné číslo. Měl jsem ještě Paegas :D 

 

Na mikrosim jsem to manželce ostříhal podle návodu. Ale Nano SIM už z toho neudělám :D

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bypass neni slepak. A tech nakaz ve spitale je pomerne hodne, bohuzel. A bohuzel to casto konci fatalne. Jak nelezis na Covid oddeleni, je ochrana symbolicka. A neni to tim, ze by personal nechtel. Proste tu ochranu nemaji, at si vlada vyklada co chce, proste nemaji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka na kolegy, kteří už si prošli Covidem: měl někdo jen teploty resp horečky bez dalších příznaků (tj dušnost, změny čichu a chuti, bolesti atd)? 

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, martar napsal:

Otázka na kolegy, kteří už si prošli Covidem: měl někdo jen teploty resp horečky bez dalších příznaků (tj dušnost, změny čichu a chuti, bolesti atd)? 

Ja mel ze zacatku jen rymu a horecku, ztrata cichu a chuti prisla az tak 5 dnu po horecce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, martar napsal:

Otázka na kolegy, kteří už si prošli Covidem: měl někdo jen teploty resp horečky bez dalších příznaků (tj dušnost, změny čichu a chuti, bolesti atd)? 

Moje dcery úplně bez příznaků. Jen ta starší si jeden večeř stěžovala, že ji bolely záda... druhý den už ok....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, martar napsal:

Otázka na kolegy, kteří už si prošli Covidem: měl někdo jen teploty resp horečky bez dalších příznaků (tj dušnost, změny čichu a chuti, bolesti atd)? 

Pouze teploty, lehká bolest hlavy a únava. Čich, chuť nezměněno, dušnost nula.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl teploty kolem 37,5 pak jsem to vždy srazil ibalginem. První den bolest hlavy. Od 3. dne neskutečná bolest v krku(krvavý čepy - měl jsem podezření, že mám ještě angínu), tak jsem dával zábaly a za 2 dny dobrý. Do toho bolest břicha a průjem - ale to jsem si možná způsobil ibalginem, který jsem jedl 4 dny v kuse po dvou kusech každých 6 hodin
Ztrátu čichu ani chuti jsem neměl. Dýchání taky bez problému.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...