Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Táta (78) si přivezl z Homolky, kde byl na vyšetření, kovid. Měl už za sebou skoro 10 dní, večer jsem s ním mluvil, byl ještě v pohodě a ráno pro něj jela sanitka. Leží na JIPce, sestra mi volala, ať se přijdu rychle rozloučit, oboustranný zánět plic. Jede jen na to, co si sám udejchá, ventilátor už mu nedají. Strašnej pohled, už mě ani nepoznával a mám počítat s hodinama... Obdivuju práci všech zdravotníků, je to strašný svinstvo.

Omlouvám se, že to sem dávám, ale jsem sám a asi se z toho chci i vypsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, (z)denny napsal:

Proboha!!! tolik lidí na čerstvém vzduchu!! Přitom dělali výzkum v budově Hlavní pošty žádný koronavirus nepotkali. A to je uzavřený prostor, kde se denně protočí stovky lidí.. Tak nestrašte číslama

https://facebook.com/story.php?story_fbid=10224742596660200&id=1470658451

Mě nevadí čerstvý vzduch ,mě vadí to davové šílenství a tomu se vyhýbám i normálně. A pokud v takovém davu je jeden nakažený, tak se to určitě nešíří. Používám jen selský rozum. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po Vánocích si mě Covid taky našel. 27.12. jsem ztratil čich. 28.12. test pozitivní. Zatím mám slabší průběh, ale i tak je to celkem nepříjemné. Necítím téměř nic, chuť jakž takž asi mám nebo si to jen nalhávám, nevím :), ale rozhodně to není ono. Občas odkašlu. Únava, ikdyž nic nedělám je znatelná. Řeknu vám, že to stojí pěkně za hovno a moc si nedovedu představit ty těžší průběhy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 12. 2020 v 13:08, ricous napsal:

Táta (78) si přivezl z Homolky, kde byl na vyšetření, kovid. Měl už za sebou skoro 10 dní, večer jsem s ním mluvil, byl ještě v pohodě a ráno pro něj jela sanitka. Leží na JIPce, sestra mi volala, ať se přijdu rychle rozloučit, oboustranný zánět plic. Jede jen na to, co si sám udejchá, ventilátor už mu nedají. Strašnej pohled, už mě ani nepoznával a mám počítat s hodinama... Obdivuju práci všech zdravotníků, je to strašný svinstvo.

Omlouvám se, že to sem dávám, ale jsem sám a asi se z toho chci i vypsat.

Tak šťastný konec se bohužel nekonal, včera ve 22:00, volali mi to až dnes ráno.

Dávejte na sebe pozor!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...