Jump to content

Koronavirus a vše okolo...

Recommended Posts

• Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kluci, nemrhejte zbytečně svou životní energií v tomto nesmyslném vlákně. Běžte raději obejmout svou ženu, uříznout si kus uheráku, otevřít si další pivo, zkontrolovat chod svých hodinek, nebo něco ji

se tady objevuje hlasování k příspěvkům, takže je načase připomenout kikotům co právě objevili internet že to je puštěný teďka do pátku jako hlasování pro kalendář a ne pro sraby co se bojí napsat vla

Mě jen zajímalo jak to probíhá, díky. Vypadá to, podle zdejších případů a podle jednoho co jsem psal já že se jedná sice o pozitivní testy ale průběh je velmi lehký. Tak mě to utvrzuje v tom že to bud

Tak prosimvás, situaci je krytická, ano, mušíme tie roušky zdvojnásobit, ano...
Ne roušky, ale rouškE a situacija. Pokud ten hotentot mluví, tak zásadně čtyřmi jazyky naráz
před 35 minutami, Bert napsal:

Andy jak vyšitej. To mi neříkej, že sis nevšiml, jak furt prosí. 

Nevšimnul Roberte, já ho nesleduji a navíc nemam TV i když se musim přiznat, ze mobil na nej mám a parkrat jsem ho potkal...🤷🏻‍♂️ Ale to ty asi taky, svět je malej

před 20 minutami, Bert napsal:

A bud rad, ze neznas cele pozadi, ty prekazky, kdo vsechno si chtel prihrat politickou polivcicku. K zbliti to je.

Tohle mi preposilala par dni nazpet manzelka. Babisova kocka v praxi, aneb krizovy manazer koordinator ockovani:
2e7ea8b22590cb483be8d31ee09831ee.jpg
před 20 minutami, mtruelle napsal:

To bude fake, kdo by za ty prachy tocil volantem.......

Strana 3 https://upcr.cz/volna-mista-108/stranka-3?jobGrid-sort[id_paid_type]=asc&jobGrid-sort[prem_pozice]=desc&jobGrid-sort[zmena]=desc&fbclid=IwAR17vvOultgkfw24JLQihaLrIS6h6i_4_yR17yUVaW1WSYl2ibnKQzZFbrs

- kdo chce at si overi telefonicky jako dnes ja, neverici Tomas. Teda pokud to uz po te bouri co se rozpoutala na spcialnich sitich nestahli.

Dávejte pozor na sebe a na své blízké. Je až děsivě absurdní, jak rychle se dá sfouknout svíčka života.

15.2. hospitalizace, 17.2. napojení na plicní ventilaci, 21.2. konec, 25.2. rozloučení

153734711_1341439376242401_3689825076631536208_o.jpg

Kurna, kdyz tak premyslim nad tim ockovanim, nebylo by lepsi proockovat nejdriv tu stredni vekovou skupinu? Tu ktera chodi do fabrik, nakupovat, lita po uradech atd.? Tedy tu, ktera ten virus roznasi po svete nejvic?

Ne lepší je prece naockovat učitele, když jsou zavřeny školy:)

nemci tvrdí, ze když naockujes kazdyho třetího obyvatele, zastavis šíření, ale já nejsem od mnohých jiných vakcinolog, tak to jen dávám pro info

Začít by měli tím, že bude souhrnná databáze 

1. naočkovaní

2. těch kteří covid prodělali a mají protilátky

To by samo o sobě poskytlo obraz o potenciální odolnosti populace. Plošné testování, navíc kdovíjak validními testy, k tomu nesměřuje. Někde psali, že očkování a protilátky budou znamenat, že dotyčný nebude muset do karantény, či bude mít volnější pohyb. Zrovna teď, když chtějí všechno zavřít, by to mělo logiku. A obzvláště u dětí, školáků, by to mělo smysl největší ... ale kde není vůle, není řešení.

před 2 hodinami, nickolas napsal:

Kurna, kdyz tak premyslim nad tim ockovanim, nebylo by lepsi proockovat nejdriv tu stredni vekovou skupinu? Tu ktera chodi do fabrik, nakupovat, lita po uradech atd.? Tedy tu, ktera ten virus roznasi po svete nejvic?

před 1 hodinou, vwtyp11 napsal:

Ne lepší je prece naockovat učitele, když jsou zavřeny školy:)

nemci tvrdí, ze když naockujes kazdyho třetího obyvatele, zastavis šíření, ale já nejsem od mnohých jiných vakcinolog, tak to jen dávám pro info

před 5 minutami, Jarett napsal:

Začít by měli tím, že bude souhrnná databáze 

1. naočkovaní

2. těch kteří covid prodělali a mají protilátky

To by samo o sobě poskytlo obraz o potenciální odolnosti populace. Plošné testování, navíc kdovíjak validními testy, k tomu nesměřuje. Někde psali, že očkování a protilátky budou znamenat, že dotyčný nebude muset do karantény, či bude mít volnější pohyb. Zrovna teď, když chtějí všechno zavřít, by to mělo logiku. A obzvláště u dětí, školáků, by to mělo smysl největší ... ale kde není vůle, není řešení.

Vod přemejšlení je tu přece Bureš :-)))

Tvl, já včera, že se kouknu na Události, komentáře (často to nedělám, ale nějak nic nešlo). Tak to pustim, snad to ani nezačlo a najednou střih - live tiskovka vlády, říkám tomu kašpárkové divadlo. No musim říct, že už ani tohle není co to bylo, hodně slabý představení. Jo a tam snad byly jen dvě novinářky, jedna ČT a druhá ČR (páč ty jsou asi jako veřejnoprávní, tak tam musely povinně), jinak už snad na to prděj i novináři ne. Velká fraška, fakt.