Jump to content

Koronavirus a vše okolo...

Recommended Posts

Tak jen aby ti vydrzelo 🤟

(zena, 40, naprosto zdrava a chybelo malo)

Edited by nickolas
  • Replies 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kluci, nemrhejte zbytečně svou životní energií v tomto nesmyslném vlákně. Běžte raději obejmout svou ženu, uříznout si kus uheráku, otevřít si další pivo, zkontrolovat chod svých hodinek, nebo něco ji

se tady objevuje hlasování k příspěvkům, takže je načase připomenout kikotům co právě objevili internet že to je puštěný teďka do pátku jako hlasování pro kalendář a ne pro sraby co se bojí napsat vla

Mě jen zajímalo jak to probíhá, díky. Vypadá to, podle zdejších případů a podle jednoho co jsem psal já že se jedná sice o pozitivní testy ale průběh je velmi lehký. Tak mě to utvrzuje v tom že to bud

Zakaz vychazeni po 21:00 plati, nebo uz ne? Ke sportu mi staci obec, ale zacinam nejdriv v osum vecer, jak jsou decka v posteli. Aktualni limit me zasadne omezuje.

Před hodinou, petr_cha napsal:

Ja uz to tady psal par dni zpatky.. polsky isoprinosin mi uz v lednu z polska odmitli poslat, ze uz to maj zakazany, to odesilat za hranice... vzpomnel jsem si pozde... reknu to asi dost neprofesionalne, ale ted bych si zobnul..

Drž se, Petře..!

Já jsem sice negativní, ale z těch výblitků co teď vidim na ct24 je mi taky zle, a dost....!

před 1 minutou, Radek124 napsal:

@skalis Klidně můžeš sportovat i 21. hodině, ale nesmíš doma zapomenout psa 🐶

A dodrzet se psem perimetr 500m

Edited by jrov
před 2 minutami, jrov napsal:

A dodrzet se psem perimetr 500m

před 10 minutami, skalis napsal:

Zakaz vychazeni po 21:00 plati, nebo uz ne? Ke sportu mi staci obec, ale zacinam nejdriv v osum vecer, jak jsou decka v posteli. Aktualni limit me zasadne omezuje.

A v zastavěné oblasti  musíš sportovat s rouškou.A jak potkáš sportovců více, musíš přehodit na respirátor..

Do práce mimo okres jen s potvrzením. Od kolika hodin v pondělí to platí? Nechce se mi rozesílat zaměstnancům potvrzení zaměstnavatele v neděli via SMS .....

Právě teď, Bert napsal:

Do práce mimo okres jen s potvrzením. Od kolika hodin v pondělí to platí? Nechce se mi rozesílat zaměstnancům potvrzení zaměstnavatele v neděli via SMS .....

No stačí když si doma napíšou čestný prohlášení

Rádius 500 metrů (tj. obvod přes 3km - doporučuju promítnout si příslušný kruh třeba do Google Earth) dovede být u vhodných tras překvapivě hodně, teda pokud nevyrážíte jen přímou trasou od baráku tam a zpátky. A po 21 hodině teď vzimě nebývá venku ani noha, i ti fízlové jsou radši zašití (resp. prováději “místní kontroly” uzavřených recepcí a hospod) :shit:

Nám odpoledne tajemník děkana rozesílal informaci, že pytlákům v modrém bude muset při dojíždění stačit platná přístupová karta zaměstnance se jménem + fotkou (tu tam mám kvůli notoricky neopravované chybě v databázi ještě z dob kdy mi bylo 17 :lol2:) - a že na nějaké ověřování čestných prohlášení zaměstnavatelem může červenáček zapomenout...

Ostatně u těch “zjednodušených prohlášení” si dokážu představit řadu kreativních forem, třeba bílým fixem psaný vzkaz “Tímto vozem jedu do práce vydělávat na daně pro cikány a policajty! DNES, +++” - ať si to ze zatmaveného skla zadních dveří klidně ofotí a “mozkovým myšlením” mi dokážou opak...

Edited by Radek124
před 2 hodinami, petr_cha napsal:

Ja uz to tady psal par dni zpatky.. polsky isoprinosin mi uz v lednu z polska odmitli poslat, ze uz to maj zakazany, to odesilat za hranice... vzpomnel jsem si pozde... reknu to asi dost neprofesionalne, ale ted bych si zobnul..

Ptal jsem se na Isoprinosin doktorky (známá, léčila mne na hematologii) a jako prevenci nedoporučuje (někdo to tak zobe) jedině pod dozorem, co týden krev, ale v případě covidu prý 3 x 2 tablety a hned ze startu. Jen názor. Každopádně se drž 😉

Chápu správně výklad nařízení, že omezení pohybu v obci rovná se tam, kde se zdržuji, tedy buď Průhonice (St.kr.), případně Praha 9 a mezi jednotlivými částmi (Prahy) se nelze pohybovat, tedy například přesun P5->P9 už je problém? Nebo je možný pohyb v rámci celé Prahy? Vykládám si to tak, že - území obce = konkrétní území Prahy, kde má člověk trvalé bydliště, případně místo pobytu, které si člověk vybere v případě dvou. Z té tiskovky to bylo takové zmatečné.

Co jsem četl, tak Praha by měla být jeden celek, takže pohyb bez omezeni.

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk