Jump to content

Koronavirus a vše okolo...

Recommended Posts

.. taky nekomu prislo, ze covid nejakym zpusobem ovlivnuje vstrebavani alkoholu? .. ve smyslu ze se “neda dostat do nalady”.. uz jsem to slysel od vice lidi.. :D

• Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kluci, nemrhejte zbytečně svou životní energií v tomto nesmyslném vlákně. Běžte raději obejmout svou ženu, uříznout si kus uheráku, otevřít si další pivo, zkontrolovat chod svých hodinek, nebo něco ji

se tady objevuje hlasování k příspěvkům, takže je načase připomenout kikotům co právě objevili internet že to je puštěný teďka do pátku jako hlasování pro kalendář a ne pro sraby co se bojí napsat vla

Mě jen zajímalo jak to probíhá, díky. Vypadá to, podle zdejších případů a podle jednoho co jsem psal já že se jedná sice o pozitivní testy ale průběh je velmi lehký. Tak mě to utvrzuje v tom že to bud

@montemarněco na tom je, za dobu Covid izolace (resp. od návratu chutě) dávám láhev vína denně a nic. Ne že bych se po láhvi opil, ale nedostavuje se ani prostý příjemný pocit. Panák slivovice mě zahřeje, ale dál taky nijak neuvolní.

před 16 minutami, bandicoot napsal:

@montemarněco na tom je, za dobu Covid izolace (resp. od návratu chutě) dávám láhev vína denně a nic. Ne že bych se po láhvi opil, ale nedostavuje se ani prostý příjemný pocit. Panák slivovice mě zahřeje, ale dál taky nijak neuvolní.

jsem 2 mesice po pozitivite a pivo mi porad chutna jako hnusna voda, z panaku whisky me maximalne boli hlava, zadne prijemne teplo .. znama mi rekla, potrebovala jsem se uvolnit, dala 2 sedmicky, a necitila vubec nic.. 

Takže po přečtení posledních příspěvků můžeme říct že prodělání covidu = imunita vůči alkoholu? 😅😅😅

Děcka nemluvte vůbec o Tygrovi!!! Já jak si na něj vzpomenu, tak se vždycky tak rozněžním, že úplně cítím jak mám opřený čelo o zeď na hajzlíku.

Otázkou spíš je, proč by pak takhle - dočasně nebo trvale - postižení vůbec kupovali a pili alkohol. Teda aspoň předpokládám, že jde hlavně o ten příjemný pocit... bez něj to trochu ztrácí smysl.

před 3 hodinami, bandicoot napsal:

Jen jestli to nebude tím, že láhev vína k večeři je teď normou i pro zapřisáhlé abstinenty 🙂 

Tak jsem to cvicne zkusil.. nechali me zaplatit, aby druhej den prislo tohle.. :-o)

Szanowny Kliencie,
informujemy że zamówienie 2101310278 nie może zostać zrealizowane.

Leki przeciwwirusowe, w tym Groprinosin, zostały objęte listą wywozową. Oznacza to, że nie mogą zostać one wysłane poza granice kraju.
Jedyną opcją jest przekierowanie zamówienia na adres w Polsce, jeżeli ma Pan taką możliwość. W przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane.
Prosimy o dyspozycje odnośnie zamówienia.

před 4 hodinami, lub napsal:

národ se nám v době kovidové pěkně rozchlastal...si dejte suchej únor :)

Držet suchý únor v době lockdownu, kdy mají vinaři a pivovary nižší odběry, není ekonomicky prospěšné, ba ani vlastenecké!

---

Jinak teda my dnes zajeli na drive-in test a navečer už byly výsledky: Manželka pozitivní, já negativní 😯

Takže teď musím pořádně otestovat, jestli jsem se nespletl s tou chutí na alkohol...